• افزودن به علاقه‌مندی 92 بازدید15,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 156 بازدید1,440,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 74 بازدید2,400,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 445 بازدید20,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 68 بازدید1,850,000,000 تومان
 • قم

  تمام آگهی های املاک ثبت شده از شهر قم هزاران آگهی خرید و فروش خانه، آپارتمان، ویلا، خانه مسکونی و سایر املاک اعم از تجاری و مسکونی در سایت ملک 20 همراه با عکس و تمامی جزئیات، خرید انواع خانه نوساز کلید نخورده، مسکن مهر با قیمت ارزان، پنت هاوس، ‎خانه ویلایی و باغ ویلا در قم، ‎زمین و کلنگی

   آگهی خرید , فروش خانه، آپارتمان، ویلا، فروش خانه و سایر املاک مسکونی همراه با عکس و مشخصات کامل، خرید انواع خانه نوساز، مسکن مهر با قیمت ارزان، ... ‎پنت هاوس · ‎خانه ویلایی و باغ ویلا در قم · ‎زمین و کلنگی

  خرید فروش املاک در قم

  قم با انگلیسی ghom، شهر مرکز استان قم، شمال مرکزی ایرا . این شهر در دو ساحل رود قم و در کنار یک کویر نمک، دشت کویر ، در 92 مایلی (147 کیلومتری) جنوب تهران قرار دارد .

  در قرن هشتم قم یکی از مراکز تشیع بود . در سال 816، فاطمه، خواهر امام هشتم شیعیان دوازده امامی ، علی الرضا ، در این شهر درگذشت و در آنجا به خاک سپرده شد. در قرن هفدهم، زمانی که حاکمان صفوی زیارتگاهی با گنبد طلایی بر فراز مقبره فاطمه ساختند، این مکان به زیارتگاه تبدیل شد .

  آپارتمان ، خانه و زمین در قم
  آپارتمان ، خانه و زمین در قم

  این شهر مدرن دارای بزرگترین مدرسه (کالج الهیات) در کشور است که دانشجویان می توانند در آن در حقوق اسلامی ، فلسفه، الهیات و منطق تخصص داشته باشند. در قم بود که ارتش ایران در سال 1979 تسلیم شبه نظامیان انقلابی اسلامی شد. پس از انقلاب اسلامی ایران در اوایل سال 1979، شخصیت اصلی انقلاب، آیت الله روح الله خمینی ، مجدداً در قم اقامت گزید، جایی که توسط جمهوری اسلامی ایران تبعید شده بود. شاه، و شهر را جایگاه خود قرار داد.

  حدود 10 پادشاه و 400 تن از مقدسین اسلامی در قم و همسایگی آن به خاک سپرده شده اند. شاه عباس دوم در آنجا در یک مقبره خاص که با 14 قالیچه ابریشمی خوب تزئین شده است ، به تاریخ 1666 دفن شده است. در ضلع جنوبی شهر گروهی متشکل از پنج مقبره (عمدتاً قرن چهاردهم) وجود دارد که با تزئینات گچ بری پلی کروم قابل توجهی متمایز می شوند.

  خرید و فروش و اجاره املاک در قم
  خرید و فروش و اجاره املاک در قم

  قم به دلیل نزدیکی به تهران تا حدی به یک مرکز صنعتی پر جنب و جوش تبدیل شده است. مرکز منطقه ای توزیع نفت و فرآورده های نفتی و خط لوله گاز طبیعی از بندر انزلی و تهران و خط لوله نفت خام از تهران از قم به پالایشگاه آبادان در خلیج فارس می گذرد .

  قم با کشف میدان‌های نفتی در سراجه در نزدیکی شهر در سال 1956 و ساخت یک پالایشگاه بزرگ بین قم و تهران، رونق بیشتری یافت . جمعیت روستایی به شهرک رو به رشد و رشد اقتصادی آن مهاجرت کردندبا سرمایه گذاری های جدید در صنعت نساجی و ایجاد صنایع پتروشیمی، سیمان و آجرسازی شتاب گرفت. در دهه 1970 چندین سد در بالادست رود قم تکمیل شد.

  بهترین سایت فروش آپارتمان زمین و خانه در قم
  بهترین سایت فروش آپارتمان زمین و خانه در قم

  این شهر به تهران، اراک، کاشان، ساوه و یزد راه‌های ارتباطی دارد و در مسیر راه‌آهن فرا ایران قرار دارد. در این منطقه زیارتگاه های مسلمانان زیادی وجود دارد. کبر در 15 مایلی (24 کیلومتری) جنوب قم، محل یکسد طاقدار باستانی . گندم، جو، دانه‌های روغنی، سبزیجات، میوه‌ها و پنبه در مناطق اطراف کشت می‌شود. ترکیدن.

  مجدداً از شما برای بازدید از آپارتمان ، خانه و زمین جهت فروش و اجاره بسیار سپاسگذاریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل