خرید و فروش خانه مسکونی و مسکن مهر و نوساز و کلنگی به قیمت

 • افزودن به علاقه‌مندی 198 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 1 بازدید13,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 34 بازدید2,800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 279 بازدید2,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 35 بازدید3,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 217 بازدید3,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 41 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 200 بازدید2,350,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 303 بازدید5,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 177 بازدید6,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 23 بازدید15,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 502 بازدید2,805,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 174 بازدید1,080,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 38 بازدید9,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 35 بازدید4,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 28 بازدید3,550,000,000 تومان
 • فروش خانه مسکونی

  خانه مسکونی چیست؟ خانه مسکونی به انگلیسی residential house ، به معنای هر ملک مسکونی ارزیابی شده به عنوان ملک غیرمنقول است که شامل بیش از چهار واحد نیست و بیش از یک واحد آن نمی تواند برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار گیرد. ما در سایت ملک20 و در این دسته بندی، آگهی‌های فروش خانه مسکونی با قیمت ارزان، اعم از خرید انواع خانه مسکن مهر، خرید خانه نوساز از شهرهای بزرگ کشور مانند؛ تهران ، اصفهان ، مشهد ، ارومیه و … را آرشیو کرده‌ایم و تمام جزئیات خانه با تصاویر نیز در آگهی درج شده است تا شما عزیزان با دیدی باز و براحتی، ملک خود را انتخاب نمایید.

  خرید و فروش خانه مسکونی
  خرید و فروش خانه مسکونی در سایت Melk20

  فروش خانه مسکونی

  هنگام فروش خانه، مانند فروش هر چیز دیگری، هر چه بیشتر به آن نگاه کنید و جزئیات و خصوصیات مثبت بیشتری از آن استخراج کنید، شانس شما برای انجام معامله بیشتر است. بنابراین، تبلیغ خانه خود در اینترنت، بدون درج توضیحات کامل و بیان نقاط قوت، کار بیهوده ای است. با این حال، در واقع فروش آنلاین خانه شما به برنامه ریزی هوشمندانه، تصمیم گیری زیرکانه و برخی استراتژی هایی که در طول زمان آزمایش شده، نیاز دارد تا خریداران احتمالی را به خانه شما جذب کند.

  جهت فروش خانه مسکونی خود با ما همراه باشید:
  برای فروش خانه مسکونی، اولین کار لازم است که قیمت خانه خود را ارزیابی و مشخص کنید. برای محاسبه قیمت خانه می‌توانید از قیمتهای مشابه خانه‌های مجاور ملکتان استفاده کنید. اگر هم به تازگی خانه ای در همسایگی شما بفروش نرسیده ، از قیمت زمین های مجاور + هزینه ساخت خانه را محاسبه نمایید.

  بعد از مشخص کردن قیمت، باید یک استاندارد برای فروش ، تعیین کنید. برای این کار، باید به توصیه‌های مشاورین خانه و اطلاعات در مورد بازار منطقه توجه کنید. سپس، باید اطلاعات خانه را جمع آوری کنید. اطلاعات مربوط به رنگ، اندازه، نوع و کیفیت متریال استفاده شده در ساختمان، تعداد اتاق و هر چیز دیگری که ممکن است برای خریداران، مهم و دلگرم کننده باشد.

  آماده فروش خانه خود هستید؟ این یک تصمیم بزرگ است، و مهم نیست که چه معاملات دیوانه کننده ای در دنیا در حال انجام است، فروش خانه شما همیشه یک معامله بزرگ است. شما صدها خاطره در آنجا ساخته اید و زمان، پول و تلاش خود را صرف تبدیل خانه خود به یک نوستالژی کرده اید. دل کندن از خانه مسکونی شما ممکن است ناراحت کننده باشد، اما اگر فروش برای شما و خانواده تان تنها راه یا بهترین راه است، ارزش آن را دارد که یک تغییر را تجربه کنید!

  اجازه ندهید فروش خانه مسکونی شما یک تجربه پر استرس باشد. شما فقط باید به روش هوشمندانه بفروشید. این بدان معناست که برنامه‌ریزی درستی انجام دهید و به آن پایبند باشید—تمام کارهایی را که برای فروش موفق خانه خود نیاز دارید انجام دهید:

  پیدا کردن یک مشاور املاک جهت قیمت گذاری خانه شما
  خانه خود را برای فروش آماده کنید

  اگر آماده حرکت هستید ، بهترین نکات را برای فروش سریع ملک و با بیشترین پول به شما ارائه خواهم کرد. ممکن است انجام دادن آن به اندازه خوردن یک فیل به نظر برسد، اما مثل اینکه پدرم همیشه می گوید: «چطور یک فیل را می خوری؟ لقمه به لقمه.»

  بیا شروع کنیم!

  فروش خانه با کمک مشاور املاک

  مشاوران املاک و مستغلات بخش مهمی از فرآیند فروش خانه هستند. شما به کسی نیاز دارید که به شما در فروش ملکتان کمک کند. بهترین معامله را انجام دهد و خانه شما را به روش درست و سریع بفروشد! و شما به کسی نیاز دارید که بازار محلی شما را بشناسد تا کار به انجام برساند. یا به گفته خودشان؛ باید کار در بیاد.

  نکات مهم هنگام خرید و فروش خانه مسکونی
  نکات مهم هنگام خرید و فروش خانه مسکونی

  مشاوران املاک و مستغلات زمانی که نوبت به برخی از بخش های چالش برانگیز فروش خانه شما می رسد، مانند کوه های کاغذبازی و استرس بازرسی خانه، بسیار مفید هستند. یک مشاور املاک خوب به طور خستگی ناپذیر برای بدست آوردن نتیجه عالی کار می کند و زمانی که شرایط سخت می شود در کنار شما خواهد بود.

  و هر چقدر هم که کمک کردن یکی از اقوام، یک دوست یا دوست شوهر یا حتی عمویتان وسوسه انگیز باشد، همیشه یک مشاور املاک و مستغلات با چندین سال تجربه انتخاب کنید. آنها به شما کمک می کنند خانه خود را با بیشترین قیمت و در کمترین زمان بفروشید. گفتم زمان، بیاد مقاله بهترین زمان فروش خانه افتادم.

  چگونه خانه ام را خودم بفروشم؟

  اگر می‌خواهید خودتان دست بکار شوید و خانه خود را بفروشید، فرآیند فروش را تا حد امکان آسان کنید. به عبارت دیگر، خانه خود را تا جایی که می توانید قابل فروش کنید.

  ربکا تاکر، مدیر معروفترین شرکت طراحی داخلی Suna ، می‌گوید؛

  اغلب از وضعیتی که در آن بسیاری از مردم خانه‌های خود را برای فروش نمایش می‌دهند، شگفت‌زده می‌شوم. خریداران نمی‌خواهند آشفتگی‌های شما را ببینند، آنها فقط می‌خواهند اتاق‌ها را ببینند پس تا حد امکان آرامش داشته باشید، و هر چیزی که از بازدید واضح آنها بکاهد، یک امتیاز منفی برایتان ثبت میشود.

  تاکر می‌گوید در حالی که آشپزخانه‌ها و حمام‌ها از مهمترین قسمت‌هایی هستند که می‌توانند باعث فروش خانه شوند، پس فروشندگانی که به فکر بازسازی خانه خود هستند، باید دو بار فکر کنند و به این دو مورد را بصورت حرفه‌ای بازسازی کنند .

  « مگر اینکه آماده انجام تغییرات خوبی برای آشپزخانه نیستید، آن را عوض نکنید، فقط آن را مرتب کنید، شاید هر عنصر آسیب دیده را جایگزین کنید، و یک شت سریع رنگ روی هر پانل چوبی وحشتناک دهه 60 بزنید. به این ترتیب، مردم می توانند ببینند که می توانند با آن زندگی کنند تا زمانی که بتوانند آن را تغییر دهند. ”

  قیمت خانه

  از نقطه نظر طراحی، تاکر می گوید؛ علیرغم باور عمومی، نیازی به رنگ آمیزی همه چیز نیست. او می‌گوید : « مانند خانه‌های نمایشی که ما برای توسعه‌دهندگان طراحی می‌کنیم، اگر تصویری از سبک زندگی یا آرزویی خلق کنید، در فروش خانه‌تان بسیار موفق‌تر خواهید بود » .

  چگونه خانه ام را سریع بفروشم؟
  چگونه خانه ام را سریع بفروشم؟

  قیمت خانه خود را برای فروش تعیین کنید.

  کلید قیمت گذاری خانه این است که به طور عینی در مورد ارزش خانه خود فکر کنید. اگر به اندازه کافی در خانه خود زندگی کرده اید که خاطرات بسازید، این روابط عاطفی می تواند قضاوت شما را مخفی کند. بنابراین، زمانی که تخمین می زنید خانه شما چقدر می تواند بفروش برسد، تا حد امکان به حقایق پایبند باشید.

  فروش خانه و مسکن مهر

  بهترین راه برای تعیین ارزش خانه شما این است که از مشاور املاک خود بخواهید تحلیل مقایسه ای بازار (CMA) را اجرا کند. این گزارش رایگان خانه شما را با خانه های مشابه در منطقه شما که در حال حاضر در بازار هستند یا در ماه های اخیر فروخته شده اند مقایسه می کند. مقایسه به نماینده شما اجازه می دهد تا با دقت بیشتری پیش بینی کند که خریداران برای خانه شما چه پولی می پردازند. و قیمت رقابتی را بر اساس واقعیت، نه احساسات تعیین کنید.

  در کشور های توسعه یافته مانند آمریکا همه چیز تحت کنترل است. حتی گاهی اگر خریدار حاضر به پرداخت مبلغی بالاتر از ارزش واقعی ملک باشد، این امر با حضور ارزیاب املاک عملی نمیشود.

  ارزیابی ملک چیست؟ زمانی است که وام دهنده به خریدار یک ارزیاب حرفه ای دارد که ارزش خانه شما را ارزیابی کند. آنها مطمئن خواهند شد که مبلغ وام بیشتر از ارزش واقعی خانه نیست. به این ترتیب، وام دهنده امنیت مورد نیاز خود را برای پیشبرد درخواست وام مسکن دریافت می کند و خریدار در برابر فروشنده ای که قیمت غیرواقعی تعیین می کند محافظت می شود.

  یک جدول زمانی برای فروش خانه تنظیم کنید.

  اگر می‌دانید چه زمانی می‌خواهید خانه‌تان را بفروشید و آن را به بازار عرضه کنید، باید به عقب کار کنید و فهرست کارهایتان را به قطعات کوچک تقسیم کنید. (قسمت خوردن فیل را به خاطر دارید؟ این همونه!) به این ترتیب می دانید که هنگام فروش خانه خود دقیقاً از کجا شروع کنید. در اینجا یک جدول زمانی نمونه است که می توانید برای شروع استفاده کنید. اما البته، شما باید جدول زمانی را با توجه به نیازهای خود و برنامه شخصی خود تنظیم کنید.
  فروش هر چه سریعتر خانه فروش سریع خانه در سایت MELK20

  چه زمانی خانه ام را بفروشم؟
  چه زمانی خانه ام را بفروشم؟

  مصاحبه با مشاورین املاک برای یافتن یک حرفه ای با سابقه ثابت و اعتماد به توانایی های خود زمان بگذارید.
  طرحی را ترسیم کنید با نماینده خود کار کنید تا اولویت ها را تعیین کنید تا بتوانید در یک زمان روی انجام یک کار تمرکز کنید.

  وسایل را شلوغ کنید یا بفروشید. تصمیم بگیرید بدون چه چیزی می توانید زندگی کنید تا زمانی که خانه تان فروخته شود. سپس آن را بسته بندی کنید و بیرون بیاورید (یا بهتر است بگوییم… بفروشید !).

  2 تا 3 ماه قبل از فروش خانه

  یک بازرس خانه استخدام کنید. پیدا کردن و رفع مشکلات در مراحل اولیه فروش خانه به شما این امکان را می دهد که هزینه تعمیرات را در بودجه خود لحاظ کنید.
  رسیدگی به تعمیرات: از نماینده خود بپرسید که بودجه تعمیر شما در کجا بیشترین فایده را دارد تا بتوانید بهترین ارزش فروش مجدد را بدست آورید.

  ثبت ملک در بهترین سایت های فروش املاک

  1 تا 2 ماه قبل از ثبت آگهی

  یک روز برای بازدیدکنندگان تعیین نمایید. یک فضای دوستانه ایجاد کنید تا خریداران بتوانند خانه شما را مانند خانه خود تصور کنند.
  تمیزی افراطی. هر سطح را تا زمانی که بدرخشد، بشویید. یک نظافتچی استخدام کنید تا فرش ها و قالیچه ها را دوباره جدید به نظر برسانید – و بوی آنها را تازه کنید.
  تصویر برداری عالی. عکس خانه خود را بی نقص بگیرید تا عکاس شما بتواند آن را در بهترین شرایط ممکن ثبت کند.

  من می دانم که به نظر می رسد کارهای زیادی باید انجام شود. اما نکته کلیدی برای دور نگه داشتن استرس در هفته‌ها و ماه‌ها قبل از اینکه خانه‌تان را به بازار عرضه کنید، این است که یک برنامه تهیه کنید – و سپس آن برنامه را گام به گام دنبال کنید.

  یک بازرس خانه واجد شرایط، مناطق قابل دسترس خانه شما (مانند سقف، اتاق زیر شیروانی، دیوارها و سقف) را بررسی می کند تا وضعیت خانه را ارزیابی کند و هر گونه مشکل بهداشتی و ایمنی را پیدا کند. پس از تکمیل بازرسی، گزارش مفصلی دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند، همراه با توصیه‌هایی برای نگهداری و تعمیرات.

  قبل از فروش، خانه را بازرسی کنید که بازرسی ها شامل موارد زیر می شود:

  • سیستم های برق، لوله کشی، گرمایش و سرمایش
  • پنجره ها، سقف ها، دیوارها، درها و کف ها
  • اتاق زیر شیروانی، عایق قابل مشاهده و سقف
  • فونداسیون، عناصر سازه ای و زیرزمین

  نگران مراقبت از تک تک موارد موجود در گزارش بازرسی خانه پیش فروش خود نباشید. اما به مسائل بزرگ توجه کنید که می‌توانند خریداران را از درخواست پول بیشتر از قیمت فروش خانه بترسانند. نماینده شما می تواند به شما کمک کند تا یافته های بازرسی را مرتب کنید، اما سیستم های سقف، برق، لوله کشی و تهویه مطبوع معمولا اولویت دارند. اگر در بودجه شما جا وجود دارد، قبل از شروع تبلیغ برای خانه ، به تعمیرات آن رسیدگی کنید.

  خانه را دیزاین کنید.

  هنگامی که خانه شما به خوبی کار می کند، زمان آن است که چهره خانه را آماده کنید و بهترین ویژگی های آن را به نمایش بگذارید. که با تمیز کردن عمیق شروع می شود. شلختگی جالب به نظر نمی رسد، خریدار احساس خانه کثیف یا به هم ریخته را فراموش نخواهد کرد. کارهای ساده ای مانند تمیز کردن پیشخوان ها و سطوح درها، یک لایه رنگ تازه، تمیز کردن فرش و تمیز کردن آن، کارهای نسبتاً کم هزینه و آسانی هستند که تأثیر زیادی در اولین نگاه از خانه شما خواهند داشت. همچنین می توانید از دیزاین مجازی جهت فروش خانه مسکونی خود استفاده نمایید.

  کمدها همیشه برای خریداران خانه مهم هستند، بنابراین با خارج کردن وسایل متفرقه فضای کمدها را باز کنید و جادار نشان دهید.

  همچنین خانه خود را برای عکس‌های حرفه‌ای برای استفاده در تبلیغات آنلاین  خانه‌تان آماده کنید (اگر نمی‌توانید از یک حرفه‌ای کمک بگیرید). نماینده شما باید به هماهنگ کردن عکاس کمک کند تا فشار کمتری روی شما وارد شود. در اینجا چند نکته برای آماده سازی خانه شما برای عکسبرداری پر زرق و برق، آورده شده است:

  منظم بمانید باز هم، یک خانه مرتب غیرقابل مذاکره است. اگر مجبور هستید، سفید برفی درونی خود را کانالیزه کنید و در حین کار سوت بزنید. فقط محل را تمیز کنید:

  • یک دکور اضافی اضافه کنید.
  • یک جفت کوسن برای مبل ها و چند گیاه سبز به هر اتاقی زندگی می بخشد.
  • پیشخوان ها را پاک کنید.
  • آبمیوه گیری و مخلوط کن خود را در کابینت آشپزخانه بگذارید.

  نظافت حمام و سرویس از یادتان نرود، زیرا یک صحنه بد در چشم خریدار تمام تمرکز و افکارش را بهم میریزد.  لوازم شخصی را در یک کشو بیندازید تا از دید دور شوند.
  نور بیشتری اضافه کنید. اتاق های روشن خانه شما را بزرگتر نشان می دهند.

  پرده‌ها را باز کنید، پرده‌ها را بالا بکشید و اجازه دهید نور خورشید وارد شود. در فضاهایی که نور طبیعی زیادی دریافت نمی‌کنند، یک لامپ خوب می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند!

  خانه نوساز کلید نخورده

  فرش ها معمولاً عکس خوبی ندارند و می توانند فضای شما را کوچکتر نشان دهند. نماینده شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام فرش می تواند بماند و کدام یک باید برود.

  یک درب روی آن بگذارید. توالت شما، یعنی. برای یک عکاسی زیبا، آن را با کلاس و خصوصی نگه دارید.

  فراموش نکنید که در خارج از خانه نیز صحنه سازی کنید. ایوان جلوی خود را مرتب کنید و گلدان های زیبا را در نزدیکی ورودی خود قرار دهید. اگر عرشه دارید، آن را با فشار بشویید و گیاهان را اضافه کنید تا به فضا کمی زندگی ببخشید.

  سعی کنید انعطاف پذیر باشید. اگر می خواهید معامله کنید، باید به خریداران زمان و فضا بدهید تا عاشق خانه شما شوند. در مورد برنامه‌ریزی نمایش‌ها انعطاف‌پذیر باشید و خریداران را مجبور نکنید هنگام بازدید، حول شما، احساسات یا برنامه‌تان کار کنند. فقط شما صحبت نکنید و اجازه اظهار نظر و مطرح کردن سئوالات را به خریدار خانه مسکونی بدهید، زیرا فقط در آن زمان است که می‌توانید دغدغه هایش را برطرف کنید.

  در مورد قرارداد خانه مذاکره کنید.

  مذاکرات بین شما (فروشنده) و خریدار با پیشنهاد اولیه خریدار شروع می شود. به خاطر داشته باشید که مرحله قرارداد در هر ایالت متفاوت عمل می کند، بنابراین نماینده شما باید آن جزئیات را با شرایطی که شما درک می کنید توضیح دهد. هرگز قبل از اینکه بفهمید چه چیزی در پیشنهاد گنجانده شده است و چه چیزی نیست و چگونه بر شما تأثیر می گذارد، قرارداد خرید را امضا نکنید.

  به این جزئیات دقت کنید:

  1. قیمت خرید
  2. تاریخ بسته شدن قرارداد یا سپردن ملک
  3. کمک هزینه های ویژه برای اموال شخصی، پیامدهای مالیاتی احتمالی
  4. تعمیر خانه و هزینه های بسته شدن
  5. مهلت های احتمالی برای بازرسی خانه، ارزیابی و تامین مالی خریدار
  6. موارد احتمالی اضافی مانند فروش خانه فعلی خریدار

  هنگامی که شما و خریدار به توافق خرید نهایی رسیدید، از قرارداد تا بسته شدن هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. در اینجا چند نکته سریع وجود دارد که به شما در مدیریت این مرحله از فرآیند فروش کمک می کند:

  • برای بستن چمدان تا آخرین لحظه منتظر نمانید.
  • با خریدار خود ارتباط برقرار کنید.
  • بیمه خانه خود را تا زمانی که خط نقطه چین را پر نکردید و قرارداد را امضا نکرده اید به روز نگه دارید.
  • فهرستی از چیزهایی که باید در روز پایانی به همراه داشته باشید تهیه کنید.
  • انعطاف پذیر باشید.

  چه مدت طول می کشد تا خانه خود را بفروشید؟

   

  یک پاسخ یکسان برای “فروش خانه شما چقدر طول می کشد”، وجود ندارد. خانه ها در کشور ما در حال حاضر به طور متوسط ​​45 روز در بازار هستند.  به خاطر داشته باشید که تعداد فقط به معنای نیمی از خانه های فروخته شده در 45 روز یا کمتر است و نیمی از خانه ها در بیش از 45 روز فروخته شده اند. به علاوه، بازار همیشه در حال تغییر است. اینکه واقعا چقدر طول می کشد تا خانه شما بفروش

  فروش سریع ملک و خانه مسکونی در سایت Melk20
  فروش سریع ملک و خانه مسکونی در سایت Melk20

  برسد بستگی به روند فروش املاک و مستغلات در منطقه شما و مشخصات خانه شما دارد.

  اگر می‌خواهید چگونه خانه خود را سریع بفروشید، به یاد داشته باشید که این عوامل می‌توانند بر جدول زمانی فروش خانه شما تأثیر بگذارند:

  ۱- ماهیت داغ بازار املاک و مستغلات

  اگر در منطقه ای با بازار گرم زندگی می کنید، معمولاً می توانید انتظار داشته باشید که خانه شما سریعتر از بازارهایی که تقاضای خریدار در آنها کم است به فروش برسد.

  ۲- فصل فروش خانه

  اگر می خواهید قیمت فروش خود را به حداکثر برسانید و زمان عرضه خانه خود را در بازار کاهش دهید، فهرست کردن خانه خود در اواخر بهار بهترین گزینه است. اما این برای هر خانه یا بازاری صادق نیست. و در نهایت، بهترین زمان برای فروش خانه زمانی است که زمان مناسب برای شما باشد.

  ۳- مکان، مکان، مکان

  جزئیاتی مانند منطقه مدرسه، محله، و فاصله تا رستوران‌ها و مراکز خرید خانه‌تان می‌تواند بر مدت زمان فروش تأثیر بگذارد.
  قیمت خانه شما: فروش خانه های بزرگتر و گرانتر ممکن است بیشتر طول بکشد زیرا تعداد خریداران کمتر است.

  ۴- زمان آماده شده خانه

  اگر تصمیم دارید قبل از فهرست کردن، خانه خود را به روز رسانی یا تعمیر کنید، جدول زمانی فروش شما طولانی تر خواهد بود.
  ۵- فرآیند بسته شدن قرارداد
  اگر خریداران شما وام مسکن دریافت می کنند، تاریخ بسته شدن قرارداد  به تامین مالی آنها بستگی دارد. همچنین ممکن است بسته شدن قرارداد شما به دلیل بازرسی خانه یا مسائل مربوط به ارزیابی به تعویق بیفتد.

  هزینه فروش خانه شما چقدر است؟

  احتمالاً از فروش خانه خود درآمد کسب خواهید کرد، اما هزینه هایی وجود دارد که باعث کاهش سود شما می شود. در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است لازم باشد برای آنها آماده شوید:

  کمیسیون مشاور املاک

  به عنوان فروشنده، شما مسئول پرداخت کمیسیون مشاور املاک خواهید بود که بین نماینده خریدار و نماینده لیست شما تقسیم می شود. معمولاً این کمیسیون 6 درصد از قیمت فروش خانه است.
  چیدمان خانه:
  همانطور که در حال آماده شدن برای فهرست کردن خانه خود هستید، می توانید مقداری پول برای چیدمان خانه خود یا سرمایه گذاری در دکوراسیون جدید هزینه کنید تا ظاهری تازه به فضای خود ببخشید.

  تعمیرات و نگهداری خانه

  ممکن است تصمیم بگیرید قبل از اینکه خانه خود را فهرست کنید، تعمیرات را انجام دهید. یا اگر خریدار خانه بازرسی خانه را انجام دهد، ممکن است از شما بخواهد قبل از بسته شدن، تعمیراتی انجام دهید.

  هزینه های مورد مذاکره در قرارداد: به عنوان بخشی از قرارداد خرید و فروش شما، خریدار ممکن است از شما بخواهد که بخشی از هزینه های بسته شدن، بیمه عنوان یا سایر هزینه ها را پوشش دهید.

  اگرچه بسیاری از مردم می پرسند که آیا بازار مسکن در حال سقوط است ، در حال حاضر هنوز زمان خوبی برای فروش خانه شما است. و بهترین راه برای داشتن تجربه ای روان در فروش خانه، همکاری با یک نماینده حرفه ای است. نماینده مناسب باید شما را در تمام مراحل بدون در اختیار گرفتن صندلی راننده راهنمایی کند. آنها باید به شما اطلاع دهند اما شما را تحت تأثیر قرار ندهند.

  آیا آماده خرید یا فروش خانه هستید؟

  برای فروش خانه مسکونی، این فرآیند ها لازم است. اما اگر قصد فروش خانه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارید، می‌توانید از خدمات یک شرکت مشاوره‌ حرفه‌ای املاک و یا ثبت آگهی در سایت Melk20 استفاده کنید.

  نتیجه گیری

  بعد از جمع آوری اطلاعات، باید به انتشار اطلاعات مربوط به خانه مسکونی از طریق رسانه‌های مختلف بپردازید. این اطلاعات را می‌توان در نشریات ، سایت آگهی فروش ملک ، برنامه‌های مختلف موبایل و گوشی‌ها، بازاریابی در رسانه های اجتماعی و بازاریابی به طور مستقیم انجام دهید.

  بعد از انتشار اطلاعات، باید برای برقراری ارتباط با مشتریان اقدام کنید. باید چالش‌های مختلفی را برای تأیید مشتریان ایجاد کنید. مثلاً می‌توانید جلساتی در مورد مزایا و ویژگی های خانه ارائه کنید یا وام بانکی برای خریداران ارائه کنید.

  بعد از انجام فرآیند فوق، باید برای فروش خانه به مراجع مربوطه اقدام کنید. این مراجع ممکن است شامل اداره‌ی مالیاتی، نمایندگان املاک، مشاورین املاک و کارشناسان قانونی باشد. تا به شما در فروش خانه کمک کنند.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل