• افزودن به علاقه‌مندی 142 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 199 بازدید24,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 213 بازدید1,900,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 216 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 137 بازدید3,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 309 بازدید2,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 210 بازدید2,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 154 بازدید1,530,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 190 بازدید2,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 263 بازدید2,700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 242 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • تنکابن

  زمین ، آپارتمان ، خانه مسکونی  و ویلا در تنکابن جهت خرید ، فروش و اجاره بهمراه قیمت ، تصاویر و جزئیات کامل املاک . آرشیوی کامل از ویلا جهت اجاره روزانه و شبانه .

  زمین ، آپارتمان و ویلا در تنکابن (شهسوار)

  زمین ، آپارتمان و ویلا در تنکابن با قیمت ارزان
  زمین ، آپارتمان و ویلا در تنکابن با قیمت مناسب

  تنکابن از شمال به دریای خزر، از شرق به چالوس ، از جنوب به قزوین و از غرب به رامسر همسایه است. این شهر دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و دمای معتدل در طول سال است.

  شهرستان تنکابن از شمال در کنار دریای خزر قرار دارد و از جنوب با استان قزوین مرز مشترک دارد. در نواحی شمالی آن آب و هوای معتدل و مرطوب و در نواحی جنوبی هوای سرد حاکم است. ( زمین و ویلا در تنکابن با قیمت مناسب )

  شهر اصلی تنکابن است که ۲۵۷ کیلومتر فاصله دارد. از تهران قلمرو تنکابن در اصل جزئی از گیلان بوده است. شواهد متعددی که در نقاط مختلف منطقه کشف شده، حاکی از آن است که در گذشته شهری پر رونق بوده است. تنکابن باستان در قلمرو سرزمین رویان قرار گرفت که رستمدار نیز نامیده می شد. ( زمین و ویلا در تنکابن با قیمت مناسب )

  پادوسبانان تا زمان شاه عباس صفوی اول قدرت این اطراف را در دست داشتند. پس از آن تا سال 1209 ه. این شهر که اوایل سلطنت آقا محمدخان قاجار بود به فیض معروف بود.  پس از سقوط این سلسله، این شهر شهسوار نام گرفت. و پس از انقلاب اسلامی بار دیگر به تنکابن بازگردانده شد. شهری پر رونق است که ارزش دیدن دارد. ( زمین و ویلا در تنکابن با قیمت مناسب )

  دوهزار و سه هزار در تنکابن

  2000 و 3000 در تنکابن و اجاره روزانه ویلا
  2000 و 3000 در تنکابن و اجاره روزانه ویلا

  جنگل 3000 یکی از زیباترین و چشم نوازترین مناطق طبیعی ایران است. دره 3000 در ضلع غربی قله علمکوه با مناظر دیدنی، مراتع، جنگل های مرتفع و دشت واقع شده و به دلیل داشتن آب و هوای مطبوع، رودخانه ها، آبشارها و چشمه آب یکی از مناظر زیبا و مهم گردشگری است.

  آثاری از زندگی انسان در سال های دور در این وادی باقی مانده است. همچنین سال 2000 منطقه ای توریستی در شمال ایران با آب و هوای معتدل کوهستانی با تابستان دلپذیر و زمستان تا حدی سرد است.

  2000 دره سرسبز در ارتفاعات شمالی البرز و در جنوب تنکابن مجموعه ای نادر زیستی و طبیعی به دلیل شرایط طبیعی و اقلیمی خاص است که مراتع، جنگل ها، مراتع، یخچال طبیعی و قله های کوه را در خود جای داده است.

  ارتفاعات کوه گرد و قله سیالان (بلندترین قله تنکابن) از جاذبه های ورزشی مهم این منطقه است.

  (زمین و ویلا در 2000 و 3000 تنکابن با قیمت مناسب)

  اجاره روزانه ویلا در تنکابن

  در تنکابن با داشتن چشمه های متعدد، آب گرم، مواد معدنی، آبشارها، اسکنک، سرمایه گذاران خشک پارک ملی و جاذبه های دیدنی، طبیعت دیدنی و خیره کننده، پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در حاشیه دریای خزر است. همچنین پارک‌های طبیعی زیادی مانند منطقه حفاظت‌شده ولز، کوه‌ها، جنگل‌ها، دو هزار و سه هزار و سرزمین دریاسر از جاذبه‌های این شهر زیبا را شامل می‌شود. (زمین و ویلا جهت اجاره روزانه در 2000 و 3000 تنکابن با قیمت مناسب)

  اجاره روزانه و شبانه ویلا در تنکابن
  اجاره روزانه و شبانه ویلا در تنکابن

  در تنکابن با چشم انداز زیبا و دوست داشتنی است. و وجود مناظر و مناظر تکرار نشدنی و وصف ناپذیر به گونه ای که مجموعه رودخانه ها و آبشارها و چشمه ها و سرسبزی در جای خود خیره کننده است مقصد انتخابی است که امروز در شمال کشور هستیم و استان همیشه زندگی می کنیم. و تصویری مازندران. اجاره روزانه ویلا در تنکابن

  تنکابن یا شهسوار یکی از شهرهای زیبای استان مازندران در شمال ایران است. بیشتر ایرانیان آن را سرزمینی با طبیعت سرسبز و زیبا می شناسند. (زمین و ویلا در 2000 و 3000 تنکابن با قیمت مناسب)

  خرید و فروش و اجاره املاک در تنکابن

  تنکابن از شمال به دریای مازندران، از شرق به دریای چالوس ، از جنوب به سلسله جبال البرز و از غرب به شهرستان رامسر محدود است. این شهر از نظر آب و هوا دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد است. دمای شهر در اکثر مواقع تابستان تا 21 هوا خنک است. و در گرمترین زمان در تابستان تا 32 درجه سانتیگراد از جمله شهرهای خوش آب و هوای استان مازندران را می توان ایران در نظر گرفت. ( خرید و فروش زمین و آپارتمان در تنکابن )

  این شهر یکی از شهرهای باستانی کشور است که در زمان حکومت هخامنشیان سکونتگاه قومی به نام «آمار» بوده است. تنکابن چهارمین شهر بزرگ استان مازندران است. در 24 کیلومتری شهر رامسر و 60 کیلومتری شهر چالوس قرار دارد. شهر تنکابن جدا از جنگل های سرسبز و رویایی اش به خاطر باغ های کیوی، پرتقال، چای نیز زبانی خاص و عام است. ( خرید و فروش زمین و آپارتمان در تنکابن )

  زمین ، ویلا و آپارتمان در تنکابن
  زمین ، ویلا و آپارتمان در تنکابن

  بزرگترین مرکز پرورش انواع گل و گیاهان رنگارنگ و زینتی نیز در این شهر قرار دارد. از طرفی تنکابن قطب پرورش ماهی در ایران و رتبه اول مرکبات در کل کشور را دارد. جمعیت شهرستان تنکابن حدود 200 هزار نفر است. و در شهرستان تنکابن یا شهسوار حدود 60 هزار نفر زندگی می کنند.( خرید و فروش زمین و آپارتمان در تنکابن )

  پارک جنگلی چالدره ، دریاسر پلیان، غار دانیال از جاذبه های طبیعی این شهر هستند. این شهر همچنین دارای پل دوران پهلوی به نام چشمه کیله است که توسط مهندسان آلمانی در اوایل دهه 1900 ساخته شد.

  آبشارهای کوهسار

  در مسیر دسترسی به روستاهای جنگلی سفیداب و کوهسار که از توابع نشتارود تنکابن و غیره فیلم های جاده ای و خاکی رنگی که چشم انداز فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارد، وجود دارد که اگر تصمیم بگیرید راه را انتخاب کنید. عبور باید در داخل رودخانه باشد. در تقاطع جاده و رودخانه، آبشارهای کوهسار که در فصول پر آب دیده می شوند بسیار باشکوه و دیدنی است.

  تنکابن، چشمه سنگ بن چشمه

  این آبشار در جنوب غربی شهر تنکابن قرار دارد. شما باید از تماس های طبیعت، به ویژه مناظر زیبای دریاسر بیشتر استقبال کنید. این آبشار در مسیر رودخانه، دو هزار و کمی بالاتر از کوندری کلیشم و بعد از حلوکله و عسل محله واقع شده است. طبیعتی بی نهایت زیبا و دوست داشتنی منطقه را احاطه کرده است و مملو از درختان توسکا، افرا و بلوط است. آبشار سنگی چشمه در شرق رودخانه در کنار جنگل وسیع جنوب چال. مجموعه ای دیدنی برای افرادی که مشتاق دیدن منطقه رویایی ساحل دریا هستند.

  آبگرم فلکده و رودخانه لیسر

  رودخانه لیزر و یک چشمه آب سرد به اضافه آب گرم با دمای متوسط ​​در کنار جنگل ها. و کوه های برفی دارد، درختان سر به فلک کشیده، مقصد بسیاری از گردشگران و طبیعت دوست هستند. آبنمای معدنی فالکده به دلیل خواص درمانی و تنوع زیستی، جاذبه مهمی برای گردشگران است.

  تنکابن

  تنکابن، آبشار تودارک

  آبی که می ریزد جریان تودارک دارای ارتفاعی در حدود 7-10 کیلومتر است که ارتفاع آن تا یک برآمدگی فرو می ریزد. و ذرات آب معلق در فضا، بازیکن می شود. در مسیر تنکابن به شیرود باید پیمایش کرد و روز پل شیرود (تا رامسر).

  و تابلوی لشتو را ببینید که به سمت جنوب به سمت روستای لشتو مسیر است تا ادامه دهید. پس از چند کیلومتر به مسیر کار و راه به سمت راست بسته بندی.

  سپس مجدداً به آن ضربه بزنید، آن را نیز باید به سمت راست و پای در جاده خاکی بزنید. همچنین گاهی اوقات قلب نیز می تواند حدود 20 کیلومتر تا آبشار فاصله داشته باشد. این تقریباً یک ساعت برای رسیدن به مقصد یعنی آبشار تودارک است.

  قیمت زمین ، آپارتمان و ویلا در تنکابن
  قیمت زمین ، آپارتمان و ویلا در تنکابن

  پارک جنگلی چالدره

  این پارک جنگلی در 18 کیلومتری مسیر تنکابن تا دو هزار قرار دارد. در حاشیه جاده آسفالت پارک جنگلی چالدره قرار دارد. پارک جنگلی زیبای چالدره با 94 هکتار وسعت در بین دو رودخانه سه هزار و دو هزار و در محل اتصال آنها قرار دارد. این پارک دارای امکانات رفاهی مانند پارکینگ، سرویس بهداشتی، تاسیسات و طاقچه می باشد.

  مقاله فرهنگ مردم تنکابن و رامسر را مطالعه نمایید.

  تنکابن، پارک ملی خشکداران

  2 میلیون و 600 هزار متر مربع است. در کیلومتر 30 محور تنکابن به چالوس و کانتور نشتارود. و شهر عباس آباد، پارک ملی، پارک خشکدراران در حاشیه این جاده به گونه ای واقع شده اند که تنها حدود صد متر با دریا فاصله دارد. این پارک ملی یک منطقه حفاظت شده است که به عنوان تنها استپ جنگلی و همچنین آخرین اکوسیستم بازمانده، استپی جنگلی در شمال ایران است. ( طراحی سایت در تنکابن )

  این پارک دارای انواع گونه های جانوری و گیاهی مانند توسکا و نوع ترک است. در کشور ما منقرض شده است. در این پارک درختان تنکابنی مانند سه قلوهای بشارتی، انار، ممرز، بلوط، دریاچه یا خرمندی، لاگا، ملاج، انواع مهم شمشاد، ایوان جنگلی و یاس وحشی وجود دارد.

  این حیوان همچنین در حیوانات وحشی باستانی مانند شغال، گرگ، خوک، گربه وحشی زندگی می کرد. و پرندگانی مانند حواصیل، ناگورنو، غاز، اردک، غاز باکلان، آگوت بزرگ و کوچک است. در نتیجه یک موزه تاریخی طبیعی در کنار این منطقه دیدنی ایجاد شد. شامل مجموعه ای از حیات وحش شمال ایران است که محققین بسیاری را در خود جای داده است.

  تنکابن که به شهر بیشه های پرتقال معروف است، گذشته باستانی غنی دارد و زمانی بخشی از قلمرو فرمانروایان پادوسپانی (655-1598) بوده است.

  پادوسپانیان از اقوام ساسانی (224 تا 651) بودند و نزدیک به 1000 سال بر طبرستان (مازندران امروزی، گیلان، گلستان و شمال سمنان) حکومت کردند. آنها طولانی ترین سلسله تاریخ ایران و طولانی ترین سلسله جهان پس از خط خورشید شاهنشاهی ژاپن به شمار می روند.

  بهترین سایت املاک تنکابن

  این شهر در طول تاریخ خود چندین تغییر نام داشته است. در عصر صفویه  این شهر فیض نامیده شد. قاجارها  نام شهر را به تنکابن تغییر دادند. زمانی که پهلوی ها به قدرت رسیدند، بنیانگذار سلسله رضاشاه  نام این شهر را شهسوار گذاشت که در زبان فارسی به معنای «اسب سواران نجیب» است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357، نام این شهر بار دیگر به تنکابن تغییر یافت.

  این شهر به خاطر مناظر سرسبزش به ویژه جنگل‌های دو هزار و سه هزار که کوهنوردان، کمپینگ‌ها و عکاسان طبیعت به آن رفت و آمد می‌کنند، مشهور است. نام جنگل ها هر کدام از تعداد رودخانه هایی است که از میان آنها می گذرد. «دو» که نشان می‌دهد که جنگل دارای دو رودخانه است و «سه» که نشان می‌دهد که جنگل دارای سه رودخانه است.

  فاصله ها تا  تنکابن

  تنکابن شهرها و روستاهای مجاور

  فاصله تنکابن (بر حسب کیلومتر) تا بزرگترین شهرهای ایران :

  فاصله تنکابن تا تهران : 134 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا مشهد : 782 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا اصفهان : 470 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا کرج : 110 کیلومتر نزدیکترین

  فاصله تنکابن تا شیراز : 817 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا تبریز : 430 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا قم : 242 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا اهواز : 645 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا کرمانشاه : 443 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا ارومیه : 522 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا رشت : 125 کیلومتر

  فاصله تنکابن تا زاهدان : 1237 کیلومتر

  از شما برای بازدید از زمین ، خانه مسکونی ، آپارتمان و ویلا در تنکابن (شهسوار) بسیار سپاسگذاریم و پیشنهاد میکنیم آرشیو اجاره روزانه ویلا در تنکابن را از دست ندهید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل