زمان تخمینی مطالعه: 17 دقیقه

اگر می خواهید بهترین راه و بهترین قیمت را برای فروش خانه خود داشته باشید، به دو چیز اصلی نیاز دارید: شما به تعداد زیادی از خریداران بالقوه نیاز دارید تا خانه شما را ببینند. هر خریدار، احساس متفاوتی در مورد ارزش خانه شما برای خودش خواهد داشت . هرچه افراد بیشتری ملک شما را ببینند، احتمال بیشتری وجود دارد که کسی را پیدا کنید که مایل به پرداخت بالاترین قیمت برای خرید ملکتان باشد. (خریداران بیشتر همچنین به معنای رقابت بیشتر بین آنهاست که باعث افزایش بیشتر قیمت می شود).

ثبت آگهی فروش زمین و ویلا در سایت melk20

شما به کسی نیاز دارید که به طور موثر با خریداران مذاکره کند تا قیمت را بالا ببرد. خریداران هیچگاه بالاترین قیمتی را که مایل به پرداخت آن هستند را به شما نمی‌گویند. مذاکرات پیچیده ای وجود دارد تا قیمتی که خریدار واقعاً حاضر به پرداخت آن است ، از ذهنش به زبانش انتقال پیدا کند.

شما باید هر یک از این دو کار را تا حد امکان به طور موثر و درست انجام دهید تا بهترین قیمت را برای خانه خود داشته باشید.

املاک و مستغلات نوعی دارایی است که زمین و ساختمان و منابع طبیعی مرتبط با آن از جمله آب، هوا، مواد معدنی یا گیاهان را پوشش می دهد. نوعی فعالیت اقتصادی است که شامل خرید، فروش، مدیریت و مالکیت زمین، ساختمان و دارایی های مرتبط می شود. اصطلاح “املاک و مستغلات” هر دو املاک مسکونی و تجاری را در بر می گیرد و همچنین می تواند به سرمایه گذاری در این املاک اشاره کند.

سریعترین راه برای فروش خانه

املاک جزء اصلی اقتصاد جهانی است. به تولید کالاها، خدمات و فرصت های شغلی کمک می کند و همچنین منبع مهمی از سرمایه مالی را فراهم می کند. املاک و مستغلات همچنین نقش عمده ای در تأمین مسکن، جزء کلیدی رفاه اجتماعی و اقتصادی ایفا می کند.

سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات می‌تواند یک تلاش سودآور باشد، زیرا سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق درآمد اجاره و سود سرمایه خانه ، بازدهی خوبی کسب کنند. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیز می تواند برای ایجاد بازده بالاتر و همچنین ارائه مزایای مالیاتی مورد استفاده قرار گیرد.

در نتیجه، املاک و مستغلات بخش مهمی از اقتصاد جهانی است که فرصت‌های مسکن و اشتغال را فراهم می‌کند و بازده مالی برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. با این حال، درک ریسک های بالقوه و درک بازار قبل از سرمایه گذاری مهم است.

فروش خانه یکی از بزرگترین تصمیمات مالی است که می توانیم بگیریم. این فقط بر زندگی مالی شما تأثیر نمی گذارد بلکه بر کل زندگی شما تأثیر گذار است! بنابراین بسیار مهم است که بهترین و موفق ترین فروش را داشته باشید…

این را هم بخوانید: برای فروش زمین چیکار کنم؟

پس بهترین راه برای فروش خانه چیست؟

بهترین راه برای فروش سریع خانه در سایت Melk20

فروش اموال، یا حتی وسایل ساده هرگز آنقدر آسان نیست که انتظار دارید. به این نکته توجه داشته باشید که هرگز “بهترین راه” برای فروش وجود ندارد.

راه های مختلفی برای فروش وجود دارند و بهترین راه برای فروش خانه بستگی به این دارد که چه چیزی برای شما اهمیت دارد :

همانطور که گفتم “بهترین راه” برای فروش خانه ، ویلا و یا منزل مسکونی وجود ندارد. بستگی داره هدفت چی باشه برای به دست آوردن بهترین قیمت ممکن، باید از طریق یک مشاور املاک محلی خوب ملکتان را بفروش برسانید. برای به دست آوردن سریع ترین فروش ممکن، باید به یک شرکت خرید خانه که بصورت نقدی از شما خریداری می کنند، بفروشید. برای برقراری تعادل درست بین سرعت و قیمت، باید به صورت مزایده خانه خود را بفروشید (به خصوص اگر ملک شما دارای مشکلاتی باشد).

به نظر می رسد مشاوران فروش زمین ارزان ترین راه برای فروش خانه شما هستند و مطمئناً شما نیز بفکر این هستید که در هزینه ها صرفه جویی کنید، اما اگر بدنبال این هستید که ملک خود را با قیمت بالایی بفروشید، باید هزینه بیشتری برای تبلیغات خانه خود داشته باشید. در ادامه این موضوع را با جزئیات بیشتری پوشش خواهم داد.

در این مقاله سه موضوع اصلی را مورد بررسی خواهیم کرد:

ما عوامل مهم برای فروش خانه خوب را تجزیه و تحلیل می کنیم. (سرعت، قطعیت، قیمت به دست آمده و هزینه های پرداخت شده)

MELK20

ما توضیح خواهیم داد که چرا روش های فروش که در بالا پیشنهاد کردم ، برای اولویت های مختلف ، مناسب هستند.

سرعت فروش یعنی چه! و با چه سرعتی انجام می شود؟ و چگونه انجام خواهد شد؟

یقین – اطمینان – قطعیت!؟

شانس موفقیت چقدر است و در طول فروش چقدر آرامش خواهید داشت؟

نقش مشاوران املاک در فروش سریع املاک زمین ویلا و آپارتمان

قیمت به دست آمده . آیا بالاترین قیمت ممکن را دریافت خواهید کرد یا مجبور به تخفیف سنگین خواهید شد؟

هزینه‌های پرداخت شده جهت تبلیغات فروش ملکتان چقدر است؟

اما به‌عنوان مردم عامه ، واقعاً به نظر نمی‌رسد که با این شرایط «به هزینه بالا جهت تبلیغات خانه یا ویلا» فکر کنیم. در عوض، ما اغلب به دنبال ” ارزان ترین راه برای فروش خانه ” هستیم. بنابراین به همین دلیل آنها را تقسیم کرده ام و به هر یک جداگانه می پردازیم.

سؤال در مورد “بهترین راه برای فروش خانه” اساساً به این معنیست که “چگونه باید خانه خود را بفروشم تا فروش سریع و مطمئن با قیمت بالا و با کمترین هزینه را داشته باشم؟ “.

خواندن این مقاله هم خالی از لطف نیست: درآمد مشاور املاک چقدر است

معامله آفلاین

همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، هیچ پاسخ خوبی برای سوال مطرح شده در بالا وجود ندارد. متأسفانه شما نمی توانید همه آن را داشته باشید. شما نمی توانید سریع ترین فروش و بهترین قیمت را داشته باشید.

مانند هر چیز دیگری در زندگی، نرمش هایی وجود دارد که باید انجام شود. مصالحه اساساً به این معناست که:

  هرچه قیمت مورد نظر شما بیشتر باشد پروسه فروش خانه شما طولانی‌تر خواهد بود.  با قیمت پایین تر می توانید فروش سریعتری داشته باشید.

بنابراین اینجاست که این مقاله واقعاً می تواند بشما کمک کند و قصد داریم به این سوالات شما پاسخ دهیم :

آیا می خواهید سریع ترین فروش را داشته باشید؟ بالاترین قیمت؟ بیشترین شانس موفقیت؟

چگونه می توانید خانه خود را با بهترین قیمت بفروشید؟

سریعترین راه برای فروش خانه شما  چیست؟

ارزان ترین راه برای فروش خانه شما چیست؟

بیایید شروع کنیم!

چگونه خانه خود را با بهترین قیمت بفروشیم

فعلاً آنچه را که در مورد مشاوران املاک و مستغلات و هر چیز دیگری می دانید فراموش کنید. بیایید یک لحظه به اصول اولیه بازگردیم.

چگونه خانه را به بهترین قیمت بفروشم؟

شما باید هر یک از این دو کار را تا حد امکان به طور موثر و درست انجام دهید تا بهترین قیمت را برای خانه خود داشته باشید. بهترین روش های فروش سریع ملک در کشور.

چگونه کارگزاران املاک بشما کمک می کنند

دو موردی که در بالا ذکر کردیم دقیقاً همان چیزی است که شما به یک مشاور املاک پول می دهید تا انجام دهد :

مشاورین املاک ، ملک شما را در معرض  دیدگان هر چه بیشتر خریداران احتمالی قرار می دهند و آنها با خریداران مذاکره می کنند تا با بالاترین قیمت ملک شما را بفروش برسانند.

اکنون، من نمی گویم که همه نمایندگان واقعاً این کار را انجام می دهند، یا حتی بسیاری در این کار مهارت دارند… اما از زمانی که نمایندگان املاک برای اولین بار در دهه  1830 بطور رسمی معرفی شدند ، وظیفه کلی آنها ، همین بود. و صرفاً برای ارائه این خدمات هزینه پرداخت میکنید.

هزینه های مشاور املاک

مانند هر سرویس حرفه ای، ایده این است که مشاور املاک شما باید بیشتر از هزینه ای که برای شما می تراشد ، برای شما درآمد کسب کند .

و من هنوز معتقدم که پیدا کردن مشاور املاک موفق و کاربلد برای شما پول ساز است، و نه بعنوان “هزینه” اضافی.

پیدا کردن بهترین مشاور املاک به خودی خود یک هنر است و بزودی در مورد آن مقاله ای منتشر خواهم کرد.

تأثیر سرعت فروش ملک بر قیمت

بنابراین ما مشخص کردیم که برای دریافت بالاترین قیمت از خریداران، زمان و قدرت مذاکره نیاز دارید.

اگر هر یک از این موارد را حذف کنید، در مبلغی که دریافت می کنید ، بسیار پایین تر از قیمت واقعی ملکتان خواهد بود.

تأثیر فروش سریع ملک بر قیمت ملک

مثلاً…

اگر می خواهید فروش سریع تری داشته باشید چه؟  درنهایت خریداران کمتری خانه شما را می بینند و به قیمت پایین تری منجر می شود. (به یاد داشته باشید، خریداران جدید دائماً به بازار می آیند و ممکن است مایل باشند پول بیشتری برای خانه شما بپردازند. انتظار برای ورود آنها  فقط بخشی از بازی است.)

اگر بخواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید چه؟  آیا می خواهید با عدم مذاکره با شخصی که تبلیغات ملک شما را انجام می دهد، در هزینه ها صرفه جویی کنید؟ باز هم، احتمالاً در نهایت با قیمت فروش پایین تری مواجه خواهید شد.

به عبارت دیگر، اگر می‌خواهید فروش سریع‌تری داشته باشید یا می‌خواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، بر قیمت دریافتی شما تأثیر می‌گذارد . در نهایت بهترین قیمت عایدتان نمی شود.

بنابراین اگر می خواهید بالاترین قیمت ممکن را برای خانه خود داشته باشید، باید از طریق یک مشاور املاک و یا سایت های معتبر تبلیغات ملک (MELK20) ، بفروشید و مدتی منتظر بمانید، این تنها راه است.

هر روش فروش دیگری (حراج، نماینده فروش، خریداران نقدی خانه) این ها سرمایه شما را به خطر می اندازد و منجر به دریافت قیمت پایین تر می شود.

اما اگر راهی جز فروش فوری ملکتان ندارید چه؟

سریع ترین راه برای فروش خانه شما

این برای بسیاری از مردم شوکه کننده است، اما نباید اینطور باشد:

همه می خواهند (یا نیاز دارند) بالاترین قیمت را بروی خانه خود بگذارند.

سریعترین راه برای فروش خانه

برخی از صاحبان خانه‌ها می‌خواهند خانه‌شان را سریع بفروشند، و اگر بدنبال فروش سریع‌تر، آسان‌تر و کم استرس‌تر باشید، راهی ندارید جز اینکه روی قیمتی که دریافت می‌کنید ، مصالحه کنید .

این چیزی است که در این بخش در مورد آن صحبت کرده‌ایم.

هنگام فروش خانه خود با یک مشاور املاک چه چیزی تمام وقت شما را می گیرد؟

چه مدت طول می کشد تا خانه خود را با یک نماینده بفروشید؟

طبق مطالعه معیارهای بین المللی زمان فروش خانه شما با کمک یک مشاور املاک خوب، به طور متوسط ​​14 تا 23 هفته طول می کشد.

این فقط یک میانگین است …

برخی از مردم خوش شانس هستند و این کار را سریعتر انجام می دهند، اما برعکس آن نیز صادق است… بسیاری از مردم در نهایت برای فروش خانه خود برای مدت طولانی منتظر می مانند.

شرکت های خرید خانه نقدی

خوشبختانه، گزینه‌ای وجود دارد که راه بسیار سریع‌تر و آسان‌تری برای فروش ارائه می‌دهد: می‌توانید خانه خود را مستقیماً به یک شرکت خرید خانه نقدی بفروشید .

این بدون شک سریع ترین راه برای فروش خانه شماست .

این شرکت ها می توانند در کمتر از 24 ساعت به شما پیشنهاد بدهند و سپس خانه شما را در کمتر از 2 هفته خریداری کنند.

من در اینجا بیشتر در مورد چگونگی تسریع روند فروش بکمک این شرکت ها و معایب آنها نوشته ام .

معایب فروش سریع خانه

این نوع شرکت ها دو جنبه منفی دارند.

 • قیمت ارزان جهت فروش

اولا، آنها معمولاً حدود 70 تا80% از ارزش واقعی ملک در بازار را برای خانه شما پیشنهاد می دهند. اگرچه آنها هزینه های قانونی و هزینه های نمایندگی املاک شما را پوشش می دهند، اما همچنان قیمت پیشنهادی آنها ضربه قابل توجهی بر قیمت واقعی ملک شما وارد میکند.

 • برخی از شرکت های بی اعتبار

اشکال بزرگ دیگر این است که شرکت های نوپای « خرید  فوری » بسیار ضعیف هستند و متأسفانه هیچ نظارتی بر آنها و معیارهای قیمت گذاری املاک ، برای این شرکت ها وجود ندارد.

اولا، عملکرد ​​سامانه های نظارتی قیمت املاک و همچنین اتحادیه صنف مشاورین املاک ، بسیار ضعیف است و حتی می توان گفت که هیچ نظارتی نیست. ثانیاً، تعداد کمی از فروشندگانی که تحت تأثیر سوء رفتار قرار گرفته‌اند، شکایت‌های رسمی تنظیم نمی کنند و همین امر به مجرمان اجازه سوء استفاده بیشتر می دهد.

مطالب مرتبط: برای گرفتن سند خانه به کجا مراجعه کنیم

نظرات آنلاین نیز به راحتی تحریف می‌شود و همیشه نمی توان به آنها اعتماد کرد. (شرکت ها می توانند به راحتی در محیط وب تعداد زیادی نظرات مثبت را ایجاد کنند و حتی می توانند برای حذف نظرات منفی ، ربات راه اندازی کنند).

با این حال، ما سال ها در اطراف این صنعت بوده ایم و می دانیم که شرکت های واقعی چه کسانی هستند. ما می‌توانیم شما را با معتبرترین و پردرآمدترین شرکت‌ها در تماس مستقیم قرار دهیم.

ارزان ترین راه برای فروش خانه شما

این یک سوال منصفانه است و بسیاری از مردم می پرسند. اما پس از فروش خانه، قیمتی که با آن کنار می‌آیید فقط به میزان هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید نیست …

سریع ترین و بهترین راه فروش خانه

این در مورد قیمت فروش کلی است که به دست آورده اید، منهای هزینه هایی که پرداخت کرده اید.

به یاد داشته باشید، مانند هر سرویس حرفه ای، ایده این است که مشاور املاک شما باید بیش از هزینه ای که برای شما دارند ، سود از فروش برای شما داشته باشند.

ارزان ترین راه برای فروش خانه شما [چگونه حرفه ای ها در مورد هزینه ها فکر می کنند] .

یک مشاور املاک خوب خریداران بیشتری برای شما پیدا می کند و به طور موثرتری مذاکره می کند. این نوع راهکار منجر به قیمت بالاتری می شود – حتی پس از پرداخت هزینه های آنها.

بیایید دو سناریو را با هم مقایسه کنیم. کدام را ترجیح می دهید؟

شما با استفاده از یک سایت تبلیغاتی آنلاین رایگان ، خانه خود را به قیمت 5,000,000,000 تومان می فروشید.

شما با استفاده از یک مشاور املاک آنلاین که مسئولیت تبلیغات ملکتان را در فضای مجازی ، محیط وب و فضای حقیقی بر عهده می‌گیرد و حدود 50,000,000 دریافت می کند، خانه خود را به قیمت 5,700,000,000 تومان می فروشید.

من می دانم که کدام را ترجیح می دهم. شما در گزینه 2 وضعیت بهتری دارید، حتی اگر حدود 50 میلیون تومان هزینه پرداخت کنید. ولی متأسفانه اکثریت افراد حاضر نیستند پیش از فروش خانه ، هزینه ای پرداخت کنند.

اینگونه است که استفاده از یک مشاور املاک آنلاین رایگان (یا ارزان) می تواند یکی از گران ترین تصمیماتی باشد که می توانید بگیرید. برای محاسبه آنلاین قیمت خانه خود کلیک کنید.

توصیه من در مورد مشاوران املاک کم هزینه

آیا هر آژانس املاک و مستغلات خیابانی ارزش هزینه کردن دارد؟ متاسفانه خیر.

اعتقاد من این است که اگر مشاور املاک مناسب را پیدا کنید، آنها بیشتر از هزینه ای که برای شما داشته باشند، برای شما درآمد خواهند داشت.

بنابراین موضوع خیلی به “ارزان ترین” راه برای فروش خانه مسکونی شما مربوط نمی شود بلکه درمورد به دست آوردن بهترین نتیجه مالی است. و من بر این باورم که پیدا کردن بهترین مشاور املاک محلی یا پیدا کردن بهترین سایت املاک به این امر کمک می کند – حتی اگر آنها هزینه های سنگینی داشته باشند.

پس غذای کلیدی؟

به دنبال ارزان ترین راه برای فروش نباشید. ببینید چه کسی بهترین کار را انجام می دهد و بالاترین قیمت را برای شما به ارمغان می آورد. حتی اگر کارمزد آنها بیشتر باشد، در پایان پول نقد بیشتری در جیب خود خواهید داشت.

راهنمای کامل ما در مورد ارزان ترین راه فروش خانه خود را بخوانید تا بیشتر بدانید.

ارزانترین و سریع ترین راه برای فروش خانه

به زودی راهنماهای بیشتری در مورد چگونگی پیدا کردن بهترین مشاور املاک برای ملک خود خواهیم داشت.

در طول کارم نزدیک به 150 ملک خود را خریده و فروخته ام و صدها ملک دیگر را برای مشتریان فروخته ام. در اینجا من توصیه های خود را برای نحوه فروش خانه، بسته به اولویت من، به اشتراک می گذارم.

اگر بهترین قیمت را می خواهید

فروش از طریق یک مشاور املاک محلی. این روند کمی طول می کشد، اما در نهایت به بالاترین قیمت خواهید رسید.

به زودی راهنماهایی برای یافتن بهترین مشاور املاک خواهیم داشت.

پیشنهاد می کنم از مشاوران املاک آنلاین رایگان دوری کنید. آنها با جایگزینی افراد با فناوری، به هزینه های کمتری دست یافته اند. اگرچه این برای اکثر صنایع در قرن بیست و یکم کار می کند، اما دارایی یک تجارت در مورد مردم و روابط است.

مقاله قیمت زمین در مناطق مختلف تهران را از دست ندهید.

اگر می خواهید سریع ترین فروش را داشته باشید

اگر می‌خواهید بین قیمت و سرعت تعادل برقرار کنید، به فروش از طریق حراج فکر کنید . با حراج شما قیمت بالاتری نسبت به فروش به یک شرکت خرید خانه دریافت خواهید کرد، اما فروش آن بسیار سریعتر از فروش از طریق یک مشاور املاک خواهد بود.

زمان مورد نیاز: 1 ساعت و 15 دقیقه

بهترین راه ، سریعترین راه ، ارزانترین راه و با بیشترین قیمت برای فروش خانه را در این مقاله خواهید آموخت.

 1. سریعترین راه فروش خانه

  خوشبختانه، گزینه‌ای وجود دارد که راه بسیار سریع‌تر و آسان‌تری برای فروش ارائه می‌دهد: می‌توانید خانه خود را مستقیماً به یک شرکت خرید خانه نقدی بفروشید .

 2. بهترین راه فروش خانه

  فروش از طریق یک مشاور املاک محلی. این روند کمی طول می کشد، اما در نهایت به بالاترین قیمت خواهید رسید.

 3. ارزان ترین راه برای فروش خانه شما

  شما با استفاده از یک سایت تبلیغاتی آنلاین رایگان ، آگهی خانه خود را ثبت و منتظر خریدار می مانید.

 4. بالاترین قیمت فروش خانه

  شما با استفاده از یک مشاور املاک آنلاین که مسئولیت تبلیغات ملکتان را در فضای مجازی ، محیط وب و فضای حقیقی بر عهده می‌گیرد ، بالاترین قیمت فروش را خواهید داشت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل

در صورتی که فروشنده فوری ملک هستید روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت آگهی فروش ملک فوری

خریدار ملک فوری هستید؟

مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت وجود املاک زیر قیمت منطقه ، به شما اطلاع داده شود.