خرید و فروش آپارتمان نوساز، پنت هاوس، واحد آپارتمانی وام دار و برج

 • افزودن به علاقه‌مندی 30 بازدید7,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 181 بازدید6,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 164 بازدید4,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 14 بازدید41,400,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 11 بازدید4,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 12 بازدید3,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 16 بازدید3,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 186 بازدید3,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 144 بازدید12,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 184 بازدید9,450,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 170 بازدید4,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 19 بازدید15,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 19 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 25 بازدید55,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 139 بازدید5,400,000,000 تومان
 • فروش آپارتمان

  آگهی هایی که جهت فروش آپارتمان در سایت melk20 ثبت می شوند. بهترین سایت ملکی و ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آپارتمان در تهران، اصفهان، مشهد و سراسر کشور. بهترین خانه و آپارتمان های تــهران را با کمترین هزینه در سایت ملک 20 درج نمایید و بیشترین بازخورد را بگیرید و فروش فوری آپارتمان را تجربه کنید.

  فروش آپارتمان و واحد نقلی

  پیش از هرچیز باید بگویم که فروش آپارتمان نقلی می تواند بسیار سریعتر و راحتتر اتفاق بیافتد. اگر قصد دارید آپارتمان خود را بفروشید، ممکن است به راحتی در این فرآیند غرق شوید و در نهایت با یک سردرد بزرگ و مسیری پرهزینه مواجه شوید که به سودی که انتظارش را داشتید منجر نمی شود. اگر مراقب نباشید، امکان دارد ملک خود را در زمان نامناسب، با قیمت نامناسب و به خریدار اشتباه بفروشید. خبر خوب این است که می توانید از نکات و ترفندهای زیادی برای فروش موفقیت آمیز آپارتمان خود استفاده کنید و این دقیقاً همان نکاتی است که ما برایتان قرار داده‌ایم.

  خرید و فروش واحد آپارتمانی و راهکارهای تسریع فروش
  خرید و فروش واحد آپارتمانی و راهکارهای تسریع فروش

  با این نکات در مورد نحوه فروش موفقیت آمیز آپارتمان خود، می توانید قیمتی را که شایسته واحد شماست دریافت کنید.

  1) تصمیم بگیرید که چه می خواهید

  فروش آپارتمان تصمیم بزرگی است، بنابراین باید مطمئن شوید که تصمیم قطعی خود را گرفته‌اید. با تمام جوانب و مزایای اجاره آپارتمان هم فکر کنید. در مرحله بعد به این فکر کنید که مایلید چقدر زمان و پول صرف کنید تا خانه خود را برای فروش آماده کنید و در قدم بعدی بفهمید که چه نوع خریدارانی علاقه مند به خرید آپارتمان شما هستند.

  2)چه کسی می تواند به شما کمک کند

  فهرستی از دوستان، اعضای خانواده، همسایگان و آشنایانی که ممکن است بتوانند به شما در یافتن خریدار برای آپارتمانتان کمک کنند، تهیه کنید. اگر به شبکه های خاص با مشتریان هدف مثل لینکدین دسترسی دارید، از آنجا شروع کنید و مستقیماً با افراد تماس بگیرید. همچنین می‌توانید در اینستاگرام پست بگذارید. یا با آژانس‌های املاک و مستغلات و کارگزاران متخصص املاک مسکونی تماس بگیرید.

  3) ثبت آپارتمان به صورت آنلاین

  آماده تبلیغ آنلاین آپارتمان خود هستید؟ در عصر دیجیتال امروز، تصاویر با کیفیت بالا و ثبت آگهی خانه آپارتمانی برای جذب خریداران ضروری است. روی عکاسی حرفه ای سرمایه گذاری کنید تا آپارتمان خود را در بهترین نور به نمایش بگذارید. از این تصاویر برای در بهترین سایت فروش آنلاین املاک، رسانه های اجتماعی و مطالب بازاریابی استفاده کنید. یک استراتژی بازاریابی که به خوبی اجرا شده باشد، مخاطبان بیشتری را جذب می کند و شانس یافتن سریع خریدار مناسب را افزایش می دهد.

  قرار دادن اطلاعات کامل در مورد ملک به صورت آنلاین مهم است. این شامل شرح جزئیات ملک، پلان طبقه، عکس از تمام اتاقها، و جزئیات در مورد مراکز خرید، رفاهی و تفریحی  نزدیک است. به عنوان مثال، آپارتمان های ثبت شده در ملک 20 نشان می دهد که فاصله هر آپارتمان برای فروش تا مراکز خرید چقدر است. مطمئن شوید که تصاویر به اندازه کافی وجود دارد تا خریداران بالقوه بتوانند قبل از اینکه حتی برای بازدید برنامه ریزی کنند، احساس کنند که می دانند به چه چیزی وارد می شوند.

  با ثبت آگهی فروش آپارتمان در سایت Melk20 فروش واحد شما سریعتر می شود
  با ثبت آگهی فروش آپارتمان در سایت Melk20 فروش واحد شما سریعتر می شود

  4) آیا واحد شما مشکلی دارد؟

  اگر مشکلی در آپارتمان‌های شما وجود دارد – مانند لوله‌کشی بد، دستگاه خراب یا سوراخ‌هایی در دیوارها – باید آنها را قبل از تبلیغات آنلاین تعمیر کنید. خریداران پس از نقل مکان نمی خواهند با هیچ غافلگیری روبرو شوند، بنابراین مطمئن شوید که جای خود را تعمیر کنید. همچنین قیمت درخواستی شما را بهبود می بخشد زیرا خریداران متوجه خواهند شد که شما در فروش جدی هستید.

  ویژگی های منحصر به فرد و مطلوب آپارتمان خود را برجسته کنید. اگر مناظر خیره کننده ای دارد، مطمئن شوید که پنجره ها تمیز هستند و مانعی هنگام تماشای نمای بیرون ساختمان وجود ندارد. هرگونه بازسازی، تعمیرات و امکانات جدید، مانند وسایل مدرن، کفپوش های جدید، یا وسایل به روز را به نمایش بگذارید. از طریق صحنه سازی موثر، با استفاده از مبلمان و دکوراسیونی که فضا را تکمیل می کند، بر نقاط قوت آپارتمان تأکید کنید.

  5) آیا باید قبل از فروش تعمیر کنید؟

  یکی از سوالاتی که باید قبل از فهرست کردن ملک خود از خود بپرسید این است که آیا می‌خواهید آن را از قبل تعمیر کنید یا خیر. در حالی که فروش خانه شما همانطور که هست جذابیت خاصی دارد، اما اگر به کار زیادی نیاز دارد، مانند کفپوش جدید، وسایل روشنایی و موارد دیگر، این پروژه ها می توانند زمان بر باشند – و فضای ناتمام همیشه برای خریداران جذاب نیست.

  6) هنوز نیازی به آمادگی 100% برای خروج ندارید!

  اگر قصد فروش آپارتمان خود را دارید، این یک ایده فوق العاده است! اما اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید و احساس می‌کنید راحت‌تر است تا یک یا دو سال دیگر در محل خود بمانید، این نیز اشکالی ندارد. اگر تصمیم به فروش دارید، به یاد داشته باشید که بسیاری از خریداران به دنبال املاکی هستند که بتوانند فوراً به آن نقل مکان کنند.

  7) چه قیمتی باید روی آن بگذارید؟

  باور کنید یا نه، اگر کارها را درست انجام ندهید، براحتی در مسیری قرار میگیرید که آپارتمان خود را کمتر از ارزش واقعی آن می‌فروشید. بسیاری برای قیمت درخواستی خود مقاومت می کنند و پول را روی میز می گذارند. وقتی نوبت به فروش املاک و مستغلات می رسد، زمانبندی فروش املاک همه چیز است.

  تعیین قیمت مناسب برای فروش سریع منزل آپارتمانی بسیار مهم است. تجزیه و تحلیل بازار مقایسه ای (CMA) را برای ارزیابی قیمت آپارتمان‌های مشابه در منطقه خود انجام دهید. از قیمت گذاری فضایی و غیر کارشناسی خودداری کنید، زیرا ممکن است خریداران واقعی را منصرف کند و در عوض، قیمت رقابتی و واقعی را انتخاب کنید. یک آپارتمان با قیمت مناسب علاقه‌مندان بیشتری را به خود جلب می کند و به طور بالقوه منجر به پیشنهادات متعدد می گردد.

  خرید خانه ویلایی بهتر است یا خرید آپارتمان
  خرید خانه ویلایی بهتر است یا خرید آپارتمان

  آپارتمان خود را به درستی قیمت گذاری کنید تا از آنچه در بازار اتفاق می افتد  استفاده کنید. برای اینکار می‌توانید از نحوه محاسبه قیمت خانه استفاده کنید.

  استفاده از مشاوران املاک و فروش آپارتمان

  بهترین روش فروش آپارتمان این است که از یک مشاور خرید و فروش ملک استفاده کنید. این مشاوران عموماً با استانداردهای خرید و فروش آشنا هستند و قادر هستند تا به شما در توضیح نکات تاثیر گذار برای فروش آپارتمان کمک کنند.

  به علاوه، مشاوران معاملات ملکی می توانند به شما کمک کنند تا با بازار مناسب آشنا شوید، قیمت مناسب فروش را مشخص کنید و شما را در معاملات مورد نظر یاری کنند. همچنین، با رصد و بررسی بازار و مشاهده سایر فروشندگان، شما می توانید محاسبه قیمت ملک را برای فروش آپارتمان خود انجام دهید.

  این قیمت باید در محدوده داده های بازار ارائه شده توسط کارشناسان بازار باشد و باید ارزش خود را مطابق با قیمت های فروش رقابتی در بازار بررسی کنید. به همین دلیل، توصیه می شود که برای فروش آپارتمان از یک مشاور خرید و فروش ملک استفاده کنید.

  این مشاوران شما را در تعیین قیمت مناسب، بازار گسترش دهنده و معاملات بین واحدها یاری می کنند. همچنین می توانند به شما در آشنایی با ساختار کارکردی بازار ، انجام معاملات مناسب و رهن و اجاره آپارتمان یاری کنند. منظور از این است که بهتر است که با استفاده از یک مشاور خرید و فروش ملک صورت گیرد؛ این مشاوران می توانند به شما کمک کنند تا قیمت مناسب به عنوان فروشنده تعیین کنید، ارزش فروش و رهن و اجاره را به شما بیاموزند و بازار را برای شما باز کنند.

  تسریع در فروش آپارتمان

  با شناسایی صاحبان آپارتمان های مشابه در شعاع معقولی در اطراف ساختمان خود، خریداران بالقوه را پیدا کنید. برای یک ساختمان کوچکتر با 10 واحد یا کمتر، به شعاع 1 یا 2 کیلومتری و برای ساختمان های 11 تا 30 واحدی در شعاع 2 تا 4 کیلومتری را چک کنید. با مشاورین شهر خود تماس بگیرید تا لیستی از خانه های اجاره ای را به دست آورید که دارای نام و آدرس صاحبان ملک است. در موارد خاص، این نوع اطلاعات ممکن است به صورت آنلاین پیدا شود.

  دیزاین آپارتمان

  ملک خود را برای جذابیت بهتر ، دیزاین کنید یا دیزاین مجازی انجام دهید. حداقل، تعمیرات را در مناطقی که در گذشته با مشکلاتی روبرو بوده اند انجام دهید. به عنوان مثال، روی لکه‌های سقفی که در نتیجه نشتی سقف ایجاد شده‌اند، رنگ کنید که از آن زمان آن را تعمیر کرده‌اید. باقی گذاشتن چنین لکه‌هایی باعث می‌شود خریداران تصور کنند که هنوز سقف نشتی دارد.

  طریقه پیدا کردن خریدار واقعی خانه آپارتمانی و آپارتمان نقلی چیست؟
  طریقه پیدا کردن خریدار واقعی خانه آپارتمانی و آپارتمان نقلی چیست؟

  اولین برداشت از آپارتمان شما در جذب خریداران واقعی بسیار مهم است. با اطمینان از اینکه نمای بیرونی به خوبی چشم نوازی میکند و از نظر بصری جذاب است، جذابیت ملک خود را افزایش دهید. بوته ها را کوتاه کنید و چند گیاه رنگارنگ اضافه کنید تا یک ورودی جذاب ایجاد کنید. درب ورودی را رنگ جدید بزنید و مطمئن شوید راهروی منتهی به آپارتمان شما تمیز و روشن است.

  تبلیغ فیزیکی

  یک بسته بازاریابی و بروشور برای ملک خود ایجاد کنید. بسته باید حاوی توضیحات ملک، عکس های داخلی و خارجی، توضیحات منطقه و مشخصات جمعیتی محله باشد. علاوه بر این، بسته شما باید شامل تعهدنامه کاملی از دارایی شما باشد، از جمله درآمد و هزینه هایی که نشان دهنده نرخ دقیق سرمایه است.

  بدون اطلاع مستأجر

  مستاجران خود را از اینکه متوجه شوند ساختمان خود را برای فروش فهرست کرده اید، جلوگیری کنید. اگر آنها از برنامه های شما مطلع شوند، ممکن است فرض کنند که یک صاحبخانه جدید ممکن است اجاره بها را افزایش دهد و شما می توانید قبل از اینکه ساختمان شما واقعاً بفروشد، با چند جای خالی روبرو شوید. تابلوی “فروش” را روی ملک ساختمان خود قرار ندهید که به خصوصی نگه داشتن برنامه های شما کمک می کند.

  با خریداران احتمالی از مرجع اطلاعاتی که بدست آوردید ، تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که در حال فروش ساختمان خود هستید. روی هر خریدار علاقه مندی کار کنید تا فروش را به نتیجه برسانید. از خریداران بی علاقه بپرسید که آیا کسی را می شناسند که بخواهد ساختمان شما را بخرد.

  هنگامی که کار روی اطلاعات خریداران خود را تمام کردید، ملک خود را در وب سایت های املاک و مستغلات مناسب ارسال کنید. جزئیات ساختمان خود را در سایت فروش آپارتمان مانند Melk20 فهرست کنید.

  نتیجه گیری

  از روندهای فعلی بازار مطلع باشید و استراتژی فروش خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

  امیدوارم مطالب فوق مسیر شما را برای خرید و فروش املاک مشخص کرده باشد.

  روش سریع آپارتمان شما در سال 2023 به ترکیبی از آماده سازی، بازاریابی و انعطاف پذیری نیاز دارد. جذابیت آپارتمان خود را از طریق صحنه‌سازی، عکاسی حرفه‌ای و بازرسی‌های قبل از لیست افزایش دهید. قیمت آن را رقابتی کنید، از استراتژی های بازاریابی موثر استفاده کنید و انگیزه هایی برای جذب خریداران بالقوه ارائه دهید.

  با نصب یک تابلوی فروش، تبلیغ خوبی برای خریداران محلی است ، البته گاهی ممکن است مالک آپارتمان بخواهد چنین اخباری را خصوصی نگه دارد تا مستاجران فعلی را نترساند. برای فروش ساختمان آپارتمان خود، باید بازاریابی انجام دهید، خریداران بالقوه را پیدا کنید و با تبلیغی که در رابطه با نقاط قوت ملک خود انجام می دهید ، آنها را جذب کنید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل