آگهی پیدا نشد

دهاقان

آگهی اجاره ، خرید و فروش زمین ، خانه و ویلا در دهاقان با قیمت و متراژ مناسب و همچنین جهت ثبت آگهی املاک خود در دهاقان که مرکز شهرستان دهاقان است و در فاصله ۹۶ کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان در مرکز فلات ایران و در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس واقع شده‌است. ( خرید ، فروش و اجاره خانه و آپارتمان در  اصفهان )

سایت خرید و فروش املاک در دهاقان اصفهان
سایت خرید و فروش املاک در دهاقان اصفهان

فروش زمین ، خانه و آپارتمان در دهاقان

دهاقان ( به انگلیسی : Dehaqan گفته می شود ) شهری است در بخش مرکزی شهرستان دهاقان ، استان اصفهان ( فروش خانه در دهاقان ) که در سال 1387 ، جمعیت آن 16,900 نفر در 4,650 خانوار بوده است.  در سال 1392 تعداد 17,000 نفر در 5,250 خانوار بود. و در سال 1396 جمعیت 18,000 نفر در 5,800 خانوار را نشان داد. ( فروش زمین در دهاقان )

این شهر از شهر قدیمی، محله نهضت آباد و عطا آباد (اکنون بخشی از شهرک) تشکیل شده است. خود شهر قدیم از محله های زیادی تشکیل شده است، مانند مله نو (محله نو)، پشت گمبزی، قلعه و ….

دهاقان در 30 کیلومتری شهرستان شهرضا واقع شده است . واژه «دهاقان» از «دهاق» به معنای «محل آب» یا «دهقان» به معنای کشاورزان گرفته شده است. ( فروش آپارتمان در دهاقان )

خرید ، فروش و اجاره خانه و آپارتمان در اصفهان

شرایط اقلیمی این شهر به دو دسته تقسیم می شود:

منطقه شمال و شرق با آب و هوای نیمه خشک، مناسب برای فعالیت های کشاورزی و دامپروری است. پهنه جنوب و غرب که دارای آب و هوای کوهستانی و تپه ماهورهای سرسبز و مناسب برای فعالیت های گلخانه ای می باشد. ( فروش آپارتمان در دهاقان )

میوه های محلی شامل گلابی و گردو است. در اطراف آن چشمه‌ها ( نهرها ) بسیار است، از جمله در چشمه بنو. آب آن معدنی و بسیار خوش طعم است. در فصل زمستان مکانی برای اسکی وجود دارد که مقصد مشترک مردم استان اصفهان است. ( قیمت زمین ، خانه و آپارتمان در دهاقان )

در اولین ماه بهار گلی در آنجا می روید که به آن لاله واگون می گویند. در دهاقان دو دانشگاه وجود دارد که عبارتند از: دانشگاه پیام نور واحد دهاقان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان.

فاصله دهاقان (بر حسب کیلومتر) تا بزرگترین شهرهای ایران :

خرید ، فروش و اجاره خانه و آپارتمان در  اصفهان

 

قیمت زمین ، خانه و آپارتمان در دهاقان

از شما عزیزان برای بازدید از زمین و خانه در دهاقان اصفهان بی نهایت سپاسگذاریم و دعوت میکنم جهت ثبت آگهی املاک از دکمه ثبت ملک در بالای همین برگه استفاده نمایید.

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل