سعید ابراهیمی مدیر و بنیانگذار سایت MELK20
طراحی سایت در تنکابن و رامسر ” :  ۰۰۳۳-۶۲۶-۰۹۳۷

 

بنده سعید ابراهیمی هستم ، طراح ، گرافیست ، طراح سایت و متخصص سئو و همچنین مدیر و بنیانگذار سایت MELK20.com و SISYS.ir (در رابطه با طراحی سایت در تنکابن و رامسر )

سایت MELK20 که در حال حاضر در بسیاری از جستجوهای آگهی ملک در صفحه 1 و رتبه 1 گوگل قرار دارد فعالیت رسمی خود را در اردیبهشت 1400 آغاز کرد. سایت Melk20 برای افرادی که قصد فروش زمین یا ویلای خود را دارند بسیار مناسب است و قویاً می توان گفت درصد فروش ملک آنها را به واسطه قرارگیری در صفحه 1 گوگل ، به مقدار قابل توجهی بالا می رود.

آگهی ویژه MELK20

همچنین افرادی که قصد فروش سریع ملکشان را دارند ، می توانند با استفاده از آگهی ویژه MELK20 ، گامی بلند و بسیار مفید در برجسته کردن آگهی ویلا یا زمین خود و متعاقباً در سرعت فروش ملکشان بردارند؛

جزئیات آگهی ویژه MELK20

بهترین سایت آگهی ویلا

که شما نیز می توانید از این امتیاز و رتبه سایت در جستجوی گوگل استفاده کرده و با قرار دادن آگهی ملک خود در سایت شانس معرفی و قرار دادن ملکتان در معرض عموم را از دست ندهید و به ما نیز شانس استفاده از کمیسیون فروش ملکتان را بدهید./

خرید ویلا در شمال کشور از دیرباز مورد استقبال مردم کشورمان بوده و هر ساله این مساله به دلایل مختلفی، بیشتر مشاهده می شود.

مسائلی همچون :

  • زندگی آپارتمان نشینی در کلان شهرهای کشور،
  • آلودگی صوتی،
  • آلودگی هوا،
  • کمبود آب شرب،
  • ترافیک شدید،
  • کمبود فضای سبز برای آرامش خانواده ها و …

    که تمامی آنها باعث کوچ و یا سفرهای پی در پی هموطنان و به طبع آن خرید املاک در استان های شمالی کشور شده است.

    تیم ما در سایت Melk20 جهت سهولت در بازدید از املاک شمال کشور ، در صدد آن برآمده، تا با خدماتی رایگان و حرفه ای موجبات صرفه جویی در زمان و هزینه شما را فراهم آورد.

 

خدماتی همچون :

تبلیغاتــی گسترده و مستمر از ملکتـان

تبلیغاتــی گسترده و مستمر از ملکتـان در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی بعد از ثبت آگهی زمین ، ویلا و یا آپارتمان در سایت

که تمامی این تبلیغات با تولیـد محتوایــی حرفــه ای، مانند؛

1- تـــور مجــازی ۳۶۰ درجه
2- فیلمبــرداری هوایـی و محیـطی
3- عکسبــرداری
4- ثبت آگهی رایگان

که با این خدمات قصد داریم از یک طرف موجب کاهش دغدغه های فروشندگان ملک شویم و از طرفی دیگر ، رضایت سرمایـه گذاران برای سهولت در بازدید از املاک را ،جلب نماییـم.

بلـکه بتوانیم با این خدمات ، مراتب رضایتمنــدی دو طـرف معاملــه را فراهــم آوریم.  

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل