• افزودن به علاقه‌مندی 97 بازدید850,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 161 بازدید1,650,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 6 بازدید2,800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 187 بازدید4,100,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 135 بازدید1,900,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 310 بازدید1,400,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 79 بازدید3,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 264 بازدید5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 201 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 130 بازدید1,425,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 3 بازدید2,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 302 بازدید1,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 199 بازدید2,256,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 107 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 207 بازدید815,000,000 تومان
 • رشت

  خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان، ویلا، خانه و زمین در رشت با قیمت و متراژ مناسب . با ثیت آگهی املاک خود در شهرستان رشت که در استان گیلان قرار دارد، سرعت فروش ملک خود را چند برابر کنید. همچنین با جستجوی املاک مجاور ، حدود قیمت ملک خود را بدست آورید.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، زمین و آپارتمان در رشت با قیمت ارزان و متراژ مناسب

  زمین، ویلا و آپارتمان و خانه در رشت

  رشت یا به نام Rasht ، شهر مرکز استان گیلان در شمال مرکزی ایران وجود دارد. در حدود 24 کیلومتری جنوب دریای خزر بر روی شاخه ای از رودخانه سفیدرود قرار دارد، جایی که زمین مرتفع به مرداب های حاشیه مرداب یا تالاب شهر انزلی (پهلوی سابق) می پیوندد. ( زمین، ویلا و آپارتمان و خانه در رشت )

  اهمیت رشت به عنوان شهر اصلی منطقه گیلان از گسترش روسیه به سمت جنوب در قرن هفدهم است. این شهر در طول جنگ های جهانی اول و دوم به شدت از اشغال روسیه و پس از آن از زوال اقتصادی رنج برد.

  اطراف شهر توسط مزارع برنج و مناطق جنگلی نیمه پاک احاطه شده است. خانه‌های عمدتاً دو طبقه دارای چوب‌کاری‌های زیادی هستند، مانند ایوان‌های عریض و لبه‌های بیرونی. پشت بام ها با کاشی قرمز هستند و خانه ها اغلب از روی زمین بلند شده اند. مدرنیزاسیون به خیابان های اصلی محدود می شود.( زمین، ویلا و آپارتمان و خانه در رشت )

  فاصله رشت تا شهرها و روستاهای نزدیک :

  • سنگر : 14.1 کیلومتر
  • خمام : 14.3 کیلومتر
  • کوچصفهان : 15.3 کیلومتر
  • خشکبیجار : 17.3 کیلومتر
  اجاره روزانه ویلا ، خانه و آپارتمان در رشت
  اجاره روزانه ویلا ، خانه و آپارتمان در رشت

  میدان شهرداری

  میدان شهرداری قلب تپنده رشت و یکی از مهم ترین جاذبه های آن است. این میدان توسط چندین اثر تاریخی مانند برج ساعت، ساختمان پست، هتل تاریخی ایران و تالار شهر احاطه شده است. نام شهرداری به معنای تالار شهر به ساختمان شهرداری در این میدان اطلاق می‌شود که اولین ساختمانی است که در ایران ساخته شده است.( زمین، ویلا و آپارتمان و خانه در رشت )

  میدان شهرداری بین سالهای 1298 تا 1303ساخته شده و هنوز هم میدان اصلی شهر رشت است. معماری این میدان و ساختمان های زیبای اطراف آن از شهر سن پترزبورگ الهام گرفته شده است. میدان شهرداری یک انتخاب محبوب برای گذراندن عصر یا قدم زدن در اطراف و لذت بردن از آب و هوای دلپذیر است.( زمین، ویلا و آپارتمان و خانه در رشت )

  خرید و فروش و اجاره ویلا در رشت

  رشت علاوه بر یک مرکز فرهنگی، بازار و مرکز فرآوری برنج، چای، بادام زمینی (بادام زمینی) و ابریشم است. صابون، شیشه، تیغ و کیسه های جوت تولید می شود. در سال 1962 یک سد بزرگ بر روی سفید رود تکمیل شد. رشت از طریق جاده به بندر انزلی (بندر پهلوی سابق)، تهران و تبریز در دریای خزر متصل است . ( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  بهترین سایت فروش و اجاره املاک در رشت
  بهترین سایت فروش و اجاره املاک در رشت

  بازار بزرگ رشت

  بر خلاف اکثر بازارهای سنتی ایران، بازار بزرگ رشت بازاری روباز است. این بازار دارای 14 کاروانسرا است که قدمت آن به دوران قاجار و اوایل پهلوی می رسد. بازار بزرگ رشت از دیرباز در بین اهالی و بازدیدکنندگان محبوب بوده و مکانی مناسب برای خرید سوغاتی، غذاهای محلی و غیره است.( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  رشت که در کنار دریای خزر در جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، جمعیتی در حدود 640,000 نفر دارد. این شهر که توسط دلتای حاصلخیز رودخانه سفید رود احاطه شده است، هم این شهر و هم بخش خوراک شناسی آن از تنوع غنی منابع طبیعی بهره می برند و بر بهره برداری از منابع محلی، به ویژه گونه های مختلف ماهی و محصولات فصلی متکی هستند.( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  بهترین سایت فروش و اجاره املاک در رشت

  فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در رشت
  فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در رشت

  رشت در مرکز جلگه گیلان، در پهن ترین قسمت دلتای رودخانه سفیدرود با ارتفاع متوسط ​​8 متر از سطح دریا و انتهای راه فرعی اصلی دریای خزر و در امتداد جاده اصلی درجه یک قزوین به بندر انزلی. رشت از آب و هوای معتدل و مرطوب با رطوبت متغیر در طول سال برخوردار است. رشت از 6 بخش مرکزی، خمام، خشکبیجار، لشت نشا، کوچصفهان، سنگر، ​​7 شهر و 18 دهستان تشکیل شده است.( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  رشت با توجه به شرایط جغرافیایی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اداری دارای ویژگی های قابل توجهی است. این شهر بر اساس موقعیت جغرافیایی (قرار گرفتن در دشت مرکزی و عرض زیاد، اراضی و خاک حاصلخیز، مهم‌ترین منطقه استان و ایران از نظر کشت برنج)، موقعیت ارتباطی (قرار گرفتن در بین تهران-) از اهمیت بالایی برخوردار است. ( سایت خرید و فروش و اجاره املاک در رشت )

  جاده قزوین – انزلی – آستارا از یک سو و جاده اصلی گیلان به مازندران و شرق گیلان از سوی دیگر وضعیت سیاسی – اداری (مرکز استان گیلان) و توسعه اقتصادی شهرها. کارخانجات توسعه و صنعتی و به دنبال آن افزایش فعالیت های کشاورزی-تجاری و تعداد مراکز علم و فناوری.( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  بیشترین ساکنان این شهرستان در مشاغل خدماتی، تجاری و صنعتی فعال هستند و شالیکاری از فعالیت های اصلی روستاییان این منطقه است. نژاد مردم رشت آریایی و از ایل گیلک هستند که به زبان گیلکی با گویش های بیه پس و رشتی صحبت می کنند. آنها نیز اکثراً شیعه اثنی عشری هستند. تعدادی ارمنی و یهودی نیز در این شهر زندگی می کنند. ( سایت خرید و فروش و اجاره املاک در رشت )

  رشت شهری در شمال ایران در حدود ۴۰ کیلومتری ساحل دریای خزر است. رشت در ایران به خاطر زیبایی و پارک هایش شناخته شده است. مردم در سراسر کشور به آنجا می آیند تا آب و هوای بسیار مرطوب و سردتری را نسبت به بقیه کشور تجربه کنند. مرکز استان گیلان در شمال ایران است. در کل رشت و اطراف آن تجربه ای کاملا متفاوت از جنوب ایران را ارائه می دهد.( اجاره روزانه ویلا و خانه در رشت )

  فرودگاه های رشت

  فرودگاه رشت ( اینجا بخند). روزانه چند پرواز از تهران وجود دارد . اکثر اینها یا در اوایل صبح یا اواخر بعد از ظهر حرکت می کنند. دیدن کوه های البرز از هوا یک تجربه کاملاً خوب است. پرواز مستقیم به دبی وجود دارد . فرودگاه رشت (Q3433946) در ویکی داده فرودگاه رشت در دانشنامه ویکی پدیا ویرایش کنید. ( فروش و اجاره آپارتمان در رشت )

  2 پایانه اتوبوس رشت (به ترمینال گیل نیز معروف است), میدان گیل. در جنوب منطقه شهری رشت. شما می توانید به راحتی تاکسی های مشترک را تا مرکز شهر پیدا کنید، قیمت آن حدود 300000 ریال است . همچنین شرکت های تاکسیرانی خصوصی در ترمینال اتوبوس وجود دارند و شما را به همه جای شهر یا شهرهای همسایه می برند. توجه کنید قبل از سوار شدن به تاکسی شخصی قیمت را بپرسید. رفتن به مرکز شهر بیش از 1000000 ریال هزینه نخواهد داشت.( فروش و اجاره آپارتمان در رشت )

  زمین ، خانه ، آپارتمان و ویلا در رشت
  زمین ، خانه ، آپارتمان و ویلا در رشت

  سفر به رشت با قطار

  حرکت قطار روزانه از تهران به رشت وجود دارد، ساعت 07:45 تهران را ترک کرده و ساعت 13:10 به رشت می رسید. قیمت بلیت بدون تخفیف 4300000 ریال (اردیبهشت 1400) می باشد و می توان آن را به صورت آنلاین از سایت راه آهن ایران و یا در آژانس های مسافرتی خریداری کرد. راه آهن از میان کوه های البرز و سپس دره رودخانه سفیدرود می گذرد و در مسیر رشت در کرج و قزوین توقف می کند.( فروش و اجاره آپارتمان در رشت )

  3 ایستگاه راه آهن رشت (ایستگاه راه‌آهن رشت) (12 کیلومتری جنوب از مرکز شهر).

  شهرداری قابل شناسایی ترین نقطه عطف رشت است که سبک استعماری آن با یک گنبد مینی نمادین که بر فراز یک برج سفید رنگ متمایز قرار گرفته است. وقتی در شب روشن می شود عالی به نظر می رسد.

  موزه رشت کوچک است، اما به خوبی در یک خانه دهه 1930 ارائه شده است. نمایش‌های مانکن آن نشان‌دهنده سبک زندگی گیلکی است، در میان منتخبی از شاخ‌های نوشیدنی ریتون سفالی 3000 ساله به شکل گاو نر، قوچ و آهو. ظاهراً نوشیدن از چنین ظروفی به مشروب‌خوار قدرت و مهارت‌های حیوان تصویر شده را می‌بخشد.

  گلسار محله ای با کلاس بالا با مغازه ها، رستوران ها، بوتیک ها و کافی شاپ های فراوان است و محله ای بسیار محبوب برای نوجوانان و جوانان برای ملاقات و معاشرت با همسالان به خصوص در شب های پنجشنبه و جمعه است. حومه شهر سابقاً شهر کوچکی بود که تا سال 1358 دارای دروازه زنجیری و نگهبانی در ورودی آن بود. در چند دهه گذشته تقاضا برای مسکن در گلسار افزایش یافته و منطقه به سرعت رشد کرده است. اکنون گران ترین مکان در رشت برای خرید خانه یا آپارتمان است.

  بخش شهری منظریه

  موزه عالی میراث روستایی گیلان در 18 کیلومتری جنوب رشت (2 کیلومتری اتوبان قزوین) قرار دارد. شش مزرعه کامل با انبارهای برنج در حال حاضر در 150 هکتار از زمین های جنگلی “فعال” هستند. در روزهای باز، صنایع دستی محلی (کاه‌کشی، حصیرسازی، پارچه‌بافی) به نمایش گذاشته می‌شود و نمایش‌های کوتاه طناب‌دار راه رفتن وجود دارد.

  آرامگاه میرزا کوچک خان

  خانه میرزا کوچک خان مجسمه اسب سوار کوچک خان، رهبر جنگلی «ایران شوروی» است. جریان پیوسته ای از خیرخواهان از مقبره او در خیابان منظریه بازدید می کنند که در پناه یک آلاچیق آجری معاصر با سقف چوبی پیچیده قرار دارد.

  بر بالای آرامگاه دانای علی هرم وجهی از کاشی کاری آبی پوشانده شده است.
  کتابخانه ملی اولین کتابخانه عمومی ایران بود.

  بقعه امامزاده هاشم

  مسجد حاج صمد خان .در سال 1915 ساخته شده است.
  انجام
  ابتدا باید منطقه گلسار در شمال شهر را ببینید. این مدرن ترین بخش شهر است، می توانید جوانانی را که در آنجا پرسه می زنند، مغازه ها و رستوران های زیبا پیدا کنید. شما خود را در یک کشور اروپایی در میانه تمدن آسیایی می بینید.

  گلسار با تلفظ گلسار (به فارسی: golsar) از حومه شهر رشت است. گلسار محله بسیار کوچکی بود به طوری که تا قبل از سال 1358 در ورودی آن یک دروازه زنجیری گذاشته شده بود. چند نگهبان همیشه این دروازه را زیر نظر داشتند و از آن مراقبت می کردند. ( فروش زمین در شهر رشت )

  در چند دهه گذشته تقاضا برای سکونت در گلسار افزایش یافت به طوری که مساحت این محله به سرعت رشد کرد. این منطقه اکنون گران ترین نقطه شهر برای خرید خانه یا آپارتمان است. ( فروش ویلا در رشت )

  گلسار مملو از مغازه‌ها، رستوران‌ها، بوتیک‌ها و کافی‌شاپ‌ها است و محبوب‌ترین مکان برای نوجوانان و جوانان برای ملاقات و معاشرت با همسالان است. این ازدحام به دلیل فرصتی است که دختران و پسران جوان با یکدیگر ملاقات کرده و شماره تلفن خود را برای روابط بلندمدت یا کوتاه مدت مبادله کنند. ( فروش و اجاره مغازه در رشت )

  اجاره روزانه ویلا در رشت

  قیمت خانه ، ویلا و زمین در رشت
  قیمت خانه ، ویلا و زمین در رشت

  روستای تاریخی ماسوله روستایی کوچک و دیدنی است که بر روی شیب تند بنا شده است که راه‌های داخل روستا روی پشت بام خانه‌های زیرین آن قرار دارد. پیاده روی در شهر بسیار لذت بخش است.

  بندر انزلی بندر اصلی ایران در دریای خزر است. بازارهای ماهی و کشتی های بزرگ کشورهای اطراف خزر را می بینید. با پرداختروستای تاریخی ماسوله روستایی کوچک و دیدنی است که بر روی شیب تند بنا شده است که راه‌های داخل روستا روی پشت بام خانه‌های زیرین آن قرار دارد. پیاده روی در شهر بسیار لذت بخش است.

  فروش زمین در رشت

  200000 ریال در ساعت برای کل قایق می توانید با قایق موتوری از بندر و داخل تالاب بزرگ بروید. رانندگان قایق اغلب پیشنهاد می کنند که از آنجایی که شما در “تالاب سرزمین” هستید، زنان باید اجازه داشته باشند روسری خود را بردارید. ( فروش ویلا و زمین در رشت )

  این فرصت خوبی است زیرا پس از پوشیدن روسری برای مدت طولانی، نسیمی در میان موها در یک قایق موتوری بسیار مورد استقبال قرار می گیرد!
  قلعه رودخان قلعه قرون وسطایی ساخته شده از آجر و سنگ. ( فروش زمین در رشت )

  در 50 کیلومتری جنوب غربی رشت قرار دارد و رانندگی در آنجا حدود 1 ساعت طول می کشد. از منطقه پارکینگ تا قلعه (1 ساعت) از جنگل عبور می کنید و از آبشارها و چای فروشی ها عبور می کنید. 200000 ریال ورودی قلعه پرداخت می شود. ( اجاره شبانه ویلا در رشت )

  رشت و شهرهای اطراف استان خزر مکانی عالی برای امتحان کلوچه های گرم و پر از گردو است . به دنبال فروشگاه‌هایی بگردید که کوکی‌هایی با طرح‌های گرد حک شده روی آن‌ها می‌فروشند (می‌گویند بهترین‌ها در فومن فروخته می‌شوند).

  شمال ایران به دلیل خاک حاصلخیز، تنوع غذایی زیادی دارد. در رشت شامل شامی رشتی، اردبیج (انار بیج) و قاتوق بغلا می شود.

  می توانید نوعی دوغ ، نوشیدنی سنتی منطقه را خریداری کنید. سارا معروف ترین دوغ ایران است. یک صبحانه سنتی سر گاو پخته شده است. ( بهترین سایت فروش زمین در رشت )

  فاصله رشت

  فاصله (بر حسب کیلومتر) رشت تا بزرگترین شهرهای ایران:

  فاصله رشت تا کرج : 204 کیلومتر نزدیکترین

  فاصله رشت تا تهران : 240 کیلومتر

  فاصله رشت تا مشهد : 898 کیلومتر

  فاصله رشت تا اصفهان : 550 کیلومتر

  فاصله رشت تا شیراز : 897 کیلومتر

  فاصله رشت تا تبریز : 305 کیلومتر

  فاصله رشت تا قم : 315 کیلومتر

  فاصله رشت تا اهواز : 669 کیلومتر

  فاصله رشت تا کرمانشاه : 402 کیلومتر

  فاصله رشت تا ارومیه : 402 کیلومتر

  فاصله رشت تا زاهدان : 1359 کیلومتر

  فاصله رشت تا کرمان : 1041 کیلومتر

  هتل ، رستوران و مسافرخانه رشت

  1. رستوران شکم الملوک ،بلوار منظریه (داخل هتل بزرگ کادوس), ☏ +98 13 3336 5075. مقداری قاتوق باقالی (باقالی، تخم مرغ و شوید) را امتحان کنید. یا از میان گزینه‌های دیگر مانند میرزا قاسمی (بادمجان کبابی)، شامی رشتی (نخود فرنگی/گوشتی) یا شیشلیک انتخاب کنید.

  2. رستوران وحید ☏ +98 13 3377 2252. این یکی با توجه به اینکه در یک تراس روی پشت بام یک ساختمان نسبتاً مرتفع قرار دارد بسیار تمیز است و مناظر فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد.

  3. رستوران رازقی ، بلوار سمیه پلاک 123, ☏ +98 13 3372 3322 . مکان خوبی برای امتحان غذاهای محلی، مانند کله پاشه. پیانو و بوفه بخشی از صحنه.

  مجموعه‌ای از مسافرخانه‌های ارزان‌قیمت مرکزی در جنوب میدان شهرداری، در نزدیکی خیابان امام خمینی قرار دارند. مانند سایر مؤسسات، بسیاری از آنها از مشکلات سر و صدا و نظافت رنج می برند.

  1. مسافرخانه اکولوتکا رشت (جنوب چاپارپور), ☏ +98 911 623 8156,

  در مکانی آرام، در میان طبیعت هیرکانی دریای خزر؛ جنگل‌های هیرکانی کهن‌ترین جنگل‌هایی هستند که به دلیل رطوبت دریای خزر از عصر یخبندان جان سالم به در برده‌اند. روستایی بسیار سرسبز و آرام. (جولای 2019 به روز شد | ویرایش )

  2 . هتل پامچال ☏ +98 131-6603031. هتل 2 ستاره.

  3 . هتل شبستان (ابتدای خیابان بنت الهدی، درست در غرب میدان انصاری), ☏ +98 13 3211 0033. یک کافه دارد اگر نمی خواهید برای غذا خوردن بیرون بروید. (به روز رسانی فوریه 2021 | ویرایش )

  4. هتل آپارتمان صبوری ،خیابان رسالت(روبروی پارک شهید گلستانی), ☏ +98 13 3335 5268.بسیار رنگارنگ با چراغ های پلی کروم در شب روشن می شود و کف مشمع کف اتاق لمس جالبی است. کافه در محل از 3,300,000 ریال.

  از شما برای بازدید از زمین ، خانه مسکونی ، آپارتمان و ویلا در رشت بسیار سپاسگذاریم و دعوت میکنم جهت درج تبلیغات برای ملکتان از دکمه ثبت آگهی املاک در بالای همین برگه اقدام نمایید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل