• افزودن به علاقه‌مندی 172 بازدید2,800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 102 بازدید1,900,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 109 بازدید7,900,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 148 بازدید17,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 65 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 61 بازدید1,100,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 150 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 312 بازدید17,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 110 بازدید4,380,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 37 بازدید26,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 167 بازدید26,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 77 بازدید4,800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 269 بازدید10,750,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 505 بازدید9,800,000,000 تومان
 • بندرانزلی

  آگهی های ثبت شده ویلا زمین و آپارتمان در شهر بندرانزلی جهت خرید، فروش و اجاره که با کلیک بروی هرکدام از آنها می توانید جزئیات هرکدام را مشاهده کنید.

  زمین ، خانه و ویلا در انزلی

  فروش زمین و ویلا در بندر انزلی
  فروش زمین و ویلا در بندر انزلی

  انزلی یکی از بنادر مهم ایران در کنار دریای خزر و یکی از شهرهای اصلی استان گیلان است. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  در 40 کیلومتری رشت مرکز استان گیلان و در کنار ساحل دریای خزر واقع شده است. انزلی اولین و بزرگترین بندر جنوبی دریای خزر است و به همین دلیل این شهر از اهمیت بالایی برای استان برخوردار است.

  جمعیت انزلی در سرشماری سال 1395 ، 139,016 نفر بوده است که مساحت آن حدود 299 کیلومتر مربع است. انزلی در منطقه ای کم ارتفاع واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا ۲۶ متر است. این شهر یکی از پرباران ترین مناطق ایران است. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  بندر انزلی در دریای محصور در خشکی خزر در سواحل شمالی ایران واقع شده است. این بندر در مجاورت انزلی در 380 کیلومتری شمال غرب تهران و 40 کیلومتری رشت مرکز استان گیلان قرار دارد.

  انزلی بزرگترین بندر دریای خزر است. امکاناتی برای جابجایی محموله های فله، خشک، مایع، رورو و کانتینری وجود دارد. ارقام ترافیک: سالانه حدود 4,000,000 تن محموله و 1,274 پسوورد کشتی جابجا می شود. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  اجاره روزانه ویلا در انزلی

  بندر انزلی

  بندر انزلی یکی از مجهزترین و مدرن ترین بنادر حاشیه جنوبی دریای خزر است. انزلی با قرار گرفتن در منطقه آزاد، امکانات و امکانات ویژه ای را برای بازرگانان و سرمایه گذاران فراهم می کند که آن را به یکی از بنادر اصلی دریای خزر تبدیل می کند.

  تا سواحل جنوب غربی دریای خزر، غرب دلتای سفید رود و جنوب بندر انزلی امتداد دارد.  رودخانه ها، نهرها و آب حاصل از آبیاری به این تالاب می ریزد که بیش از 100 کیلومتر مربع وسعت دارد.

  فاصله بندر انزلی:

  خمام :  19.2 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی (بر حسب کیلومتر) تا بزرگترین شهرهای ایران.

  فاصله بندر انزلی تا رشت : 24 کیلومتر نزدیکترین

  فاصله بندر انزلی تا تهران : 263 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا مشهد : 911 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا اصفهان : 573 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا کرج : 227 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا شیراز : 920 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا تبریز : 288 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا قم : 339 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا اهواز : 688 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا کرمانشاه : 412 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا ارومیه  : 389 کیلومتر

  فاصله بندر انزلی تا زاهدان : 1380 کیلومتر

  خرید ‌‌و فروش و اجاره املاک در انزلی

  اغلب رودخانه های منتهی به این تالاب از کوه های تالش سرچشمه می گیرند و پس از شیب تند به دشت ختم می شوند.  جدا از بعد اقتصادی و زیست محیطی، نقش مهمی در فضای اجتماعی، جغرافیایی، سیاسی و فرهنگی گیلان دارد.

  همچنین در ارتباط با چندین پیشینه علمی مانند جانورشناسی، زیست شناسی و مطالعات زیست محیطی اهمیت دارد. تالاب منظره ای دیدنی را به نمایش می گذارد. اتمشیر آبی آن بستر مناسبی برای تخم ریزی انواع ماهی است که نقش مهمی در اقتصاد منطقه دارد. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  این تالاب یکی از بهترین و مناسب ترین محیط های اطراف برای انواع پرندگان آبزی است. صدها گونه از پرندگان مهاجر برای زادآوری در این منطقه ساکن می شوند. تالاب انزلی و جزایر آن منظره زیبایی دارد که طبیعت گردان را به خود جذب می کند.

  اجاره روزانه ویلا در انزلی

  ساحل دریا و تالاب انزلی از جاذبه های دیدنی این شهر هستند. لاله های مردابی و نیلوفر آبی زیادی در آنجا وجود دارد که ظاهر تالاب را بسیار جذاب کرده است.

  از دیگر جاذبه های شهر می توان به برج ساعت، پل انزلی و پل غازیان و کاخ میان پشته اشاره کرد که امروزه به موزه نظامی تبدیل شده است. گورستان لهستانی همچنین یادبود جنگ جهانی دوم و محل دفن مهاجران لهستانی است که پس از حمله نازی ها به کشورشان از لهستان فرار کرده و به ایران آمده اند. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  بلوار ساحلی یا باغ ساحلی یکی دیگر از جاذبه های شهر مشرف به دریای خزر و پورتال های شهر است.

  تابستان‌های انزلی گرم و مرطوب و زمستان‌ها معتدل است. بندر انزلی نیز با میانگین رطوبت سالانه بالا مشخص می شود.

  بندر انزلی (بندر انزلی) قبل از انقلاب ایران، توسط رضا پهلوی از بندر انزلی به بندر پهلوی تغییر نام داد. بندر انزلی (بندر انزلی) یک شهر بندری است (بندر به معنی بندر) روی دریای خزر، نزدیک به رشت.

  بندر انزلی یکی از مهم ترین بنادر شمال ایران است. از جزیره ای به نام میانپشته و سرزمین های اطراف تشکیل شده است. از جاذبه های گردشگری می توان به برج ساعت به نام مناره، تفرجگاه طولانی بندر و دلتای پرآب و ساحل در امتداد رودخانه سفید رود اشاره کرد.

  بندر انزلی بندری است که ارتش آندرس لهستان در عملیاتی که از اول آوریل تا اکتبر 1942 پس از تخلیه از اتحاد جماهیر شوروی به طول انجامید، از آن پیاده شد. گورستان لهستانی در شهر در همان سال ایجاد شد. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  بهترین سایت املاک انزلی

  این بندر از شمال به دریای خزر محدود می شود. انزلی که از رودخانه های چک رود، ماسال و خمام رود آبیاری می شود، آب و هوای معتدل و مرطوبی دارد. این شهر از نظر تاریخی چندان باستانی نیست.

  اما کهن ترین یادداشت های تاریخی بندر انزلی مربوط به سال ۸۶۳ هجری قمری است و از آن به عنوان روستای کوچک یاد شده است.  بندر انزلی از اوایل دوره صفویه مورد توجه انگلیس، روس و دولت مرکزی ایران قرار گرفت. همانطور که در آن زمان قزوین پایتخت بود.

  انگلیسی ها شرکت های بازرگانی ابریشم را در مسکو تأسیس کردند و این امر به شکوفایی مسیر رشت – انزلی – باکو به اروپا کمک کرد. در نتیجه انزلی به «دروازه اروپا» معروف شد. در دوره نادرشاه بندر انزلی به پایگاه ترابری تبدیل شد. اما در اواخر سلطنت ناصرالدین شاه و در زمان حکومت مظفرالدین شاه تجارت به اوج خود رسید.

  پس از اقدام کمونیست ها و تشکیل حکومت شوروی، وضعیت تجارت ایران و روسیه به شدت تغییر کرد و انزلی شکوه سابق خود را به عنوان بندر تجاری از دست داد. با روی کار آمدن پهلوی اول، به دلیل توجه شدید به این بندر، بازسازی و به امکانات بندری و کشتیرانی مجهز شد.

  زمین ، خانه و ویلا در انزلی
  زمین ، خانه و ویلا در انزلی

  در حال حاضر بندر انزلی یکی از زیباترین شهرهای گیلان و مجهزترین بندر دریای خزر است. اطلاعات جغرافیایی: تالاب انزلی بندر انزلی را به دو قسمت تقسیم می کند. این شهر با دو پل به جزیره بهشتی متصل می شود.

  یک کارخانه فرآوری خاویار در بندر انزلی، چند خرابه قدیمی از قرن نوزدهم و بازار معروف شنبه وجود دارد. تورببار روستایی در حدود 40 کیلومتری بندر انزلی و در مجاورت تالاب انزلی است.

  مهم ترین سوغات خوراکی شهر علاوه بر زیتون، سیر، انواع ترشیجات و سبزیجات محلی ماهی است. ( خرید، فروش زمین ، خانه و ویلا در انزلی )

  غذاهای محلی استان گیلان نیز در انزلی طبخ می شود. باقالی قاتوق، ترشه تره، میرزا قاسمی، آلو مصممه و سیرقلیه از جمله غذاهای پرطرفدار این شهر هستند. مردم در کنار غذاهای خود از ترشی های مختلفی مانند ترشی سیر، ترشی بادمجان و ترشی شلغم استفاده می کنند.

  از شما عزیزان برای بازدید از زمین ، خانه ، آپارتمان و ویلا در انزلی بسیار سپاسگذاریم و دعوت میکنیم جهت ثبت آگهی املاک خود از دکمه ای با همین نام در بالای صفحه اقدام نمایید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل