“ارزان.”

این همان کلمه‌ای بود که به یک مشاور املاک گفتم، وقتیکه او از من پرسید که علاقه مند به خرید چه نوع خانه ای هستم.

هیچ کس انتظار معجزه ندارد. اما هر کار کوچکی که اکنون انجام می‌دهید می‌تواند یک قدم ( هرچند کوچک ) به سمت خانه دار شدن شما باشد . من 21 ساله بودم و به دنبال اولین خانه ام بودم. من چیزی در مورد املاک و مستغلات نمی دانستم، اما یک چیز را می دانستم: می خواستم یک خانه ارزان بخرم. حداکثر درآمد من در آن زمان سه میلیون تومان بود. من یک خانه ارزان می خواستم چون با بودجه من مطابقت داشت. ( البته در آن زمان قیمت خانه به سان امروز سر به فلک نکشیده بود.)

راه های یافتن خانه ارزان
راه های یافتن خانه ارزان

آیا می توانید خانه های ارزان را شناسایی کنید؟

در اولین معامله‌ام خوش شانس بودم و خانه‌ای عالی و ارزان پیدا کردم که توانستم آن را کمی تعمیر کنم و یک سال بعد با پول بسیار بیشتری بفروشم. از آن زمان، من آموختم که چه برای خانه شخصی خود خرید کنید و چه برای خانه ای برای خرید و فروش یا اجاره ، پیدا کردن خانه های ارزان برای فروش در بازار شما برای تضمین آینده مالی شما ضروری است. با این حال، بسته به اینکه در کدام بخش از کشور زندگی می کنید، این ممکن است با افزایش رقابت در فضای املاک و مستغلات دشوار باشد.

اینکه چگونه «ارزان» را تعریف می‌کنید، واضح است که نسبی است، اما این راهنما باید نقطه شروعی برای یافتن خانه‌های ارزان‌قیمت را به شما بدهد. بیا برای صرفه جویی در معاملات شروع کنیم.

به دنبال خانه هایی باشید که فروش آنها کم است

فروشندگانی که خانه‌هایشان برای مدتی در بازار مانده است، ممکن است مایل به پذیرش قیمت های پیشنهادی کمتری باشند. _ این را هم بخوانید : محاسبه آنلاین قیمت ملک

سعید ابراهیمی، مالک گروه MELK20 ، می گوید: «سعی کنید فهرست هایی را که منقضی شده اند یا از بازار خارج شده اند، زیر نظر داشته باشید. «این املاک اغلب با قیمت پایین‌تری دوباره فهرست می‌شوند. اگر چنین جواهری پنهان پیدا کردید، این فرصت را خواهید داشت که یک معامله عالی را به دست آورید.”

melk20 manager

حتی اگر خانه با قیمت پایین تری در فهرست فروش قرار نگیرد، اگر فروشنده پیشنهاد معقولی دریافت نکرده باشد یا بخواهد ملک را رها کند، ممکن است پذیرای پیشنهاد کمتری باشد.

نکاتی برای یافتن خانه های ارزان برای فروش :

مرتب سازی بر اساس قیمت

این مورد اول ممکن است واضح ترین در این لیست باشد، اما بسیاری از مردم این را نمی دانند. هنگام جستجوی یک پلتفرم آنلاین املاک و مستغلات مانند divar، melk20.com، یا kilid، املاک اغلب به طور پیش‌فرض با «گران‌ترین» فهرست می‌شوند. عادت کنید که فوراً برای مرتب‌سازی بر اساس «ارزان‌ترین» کلیک کنید، و همیشه ارزان‌ترین خانه‌های فروش را در لیست خواهید دید. علاوه بر این، اگر در یک منطقه جغرافیایی بزرگ جستجو کنید، می‌توانید به دنبال الگوهایی بگردید تا ببینید که محله‌های کمترین قیمت معمولاً کجا هستند.

برای نمونه ای از جستجوی املاک با فیلتر قیمت در سایت Melk20، تصویر زیر را ببینید . _ این را هم بخوانید : محاسبه آنلاین قیمت ملک

جستجو بر حسب قیمت در سایت ملک ۲۰

همانطور که یکی از مشاوران املاک من می گوید: “اگر هنگام ارائه یک پیشنهاد قیمت سرخ نشدم، آن ملک عالیست.”

مشاور MEL20
از خانه های زیادی پیدا و بازدید کنید.
از خانه های زیادی پیدا کنید و از آنها بازدید کنید و پیشنهاد دهید.

خانه های نیاز به تعمیر را پیدا کنید.

گاهی اوقات خانه های ارزان برای فروش به دلیل نیاز به کار و بازسازی زیاد قیمت پایینی دارند. با این حال، فقط به این دلیل که یک ملک به مقداری هزینه نیاز دارد، به این معنی نیست که نباید به دنبال آنها باشید. در واقع، هر ملکی که تا به حال خریداری کرده‌ام، نوعی «خانه کلنگی» بود، و به همین دلیل بود که توانستم قیمت‌های ناچیزی ( نسبت به ارزش ملک ) را برای آن‌ها بپردازم.

هالی مایر لوکاس، نماینده موسس تیم مایر لوکاس در Compass، می گوید:

“اکثر معاملات با کیفیت موجود در بازار در حال حاضر مواردی هستند که نیاز به بازسازی دارند، اما خریداران از آنها غافل می شوند زیرا فکر می کنند انجام نوسازی پیچیده است.” شرکت املاک و مستغلات، در مشتری، فلوریدا. آنقدرها هم که خریداران فکر می کنند پیچیده نیست.

Holly Meyer Lucas

با این حال، تعمیرکاران درجه خاصی از خطر و عوارض را با خود به همراه دارند – و ممکن است تامین مالی آنها دشوار باشد. اگر تصمیم به خرید فیکسر دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

همیشه اموال را توسط یک بازرس حرفه ای خانه و پیمانکاران دارای مجوز ( که مشکلات را بیابد و هزینه ها و تعمیرات احتمالی را بطور دقیق تخمین بزند ) بازرسی کنید تا بدانید بروی چه ملکی در حال سرمایه گذاری هستید .

به دنبال خانه هایی با «مشکلات نما» باشید که به تعمیرات ساده مانند رنگ یا گچ کاری نیاز دارند. خانه‌هایی که بوهای بد می دهند نیز عالی هستند زیرا به راحتی می توان آنها را حل کرد و بیشتر رقبا را از بین می برند.

در بیرون شهر جستجو کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای یافتن خانه‌های ارزان قیمت، جستجو کردن خانه در خارج از شهرها و حومه‌های شلوغ و تمرکز بیشتر بر روستاها است. من در مورد خرید مزرعه ای در میان ناکجاآباد صحبت نمی کنم، اما عموماً موقعیت هایی با قیمت پایین و با فاصله نهایتاً یک ساعت از بازار و شهر وجود دارد. به طور کلی، هرچه از کلانشهرهای اصلی دورتر شوید، قیمت های پایین تری خواهید یافت.

این مطلب را هم بخوانید : نحوه گرفتن سند برای زمین کشاورزی قولنامه ای

خانه ها در یک محله درجه یک که به راحتی در نزدیکی مرکز شهری قرار دارند همیشه گران خواهند بود. اما خانه‌های حاشیه‌نشین معمولاً مقرون به صرفه‌تر هستند.
چرا؟
خریداران خانه تمایل بیشتری به خرید خانه در نزدیکی و داخل مراکز شهری دارند زیرا حاشیه‌ها فاقد اکثر امکاناتی هستند که هر روز استفاده می‌کنند.
این امر تقاضا برای خانه های حومه شهر را کاهش می دهد و پیدا کردن خانه بزرگ با قیمت کمتر را ممکن می کند. بنابراین، به جای رفتن به جایی که همه هستند، به سمت حومه شهر خود حرکت کنید، جایی که اکثر خریداران خانه ترجیح می دهند از آن صرف نظر کنند.

از خانه های بیرون شهر بازدید کنید زیرا ارزانتر هستند.
از خانه های بیرون شهر بازدید کنید زیرا ارزانتر هستند.

معاملات محلی و خانه های روستایی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است زیرا مطمئناً در آینده بسیاری به آنجا سرازیر خواهند شد.

هشدارهای خودکار را تنظیم کنید.

راه دیگر برای دستیابی به یک معامله خوب، آماده شدن با اولین پیشنهاد در ملک است.
از مشاور املاک خود بخواهید تا هشدارهای خودکار را برای هر نوع ملکی که به آن علاقه دارید تنظیم کند تا بتوانید به هر معامله عالی بپردازید. اگر نماینده شما هشدارهای خودکار را انجام نمی دهد، آنها را با یک پورتال جستجوی املاک مانند Melk20 بسپارید و تنظیم کنید.

بنابراین، قبل از شروع خرید، بازار املاک را مرور کنید. پیش‌بینی‌های کارشناسان را بررسی کنید و به نشانه‌های بازار خریدار، مانند افزایش ساخت و ساز خانه توجه کنید.

مشاور MELK20

به دنبال فروش توسط مالکان باشید.

فهرست‌های برای فروش توسط مالک اغلب فرصتی را برای خریداران فراهم می‌کند تا معامله نسبتاً خوبی را به دست آورند.

یکی از متخصصان فروش ملک می‌گوید: «از آنجایی که فروشنده نیازی به پرداخت هزینه‌های کمیسیون معمولی 2 یا 3 درصدی ندارد، این کاهش هزینه به آن‌ها اجازه می‌دهد قیمت خانه را کمتر از املاک مشابه فهرست‌شده در نمایندگی‌ها کنند. همچنین، فروشندگان خانه های فروش فوری ، اغلب انگیزه بالایی برای فروش دارند و فرصت مذاکره مستقیم با فروشنده، انعطاف پذیری بیشتری را به خریداران ارائه می دهد.

اغلب اوقات، در تلاش برای صرفه جویی در هزینه، مردم خانه های خود را با علامت «فروش توسط مالک» بروی دیوار فهرست می کنند و با توضیح کوتاهی از متراژ ، آنرا بفروش می‌گذارند و امیدوارند بهترین ها را داشته باشند. با این حال، بسیاری از اوقات این افراد نمی دانند ارزش واقعی خانه شان دقیقاً چقدر است و ممکن است به فکر فروش بسیار ارزان تر از سایر خانه های همسایه باشند. همچنین مراقب سایت هایی مانند سایت ملک 20 برای فروش سریع ملک باشید و به سرعت از آنها استفاده کنید.

زمین یا خانه های مزایده ای

تقریباً ارزانترین املاکی سرمایه گذاران زیادی بدنبال آنها هستند ، املاکی هستند که به دلیل بدهکاری به بانک و یا هر دلیل دیگری در دادگاه به مزایده ( این بدان معنی است که مالکیت ملک توسط بانک سلب شده است و در حال فروش مجدد است.) گذاشته شده اند. اینگونه املاک در 90% موارد سود بسیار خوبی دارند پس اگر فامیل یا آشنایی در دادگاه های کشور دارید ، حتماً پیگیر اینگونه املاک باشید.

فروش کوتاه زمانی اتفاق می‌افتد که صاحب خانه قادر به پرداخت وام مسکن خود نباشد و وام‌دهنده به آنها اجازه می‌دهد خانه را به قیمتی کمتر از مانده وام مسکن بفروشند. این به مالک اجازه می‌دهد از وضعیت بد خارج شود و وام‌دهنده از نیاز به سلب مالکیت اجتناب می‌کند . فروش های کوتاه فرصت خوبی برای خریدارانی است که به دنبال خرید خانه های ارزان هستند.

به دنبال املاکی باشید که توسط مالکان ثبت شده است
به دنبال املاکی باشید که توسط مالکان ثبت شده است

قویاً مذاکره کنید.

آنچه را که مذاکره می کنید به دست می آورید. هرگز فرض نکنید که قیمت درخواستی باید قیمت فروش باشد.
اگر چه زمانی که رقابت کمتری وجود دارد این کار بهتر عمل می کند، مذاکره با فروشنده یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه خرید خانه شما است. با از دست دادن معامله خوب باشید – و در صدر مذاکرات خواهید بود. برای مشاوره بیشتر در مورد مذاکره در مورد معامله املاک، نسخه جدید کتاب BiggerPockets را در مورد مذاکره املاک و مستغلات بررسی کنید . برای فروش زمین ، سایت ملک20 را فراموش نکنید.

با یک عمده فروش صحبت کنید.

در نهایت، یکی از راه های عالی برای یافتن خانه های ارزان برای خرید، از طریق عمده فروش املاک و مستغلات است. عمده‌فروش کسی است که معاملات عالی پیدا می‌کند و این حق را می‌دهد که آن معامله را به خریدار دیگری در ازای یک پورسانت یا کمیسیون جزئی بفروشد. عمده فروشان معمولاً معاملات را از طریق بازاریابی سنگین و مذاکره خوب پیدا می کنند – و می توانند پس انداز قابل توجهی را به خریدار منتقل کنند. با این حال، به خاطر داشته باشید که اکثر عمده فروشان فقط به خریداران نقدی می فروشند، بنابراین اگر قصد دارید از وام استفاده کنید، ممکن است اینگونه املاک را از دست بدهید. ( همچنین می‌توانید با در کنار جاده و در تابلوهای بین راهی با قرار دادن یک بنر کوچک “خانه شما را نقدی می‌خرم” از بهترین پیشنهادها مطلع شوید)

بهترین راهکارها برای خرید خانه ارزان
بهترین راهکارها برای خرید خانه ارزان

به دنبال خانه های خالی بگردید.

یک خانه بدون ساکنان ممکن است از بیرون نادیده گرفته شود. اما با کمی جلا دادن، یک خانه خالی ارزان‌تر می‌تواند تبدیل به یک الماس شود.

خانه ها ممکن است به دلایل مختلفی خالی باشند. شرایط شغلی گاهی اوقات صاحب خانه را ملزم به نقل مکان می کند تا بتواند ملک خود را بفروشد. در موارد دیگر، ممکن است مالک اصلی خانه فوت کرده باشد و ملک را به وارثی واگذار کرده باشد که هنوز فرصت فروش آن را نداشته است.

اگر خانه‌ای را دیدید که دوست دارید و فکر می‌کنید خالی است، با جستجوی نام مالک و اطلاعات تماس در سوابق مالیاتی دارایی محلی شروع کنید. با آنها تماس بگیرید تا در مورد ملک بیشتر بدانید و به مالک اطلاع دهید که شما علاقه مند به خرید هستید.

همچنین بخوانید : ساخت سریع ویلا

به دنبال خانه های ارثی باشید

خانه های موروثی می تواند برای ورثه مالک سنگینی کند. بسیاری به سادگی وقت کافی برای آماده کردن خانه برای بازار و عرضه آن برای فروش ندارند. و از آنجایی که آنها خودشان ملک را نخریده اند، ممکن است مایل باشند با مبلغ معقولی در یک فروش سریع از آن دل بکنند.

با مشاهده آگهی های ترحیم در منطقه جستجوی خود شروع کنید. سعی کنید با خانواده تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها مایل به فروش هستند یا خیر. اگرچه این ممکن است راحت‌ترین روش برای شما نباشد، اما در نظر داشته باشید که ممکن است به خانواده فرصتی برای خلاص شدن از شر یک ملک ناخواسته بدون استرس از فهرست کردن آن و یافتن خریدار ارائه دهید.

منطقه جستجوی خود را گسترش دهید

اگر توانایی خرید در محله خاصی را ندارید که می خواهید در آن زندگی کنید، جستجوی خود را گسترش دهید. می توانید گزینه مقرون به صرفه تری را در مناطق اطراف پیدا کنید.

کیت سانت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خرید خانه در واشنگتن می گوید: «به دنبال حومه ها و شهرهایی خارج از شهرهای بزرگ باشید که ممکن است خانه هایی با قیمت های مقرون به صرفه تری ارائه دهند. علاوه بر این، به مناطق روستایی و حومه شهر توجه کنید، زیرا در مقایسه با مناطق شهری ارزان تر هستند.

با نزدیکان خود تماس بگیرید

اینکه به دوستان، خانواده یا همکاران بگویید که برای خرید خانه در بازار هستید، ضرری ندارد – و از آنها بپرسید که آیا خانه های مقرون به صرفه ای برای فروش می شناسند یا خیر.

اریک نرهود، یک مشاور املاک و صاحب شرکت خریدار املاک برتر، مستقر در سیل بیچ، کالیفرنیا، می‌گوید: «ممکن است عمه دوستتان خانه‌اش را بفروشد و شما می‌توانید به صورت مخفیانه وارد اولین پیشنهاد شوید. شبکه‌سازی برای یافتن خانه‌ای ارزان‌تر بسیار مفید است، زیرا می‌توانید در مورد خانه‌هایی که از طرف مالک برای فروش گذاشته شده‌اند را با یک تماس پیدا کنید، به شما این امکان را می‌دهد که اولین فرصت را برای ارائه یک پیشنهاد یا حتی شانس خرید خصوصی داشته باشید.

رایزنی برای بدست آوردن املاک مزایده ای
رایزنی برای بدست آوردن املاک مزایده ای

این مقاله را از دست ندهید: فروش ملک فوری

با متخصصان املاک و مستغلات محلی صحبت کنید

یک متخصص املاک و مستغلات خوب درک روشنی از بازار محلی خواهد داشت. اگر به دنبال یک معامله خوب هستید، بهتر است با یک مشاور املاک با تجربه و قابل اعتماد مشورت کنید .

داستین سینگر، مالک داستین خرید خانه ها در پارک بتل، پنسیلوانیا، می گوید: «همکاری با یک مشاور املاک با تجربه که در بازار محلی متخصص است، می تواند در یافتن خانه های ارزان بسیار مفید باشد. آنها به طیف گسترده ای از فهرست ها – از جمله املاک خارج از بازار – دسترسی دارند و می توانند شما را در فرآیند مذاکره راهنمایی کنند. یک نماینده ماهر محدودیت‌ها و ترجیحات بودجه شما را درک می‌کند و به شما کمک می‌کند گزینه‌های مناسبی را که ارزش خوبی برای پول شما ارائه می‌دهند، شناسایی کنید.

مستقیماً از صاحبان املاک بپرسید

نترسید که در اطراف محله بپرسید تا کسی را پیدا کنید که فروشنده است. شما هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است به دنبال فروش ملک خود باشد.

اریک براملت، مشاور املاک خبره آمریکایی می‌گوید: ” تعامل شخصی می‌تواند بسیار کارساز باشد. به یاد می‌آورم که هنگام دویدن صبح زود در محله‌ام، در یک ملک به ظاهر فرسوده را زدم. مالک اتفاقاً یک آقای مسن بود که به دنبال فروش بود اما هنوز ملک را ثبت نکرده بود. ما با هم صحبت کردیم و منجر به این شد که مشتری من در نهایت خانه را با قیمتی بسیار کمتر از نرخ بازار خرید.”

به دنبال خانه های کم ارزش باشید

همانطور که بازار املاک و مستغلات محلی خود را درک می کنید، قیمت معمولی خانه های آن منطقه را یاد خواهید گرفت – و ممکن است بتوانید به سرعت معاملات خوب را در لیست های جدید مشاهده کنید.

اشتباه گرفتن در عدم تطابق بین نرخ در حال حرکت بازار و قیمت فهرست فرصتی برای خرید خانه با قیمت کمتر است. اگر خانه ای پیدا کردید که ارزش کمتری دارد، سریع حرکت کنید – قبل از اینکه دیگران معامله را پیدا کنند.

از دست ندهید: عوامل “پنهان” که بر ارزش خانه تأثیر می گذارد

حراج ها و فروش کلانتر را بررسی کنید

در برخی مناطق، می توانید حراج های منظم و کلانتری خانه ها را پیدا کنید. اگر صاحب خانه در شرایط مالی سختی باشد، ممکن است یک معامله خوب در حراج پیدا کنید.

قبل از رفتن به حراج، تکالیف خود را انجام دهید. تا جایی که می توانید در مورد یک ملک اطلاعات کسب کنید. با اطلاعاتی که در اختیار دارید، تعیین کنید که چقدر مایل به پرداخت هستید. در گرماگرم مناقصه، تمام تلاش خود را بکنید تا سقف هزینه های از پیش تعیین شده خود را حفظ کنید.

راهنمای یافتن خانه های ارزان در سایت ملک 20
راهنمای یافتن خانه های ارزان در سایت ملک 20

هک خانه

هک کردن خانه یک راه غیرمعمول برای مقرون به صرفه کردن مالکیت خانه ارائه می دهد. ایده این است که خانه ای بزرگتر از آنچه نیاز دارید بخرید و سپس فضای اضافی را اجاره کنید تا هزینه های خود را جبران کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک واحد دوبلکس را که در یک واحد زندگی می کنید، بخرید و واحد دیگر را اجاره کنید و از پرداخت های مستاجر برای کاهش هزینه های مسکن خود استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید ملک چند خانواری بخرید، می‌توانید اتاق‌های اضافی در خانه خود را از طریق یک سرویس اجاره کوتاه‌مدت مانند Airbnb یا Vrbo اجاره کنید.

شما همچنین می توانید به خرید خانه با یک دوست فکر کنید .

به دنبال قراردادهای اجاره بها باشید

برخی از فروشندگان با ترتیبات اجاره به مالک موافقت می کنند . این بدان معناست که شما ملک را برای مدت معینی اجاره می‌کنید و اجاره اضافی را می‌پردازید که در صورت خرید خانه در پایان اجاره، به عنوان پیش پرداخت به حساب می‌آید.

نمونه تکمیل شده مبایعه نامه املاک را مشاهده کنید.

قراردادهای اجاره بها غیرعادی هستند و یافتن آنها سخت است، اما روشی خلاقانه برای خرید خانه ارزان ارائه می دهند.

پرسش‌های متداول: راه‌هایی برای یافتن خانه‌ای ارزان برای خرید
در اینجا پاسخ به سوالات متداول در مورد چگونگی پیدا کردن خانه های ارزان برای فروش آمده است.

آیا 3,000,000,000 تومان برای خرید خانه کافی است؟
میزان پولی که برای خرید خانه نیاز دارید به طور چشمگیری متفاوت است. در برخی مناطق، ممکن است بتوانید یک خانه کامل را با 3 میلیارد بخرید. در مناطق دیگر، 3 میلیارد ممکن است برای پیش پرداخت کافی نباشد.

ساخت خانه ارزانتر است یا خرید؟

هزینه ساخت خانه در مقابل خرید خانه بسته به مکان متفاوت است. اگر قصد ساختن خانه را دارید، دریافت قیمت از چند پیمانکار به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام گزینه در محل شما مقرون به صرفه تر است.

نکته آخر در یافتن خانه ای ارزان برای خرید
حتی زمانی که قیمت خانه در حال افزایش است، باز هم امکان خرید خانه ارزان وجود دارد. همانطور که چندین استراتژی را آزمایش می کنید و فرآیند خرید خانه را طی می کنید، تمام تلاش خود را بکار ببرید تا صبور باشید. پیدا کردن یک خانه ارزان برای خرید احتمالا یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. اما اگر به آن پایبند باشید، ممکن است خانه مناسبی برای خرید با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنید.

همه ما در مقطعی از زندگی خواهان یک خانه بزرگ با حیاط هستیم. ما یک خانه بزرگ با پنجره های بزرگ و یک پاسیو بزرگ برای میزبانی دوستان و برگزاری کباب های سرگرم کننده می خواهیم که تبدیل به بحث محله می شود. اما خانه ای که با این توصیف مطابقت داشته باشد می تواند محدودیت های بودجه شما را از بین ببرد. بنابراین چگونه می توانید از بودجه خود نهایت استفاده را ببرید؟ با به حداکثر رساندن نکات و ترفندهای خرید خانه بزرگ با بودجه کم در این مقاله.

این مطلب را از دست ندهید : برای فروش زمین چیکار کنم

راه دیگر برای اینکه بودجه شما متناسب با یک خانه بزرگ باشد، ساخت آن است. در حالی که این به این معنی است که از راحتی تهیه یک خانه آماده برای نقل مکان صرف نظر کنید، کنترل بیشتری بر بودجه خود دارید.

به عنوان مثال، می توانید بازار را برای فروشندگانی که مصالح ساختمانی مقرون به صرفه را به شما عرضه می کنند، تجزیه و تحلیل کنید. شما همچنین در مورد سفارشی سازی حرف بیشتری دارید زیرا می توانید تمام جنبه های طراحی را کنترل کنید.

علاوه بر این، ساختن یک خانه از پایه به شما امکان می دهد آن را با سرعت خود انجام دهید. این بدان معناست که وقتی سرمایه کم می‌شود، همیشه می‌توانید متوقف شوید، امنیت بیشتری داشته باشید و سپس از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید.

گفته می شود، اگر تصمیم دارید این مسیر را انتخاب کنید، حتما از یک پیمانکار معتبر برای ساخت خانه خود استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا ریسک بالاتر رفتن از بودجه خود را کاهش دهید و از طولانی شدن این فرآیند جلوگیری می کند.

وام مسکن بگیرید:

اگر از قبل به یک خانه بزرگ خاص دوخته اید اما بودجه شما با این صورت حساب سازگار نیست، وام مسکن را در نظر بگیرید. پولی را که برای این تلاش در اختیار داشتید را به عنوان پیش پرداخت نزد یک وام دهنده معتبر بگذارید و برای ایمن سازی خانه رویایی خود وام مسکن بگیرید.

  • بروی خانه های در حال ساخت سرمایه گذاری کنید
  • ارزان ترین خانه‌ها را در شهر یا روستای خود پیدا کنید.
  • معیارهای کلیدی برای واجد شرایط بودن وام مسکن را بررسی کنید و آنها را بهبود بخشید.

نتیجه گیری: یافتن خانه های ارزان قیمت

برای شاد بودن نیازی نیست به گران ترین خانه در خیابان بسنده کنید. چه محل سکونت اصلی شما باشد یا یک ملک سرمایه گذاری، شما هنگام خرید پول خود را به دست می آورید، بنابراین به آنجا بروید و یک خرید عالی بخرید.

امیدواریم این 10 نکته به شما مکان های عالی برای شروع جستجوی خانه های ارزان را بدهد. من مطمئن هستم که برخی از نکات واضح دیگر را از دست داده ام، بنابراین امیدوارم به من لطف کنید و نکته مورد علاقه خود را در زیر در نظرات به اشتراک بگذارید!

چگونه املاک ارزانتر را پیدا کنم و کجا آنها را جستجو کنم؟
چگونه املاک ارزانتر را پیدا کنم و کجا آنها را جستجو کنم؟

مشاور املاک خانه ای با قیمت مناسب را برای فروش به زوج نشان می دهد.
هیچ راه حلی وجود ندارد: خرید خانه با این قیمت برای آنها بسیار سنگین است. و اگر برای اولین بار به فکر خرید خانه افتاده اید ، افزایش قیمت خانه می تواند دلسرد کننده باشد. اما یک خبر خوب وجود دارد: این امکان وجود دارد که یاد بگیرید چگونه خانه های ارزان را پیدا کنید.

در اینجا 20 راه برای یافتن خانه های ارزان که برای فروش گذاشته شده اند ، آورده شده است.

نکات کلیدی:

به دنبال خانه هایی باشید که با سایر خریداران رقابت کمتری دارند .

اگر می خواهید خانه های ارزان قیمت برای فروش پیدا کنید، ممکن است لازم باشد معیارهای جستجوی خود را گسترش دهید.

مجربان املاک
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل