آگهی های خرید و فروش املاک بهمراه قیمت متراژ و نقشه ملک

 • افزودن به علاقه‌مندی 323 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 244 بازدید410,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 271 بازدید1,250,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 162 بازدید35,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 231 بازدید6,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 208 بازدید2,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 20 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 227 بازدید2,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 223 بازدید75,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 24 بازدید5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 23 بازدید12,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 629 بازدید8,000,000,000 تومان
 • آگهی فروش املاک

  آگهی های خرید و فروش املاک شامل؛ فروش زمین ، ویلا ، آپارتمان ، خانه مسکونی ، املاک تجاری و ملک کلنگی و مدرن با انواع کاربری ثبت شده در سایت Melk20. همچنین املاک متنوعی از شهرهای بزرگ کشور مانند تهران، اصفهان، مشهد و شمال کشور.

  فروش آپارتمان ، خانه و زمین در ملک20

  آگهی فروش و خرید املاک

  شما با درج آگهی در سایت ملک ۲۰ به عنوان بهترین سایت  فروش املاک میتوانید قدم بزرگی جهت فروش املاک خود بردارید.

  درج آگهی فروش املاک و مستغلات در سایت ملک ۲۰ شامل موارد زیر است:

  فروش ویلا
  فروش زمین مسکونی، کشاورزی، تجاری و هکتاری
  فروش خانه مسکونی
  فروش آپارتمان
  فروش املاک اداری و تجاری
  اجاره روزانه ویلا
  اجاره خانه مسکونی

  که با درج آگهی خود در سایت Mell20 , می توانید بهترین و بیشترین بازخورد را از این سایت دریافت نموده و سرعت فروش ملک خود را به میزان قابل توجهی بالا ببرید.

  بهترین نکات برای خریداران و فروشندگان خانه

  از تغییرات عمده در نرخ وام مسکن گرفته تا تغییرات قابل توجه در قیمت مسکن، بازار املاک و مستغلات در بسیاری از نقاط، پیچ و تاب های زیادی را تجربه کرده است.  باعث شده تعداد زیادی از مردم ، رویکردهای خود را برای خرید و فروش املاک مجدد ارزیابی کنند.

  برای کسانی که به حرکت در نوسانات بازار ادامه می دهند. امیدوارم اطلاعات و توصیه هایی که از طریق این مقاله به اشتراک گذاشته ام برایتان مفید باشد.

  بازار را مرور کنید. بسیاری از بخش های بازار املاک و مستغلات کشور، نسبت به چند سال گذشته سرد شده است.

  اگر در حال حاضر تمایل به خرید ملک دارید، ممکن است بتوانید آن را با قیمت کمتری نسبت به سال گذشته خریداری کنید. که آنهم بدلیل رکو بازار املاک است. اما نرخ بهره بالاتری خواهید پرداخت. حتی ممکن است فضایی برای مذاکره در مورد شرایط و ضوابط وجود داشته باشد. اما این به بازار محلی شما بستگی دارد.

  قبل از خرید و فروش تحقیق کن

  دانش قدرت است و یک قدم عالی برای شروع. وب سایت املاک و مستغلات ملک 20 (Melk20) هم، منبع خوبی برای جستجوی املاک است. در این سایت می‌توانید منابع مفید زیادی پیدا کنید. از جمله ابزار جستجوی حرفه‌ای املاک و مستغلات که به شما امکان می‌دهد انواع املاک را در شهر یا روستای حومه منطقه خود بیابید.

  به دقت به قراردادی که قرار است امضاء کنید نگاه کنید.  تمام مفاد درج شده در قراردادی که باید امضا کنید از نظر قانونی لازم الاجرا هستند. این در مورد هر قراردادی برای کار با یک نماینده  فروش یا قرارداد خرید صادق است. به همین دلیل، من به شدت پیشنهاد می کنم همه چیز را با جزئیات بررسی کنید. سؤال کنید و با وکیلی که برای اجرای قانون املاک بیمه شده است مشورت کنید.

  استفاده از مشاور املاک

  در حالی که منابع اطلاعاتی آنلاین بسیار مفید خواهند بود، اما جایگزینی برای راهنمایی متخصصان املاک و مستغلات نیستند. یک نماینده و کارگزاری آنها می توانند مشاوره استراتژیک ارائه دهند که از شما در تصمیم گیری هنگام خرید یا فروش نوع خاصی از خانه در یک منطقه خاص پشتیبانی می کند. یک نماینده، متخصصی است که می تواند به شما در درک این چاپ ظریف کمک کند.

  بهترین زمان برای فروش ملک را بررسی کنید. در حالی که بله، بهار به طور کلی فصل اوج بازار در نظر گرفته می شود، مهم است که توجه داشته باشید که معاملات املاک و مستغلات در تمام طول سال اتفاق می افتد. تعیین زمان مناسب برای فروش خانه به عوامل زیادی بستگی دارد. و اینها مواردی هستند که یک نماینده می تواند به شما در ارزیابی کمک کند.

  اگر در حال خرید هستید، تصور نکنید آنچه می‌بینید همان چیزی است که به دست می‌آورید. و از مرحله نهایی عبور نکنید. تأیید کنید که آیا چیزهایی مانند وسایل روشنایی و لوازم برقی همراه با ملک ارائه می‌شوند یا خیر. و در صورت وجود، از نماینده خود بخواهید که آنها را به صورت کتبی به عنوان بخشی از پیشنهاد شما درج کند.

  همچنین، به یاد داشته باشید که بسته شدن خرید خانه معمولاً از چند هفته تا چند ماه متغیر است. به این ترتیب، بازدید نهایی از خانه و ملک به شما این فرصت را می دهد تا بررسی کنید که همه چیز همچنان در همان شرایطی است که قبلاً دیده بودید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل