• افزودن به علاقه‌مندی 171 بازدید3,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 122 بازدید2,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 332 بازدید6,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 327 بازدید4,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 644 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 283 بازدید1,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 66 بازدید2,300,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 263 بازدید6,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 164 بازدید10,400,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 177 بازدید10,053,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 383 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 146 بازدید320,000,000,000 تومان
 • شهرری

  فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین در شهر ری تهران با قیمت ارزان و مناسب و متراژ های متنوع . همین حالا آگهی املاک خود را از شهر ری در سایت Melk20 ثبت کنید و سرعت فروش و اجاره ملک خود را چند برابر کنید.

  فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین در شهر ری
  زمین ، خانه و آپارتمان در شهر ری
  شهر ری (منطقه 20) جنوبی ترین منطقه شهری تهران، یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران و جهان، در ارتفاع 1062 متری از سطح دریا واقع شده است.

  آب و هوای این شهر خشک و معتدل است. شهرستان ری از 5 بخش به نام های «فشافویه»، «کهریزک»، «مرکزی»، «خاوران»، 4 شهرستان «ری»، «حسن آباد»، «باقر شهر»، «کهریزک» و 9 دهستان تشکیل شده است.

  شهر ری با قدمت 6000 ساله و ویژگی های تاریخی ارزشمندی که زائران حرم حضرت شاه عبدالعظیم (علیه السلام) را به خود جلب می کند و ویژگی های مذهبی و فرهنگی خاص خود از سایر نقاط تهران متفاوت و مستقل است. .

  این منطقه مانند قطب توسعه گردشگری مذهبی در تهران است که به کوه بی بی شهر بانو و محدوده محدود جنوبی تهران بسته است، با دسترسی مناسب به دلیل وجود بزرگراه تهران ( آزادگان ) از شمال این منطقه، متروی فعال. ایستگاه ها و لینک های سریع به تهران. تجارت، صنایع دستی، کشاورزی و دامداری از مشاغل اصلی مردم شهر ری است.

  قیمت خانه ، آپارتمان و زمین در شهر ری

  محله ری تا حرم مطهر امام خمینی(ره) و فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و نزدیک بودن به پالایشگاه تهران، اهمیت جغرافیایی، اقتصادی و اجتماعی دو چندانی برای این شهر به ارمغان آورده است.

  زبان مردم ری باستان چیزی بین دری شرقی و پهلوی غربی و زبان مردم جنوب ایران بوده است. امروزه در اینجا اثری از این گویش نیست. مردم این شهر مسلمان و پیرو شیعه جعفری هستند.
  فروش و اجاره املاک در شهر ری
  شهرری ( به فارسی : Ŝahre Rey ، به معنای  شهر ری) یا به زبان ساده ری ( شهرری، شهرری ) مرکز شهرستان ری در استان تهران ، ایران است . این شهر که قبلاً یک شهر متمایز بود، اکنون به عنوان منطقه 20 شهرداری تهران ، پایتخت کشور، در کلان شهر تهران بزرگ جذب شده است .

  ری که به‌عنوان راگس ( / ˈ r eɪ dʒ iː z / )، راگا و ارساسیا شناخته می‌شود ، قدیمی‌ترین شهر موجود در استان تهران است. در دوران کلاسیک ، این شهر برجسته متعلق به ماد ، پایگاه سیاسی و فرهنگی مادها بود . [1] کتیبه های پارسی باستان و اوستا ( کتاب مقدس زرتشتی )، در میان دیگر منابع، گواه بر اهمیت ری باستان است. ری چندین بار در آپوکریفا ذکر شده است .همچنین در نقشه قرن چهارم پوتینگر نشان داده شده است .

  این شهر در جریان تهاجمات اعراب ، ترکها و مغولها در قرون وسطی مورد تخریب شدید قرار گرفت. موقعیت آن به عنوان پایتخت در دوران حکومت دیلمیان بویید و ترکان سلجوقی احیا شد . ری از نظر تعداد آثار تاریخی خود از بسیاری از شهرهای باستانی دیگر غنی تر است. محوطه نوسنگی چشمه علی ، قلعه ری بازسازی شده دوره مادها، قلعه رشکان دوران، آتشکده بهرام زرتشتیان دوره ساسانی و زیارتگاه بی‌بی شهربانو زمانی زرتشتیان و اکنون اسلامی از جمله مکان‌های باستان‌شناسی در ری هستند.
  بهترین سایت املاک ری
  ری محل زندگی بسیاری از شخصیت‌های تاریخی، از جمله خانواده سلطنتی، بازرگانان، دانشمندان و شاعران بوده است. رازس محقق ایرانی قرون وسطی ، یکی از مهم ترین چهره های علم پزشکی، اهل ری بود. یکی از ریشه‌شناسی‌های پیشنهادی برای نام رادانی‌ها – گروهی از بازرگانان، برخی از ریشه‌های یهودی ، که راه‌های تجاری اوراسیا را در اوایل قرون وسطی باز نگه داشته‌اند – آنها را به ری مرتبط می‌کند.

  ری امروزه دارای صنایع و کارخانه های زیادی در حال فعالیت است. از طریق سیستم حمل و نقل سریع مترو تهران به سایر نقاط تهران بزرگ متصل می شود .

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل