چگونه ملکم را سریعتر بفروشم | بهترین سایت فروش سریع ویلا زمین / MELK20
بهترین سایت ثبت آگهی زمین ویلا و آپارتمان و خودرو
بهترین سایت ثبت آگهی زمین ویلا و آپارتمان و خودرو

سلام دوست عزیز؛ از اینکه Melk20 را برای خواندن مقاله ” چگونه ملکم را سریعتر بفروشم؟ ” انتخاب کردید، بسیار ممنونیم.

برای فروش سریع زمین چیکار کنم؟

در جلب اعتماد خریدار ملکتان، قدمی برداشته اید؟

پاسخ به سئوال مطرح شده یعنی؛ ” چگونه می توانید زمین یا ویلا ی خود را سریعتر بفروش برسانید ” به نوعی نزد خود شماست که آیا در هنگام ثبت آگهی ملک به این نکات توجه می کنید یا خیر ؛

ثبت آگهی زمین و ویلا در melk20
سرعت فروش زمین و ویلا

درج واقعیات ملک

صرفاً بیان زیبایی ها و نقاط مثبت ویلا ، زمین و یا آپارتمان در هنگام ثبت آگهی ، به عنوان بیان جملاتی کلیشه ای از دید خریدار تلقی می گردد و گاهاً تاثیر منفی نیز در تصمیم سرمایه گذار یا خریدار ملک دارد. پس در هنگام ثبت آگهی فروش ویلا و زمین خود، خریدار را از مشکلات موجود و یا مشکلات احتمالی، در ملک یا مدارک، مطلع کنید و مهمتر از آن ؛ راهکاری برای حل کاستی موجود اراِه دهید؛

” کاستی ها را بیان کنید “
” برای حل آن ، راهکاری را ارائه دهید.”
با این حرکت، قدمی بلند جهت اثبات حسن نیت خود برداشته
و شکی نیست که؛ کلام راست، دلرباست”

برای فروش سریع زمین چیکار کنم؟

فروش سریع زمین

آیا می خواهید ملک یا زمین خود را سریع بفروشید؟ فروش زمین خالی چالش برانگیز است در مقاله زیر قصد داریم پنج راه ساده را به شما نشان دهیم تا زمین خود را سریعتر بفروشید و بیشترین پول را در هنگام بسته شدن قرارداد  به دست آورید. بیایید نگاهی به موارد مهم بیندازیم.

کلمات مناسب را بیان کنید

در دنیای تبلیغات، ضرب المثلی به نام قانون هفت وجود دارد. این قانون می گوید که یک خریدار واقعی قبل از خرید باید ، هفت بار تبلیغ ملکتان را ببیند یا بشنود.

در جامعه پرشتاب امروزی که دنیایی از اطلاعات و تبلیغات است، چگونه می توانید خریداران واقعی را پیدا کنید و آنها را وادار به خواندن تبلیغ و در نهایت  فروش زمین خود کنید؟ همه چیز با ثبت یک آگهی فروش عالی املاک شروع می شود. خریداران می‌خواهند فوراً بدانند چه چیزی در فهرست شما منحصر به فرد است. وقت خود را در آگهی برای توضیح اینکه چرا زمین خود را می فروشید تلف نکنید. در عوض، بهترین ویژگی را مستقیماً در جمله اول برجسته کنید.

فروش سریع زمین ویلا و آپارتمان در سایت MELK20
در میان سیل آگهی ها ، تبلیغ خود را متفاوت بنویسید

ویژگی اصلی ملک

منظره عالی دارید؟ این شروع عالی برای فروش املاک و مستغلات است. نزدیک شهر؟ خارج از شهر؟ زمین کشاورزی؟ جنگلی؟ یا زمین ساحلی با چشم‌اندازی بینظیر؟ بهترین ویژگی ملک شما هر چه باشد همان چیزی است که باید در اولین جمله فهرست شما باشد.

تصاویر ملک

تصاویر تا حد زیادی توجه خریداران را به خود جلب می کنند. علاوه بر توضیحات عالی، می‌خواهید عکس‌ها یا فیلم‌هایی بگیرید که بر بهترین ویژگی‌های زمین شما تأکید دارند. مطمئناً با قرار دادن تصاویر مناسب ، نیمی از افرادی که حوصله ای برای خواندن توضیحات زمین ندارند را به سمت تبلیغات زمین خود ، جلب می کنید.

آماده بازدید باشید

 در زمان هایی که برای بازدید از ملک خود ست میکنید ، دقیق و انعطاف پذیر باشید. هیچ بازدید هماهنگ شده ای را از دست ندهید. در این مورد مثالهای بسیاری است که خودم در آن حضور داشتم که بدلیل عدم حضور فروشنده و یا دیرکرد طولانی ، یک خریدار واقعی را از دست داند. درضمن بازدیدکنندگان غیرمنتظره می توانند منجر به فروش ملک شما شوند ، پس در هماهنگ کردن ساعت های بازدید ، انعطاف پذیر باشید.

در تکمیل اطلاعات ملکتان صبورید؟

در تکمیل اطلاعات و ثبت مشخصات و آگهی ویلا ، زمین و یا آپارتمان خود صبور باشید و برای معرفی بهتر ملکتان به بازدیدکنندگان و به طبع آن فروش هر چه سریعتر آن ، با دقت و با بیان جزئیات، آگهی زمین و ویلا ی خود را ثبت نمایید، که لازمه این امر ، ثبت آگهی ملک در زمان مناسب و در شرایط مناسب است.

آیا جزئیات کاملی از شاخصه ها را ارائه میدهید؟

در بیان جزئیات و ویژگی شاخصه های ملک و مواردی که برای خریداران و سرمایه گذاران املاک مهم است ، کوتاهی نکنید زیرا هرگونه ابهام در ذهن بازدید کننده ، باعث انصراف او از خرید ملکتان و انحراف او به ملکی دیگر خواهد شد.

جهت سهولت در ثبت آگهی ، می توانید از نمونه های زیر برای درک بهتر آنچه بیان شد ، استفاده نمایید و با جستجوی همان تیتر خواهید دید که در صفحه 1 گوگل و در رتبه های بالا قرار دارند؛

فروش زمین در شهرک سیمرغ اسلامشهر

زمین در لاهیجان روستای فوشازده

همچنین می‌توانید مقاله ” متن آگهی فروش زمین ” را جهت آگهی نویسی حرفه‌ای مطالعه کنید.

چگونه ملکم را سریعتر بفروشم؟

نقش MELK20 در فروش هر چه سریعتر ملکتان

تبلیغات خانه و زمین در سایت MELK20

صادقــانه؛ بگذارید حالا که از شما خواستیم صادق باشید، ابتدا خودمان پیشقدم شویم؛

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد و ما نیز از این مثل مستثنی نیستیم و پیش از هرچیز منافع خودمان را در اولویت قرار می دهیم.

ولی نکته مثبت این کار اینحاست که منافع ما در گرو منافع شماست و فروش ملک شما چرخ کسب و کار ما را به حرکت در می آورد.

پس شکی نیست که ما تمام تلاش ، دانش و تجهیزات خود را در فروش هرچه سریعتر ملکتان بکار بسته ایم.

ولی با تمام این تفاسیر ، با ورود به برگه آگهی ملک ، 2 مورد از مهمترین مؤلفه های مهم که تأثیر بسزایی در سرعت فروش ملکتان دارد، گنجانده شده است، که همین 2 مورد باعث تمایز MELK20 از دیگر سایت های آگهی خانه و ویلا شده است؛


ما شکی نداریم، شما نیز شک نکنید و امیدوار باشید که با ثبت آگهی ملکتان در سایت Melk20 ،
قدم مهمی در فروش هر چه سریعتر ملکتان برداشته اید.

مجدداً از شما برای بازدید از مقاله ” چگونه ملکم را سریعتر بفروشم؟ ” بسیار سپاسگذاریم.

تکنیک های موفق برای فروش زمین

برخی از تکنیک های فروش موفق برای فروش زمین شامل آماده سازی تمام اطلاعات زمین و اسناد از قبل، تحقیق در مورد استفاده های احتمالی برای زمین و تبلیغات در نزدیکی خانه قبل از راه اندازی یک کمپین بازاریابی گسترده است. فروش زمین معمولاً شامل فروش یک قطعه ملکی است که خانه یا نوع دیگری از ساختمان در آن وجود ندارد، بنابراین دانستن اینکه خریداران می‌خواهند زمین را برای چه چیزی بخرند، در فروش آن مفید خواهد بود.

وقتی نوبت به فروش زمین می رسد، بسیاری از مردم کاملاً مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند یا اینکه روند فروش زمین به چه شکل است.

برخی از مالکان در بازار سنتی املاک و مستغلات ، اقدام به فروش می کنند، برخی دیگر زمین خود را در اختیار سازنده قرار می دهند و پس از اتمام ملک چند واحد از آن را برای خود بر می‌دارند. و برخی دیگر اولین پیشنهاد نقدی را که دریافت می کنند می پذیرند.

اگرچه این روش‌ها، روش‌های قانونی برای فروش زمین شما هستند، اما بعید است که ملکتان را با بهترین قیمت بفروشید.برای فروش زمین به ارزش واقعی آن در بازار ، باید بدانید که نوع زمین شما و فرآیند فروش انتخابی شما چگونه می تواند بر فروش شما تأثیر بگذارد.

چگونه خانه ویلا و یا زمین خود را سریعتر بفروشم؟
جستجو از روی نقشه و ثبت امتیاز دسترسی ملک

به گزارش ملک‌رادار و به نقل از دنیای اقتصاد، واسطه‌‌‌های ملکی فعال در بازار زمین می‌‌‌گویند:

اگر مالکی برای فروش زمین خود قصد جدی داشته باشد، احتمالا باید چند ماه در صف فروش باقی بماند. رکود در بازار زمین و املاک کلنگی از چند ماه قبل در بازار معاملات ملکی پایتخت حاکم بوده است. اما در عین حال برخی مالکان املاک زمین به فروش ملک خود در همین شرایط تمایل دارند.نتایج بررسی وضعیت بازار زمین و املاک کلنگی در شروع سال ۱۴۰۲ حکایت از آن دارد که در این بازار رکود فراگیر حاکم بوده و معاملات املاک کلنگی در بیشتر مناطق پایتخت در سطح حداقلی است.

و در انتها ویدئویی زیبا از زمین ساحلی و رودخانه ای در شهر شمالی به نام نشتارود که بسیار مناسب سرمایه گذاری است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. 0937****0033 18 فوریه, 2023 پاسخ

    آیا شما تبلیغات ویژه هم برای تسریع در فروش زمین انجام میدین؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلی
عضویت املاک
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل