• افزودن به علاقه‌مندی 553 بازدید3,500,000,000 تومان
 • کاشان

  آگهی املاک ثبت شده از کاشان. خرید و فروش و اجازه خانه و آپارتمان و زمین در شهرستان کاشان و شهرها و شهرستان های تحت پوشش کاشان. ملک بهماره قیمت و متراژ مناسب. همین حالا با ثبت املاک خود، سرعت فروش خانه و آپارتمان و زمین خود را بالا ببرید.

  خرید و فروش و رهن و اجاره در کاشان آپارتمان، زمین، خانه و املاک مسکونی واقع در شهر کاشان

  خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان، زمین در کاشان

   

  کاشان  شهری در استان اصفهان در ایران است. کاشان اولین واحه بزرگ جاده قمکرمان است که در حاشیه کویرهای مرکزی ایران قرار دارد. بنابراین جذابیت آن عمدتاً به دلیل تضاد بین بی‌کران‌های خشک شده بیابان‌ها و سرسبزی واحه‌های خوش‌نظم است. اکتشافات باستان‌شناسی در تپه‌های سیلک که در ۴ کیلومتری غرب کاشان قرار دارد نشان می‌دهد که این منطقه یکی از مراکز اولیه تمدن در دوران پیش از تاریخ بوده است. از این رو قدمت کاشان به دوره عیلام ایران می رسد. زیگورات سیلک پس از 7000 سال هنوز در حومه کاشان پابرجاست. پس از شهرهای تاریخی شناخته شده ایران مانند اصفهان و شیراز و کاشان به دلیل داشتن اماکن تاریخی فراوان، مقصد مشترک گردشگران خارجی است.

  املاک کاشان خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان، زمین، خانه و املاک مسکونی واقع در شهر کاشان

  سفر از و به کاشان

  کاشان فرودگاه اختصاصی خود را دارد، اما تنها پروازی که از آوریل 2019 به آن خدمات می دهد، این شهر را به مشهد متصل می کند . سایر فرودگاه های نزدیک تهران و اصفهان هستند . تاکسی به مقصد فرودگاه تهران در فروردین 1396 یک میلیون و 200 هزار ریال هزینه داشته است.

  سفر با قطار

  کاشان از آنجایی که در خط اصلی بین تهران و اصفهان ایستگاهی است، قطارها به خوبی خدمات رسانی می کنند . روزانه تا 10 حرکت در هر جهت وجود دارد. علاوه بر این، قطارهای شبانه بین تهران و شهرهای مرکزی و جنوب شرقی ایران مانند یزد ، شیراز و کرمان .

  1 ایستگاه راه آهن کاشان (ايستگاه راه آهن کاشان) (حاشیه شرقی شهر). ( ایستگاه راه آهن کاشان (Q28169517) در ویکی داده ایستگاه راه آهن کاشان در دانشنامه ویکی پدیابه.

  با اتوبوس

  کاشان در 250 کیلومتری جنوب تهران واقع شده است . سفر با اتوبوس از ترمینال جنوب تهران (ترمینال جنوب) حداقل سه ساعت طول می کشد. از اصفهان 220 کیلومتر فاصله از ترمینال کاوه اتوبوس های مکرر 2.5 ساعت است.

  اتوبوس ها تمایل دارند مسافران را رها کنند2 میدان ولیعصر یا3 میدان منتظری ، مخصوصاً اتوبوس های ترانزیت که صرفاً از کاشان در مسیر خود به مقصد دیگری عبور می کنند. انتظار داشته باشید که تاکسی های کافی در اطراف معلق باشند.

  برای خروج از کاشان به 4 ترمینال اتوبوسرانی کاشان .

  نقشه کاشان

  دسترسی به اکثر خانه های تاریخی و مسجد آقا بزرگ با پای پیاده آسان است. تاکسی به باغ فین نباید بیش از 80000 ریال هزینه داشته باشد (ژانویه 2016). برای دیدن مناظر خارج از شهر، تاکسی را در نظر بگیرید.

  آیا می دانید فروش سریع ملک در کاشان چگونه است؟

  مسجد آقا بزرگ

  این مسجد تاریخی در اواخر قرن هجدهم توسط استاد معمار استاد حاج سعبانعلی ساخته شد. مسجد دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد، مدرسه علمیه در زیرزمین آن فعال است. از اینجا بود که استاد علی مریم به عنوان یک معمار زبردست کار خود را به عنوان شاگرد آغاز کرد. رایگان.

  باغ فین

  .یکی از زیباترین باغ های تاریخی خاورمیانه و جهان. این حمام شامل حمام فین کاشان است که در آن امیرکبیر وزیر معروف قاجاریه توسط شاه ناصرالدین شاه به قتل رسید. این باغ 2.3 هکتار با یک حیاط اصلی که توسط باروهایی با چهار برج مدور احاطه شده است. باغ فین مطابق با بسیاری از باغ‌های ایرانی این دوران، از آب‌نماهای بسیار زیادی بهره می‌برد. این یکی از نه باغ ایرانی میراث جهانی است. 200000 ریال (قیمت خارجی).

  بازار کاشان

  .با معماری خارق‌العاده‌ای که دارد، یکی از جواهرات شهر است. با پرداخت مبلغی ناچیز به یکی از توت های معلق در اطراف بازار، به پشت بام بازار هدایت می شوید، جایی که می توانید از شگفتی فنی ساخت چنین سازه های بزرگی از خشت و گل مطلع شوید و منظره ای فوق العاده از قدیم داشته باشید.

  کاشان خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان، زمین، خانه و املاک مسکونی واقع در شهر کاشان

  تیمچه امین الدوله

  این بنای بزرگ که در واقع بخشی از بازار را تشکیل می‌داد، کاروانسرا بوده و مورد بازسازی قرار گرفته است. یک چای از غرفه بنوشید، کمی استراحت کنید و به شیوه تجارت ایرانی در اینجا نگاه کنید.

  خرید باغ در کاشانک اسلامشهر

  حمام تاریخی

  حمام قدیمی به زیبایی به یک کافی شاپ سنتی تبدیل شده است که می توانید در آن استراحت کنید، چای بنوشید یا قلیان بکشید. بدون ورودیه 100000 ریال برای یک وعده چای با کلوچه.

  حمام سلطان امیر

  .حمام زیبا بازسازی شده، با نور نصب شده برای ایجاد احساس حتی بیشتر به یاد ماندنی. فراموش نکنید که پله های سقف را بخواهید. 150000 ریال (قیمت خارجی).

  اقامتگاه بروجردی ها

  خانه بروجردی‌ها متعلق به خانواده‌ای بازرگان که به کاشان مهاجرت کرده‌اند، بیش از صد سال پیش ساخته شده است. تاریخ ساخت هنوز بر روی کتیبه سرپوشیده بنا دیده می شود که اتمام آن 18 سال توسط ده ها کارگر، معمار و نقاش چیره دست به طول انجامید. از آنجایی که توجه استثنایی به تمام جزئیات جزئی معماری مورد نیاز شرایط جغرافیایی و اقلیمی منطقه شده است، خانه مورد توجه معماران و شناخت تیم های علمی و فنی ایرانی و خارجی قرار گرفته است. 150000 ریال (قیمت خارجی).

  املاک کاشان خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان واقع در شهر کاشان

  اقامتگاه طباطبایی

  خانه ای بزرگ با چندین حیاط که زمانی متعلق به یک تاجر ثروتمند بوده است. تجربه کنید که برج های باد چقدر خوب کار می کنند. این شامل نقاشی های دیواری لذت بخش با شیشه های رنگی ظریف است و شامل سایر امضاهای کلاسیک معماری مسکونی سنتی ایرانی مانند بیرونی و اندرونی است. 150000 ریال (قیمت خارجی).

  حرم سلطان امیر

  (امامزاده سلطان میر احمد).رایگان. خانم ها حتما باید چادر بپوشند.

  خانه عامری ها آمریایی، خانه عامری

  خانه سنتی که در اواسط قرن نوزدهم در دوران قاجار ساخته شده است، این خانه یکی از چندین خانه قدیمی دیدنی بزرگ در منطقه مرکزی است. مانند سایر خانه‌های اطراف آن، پس از ویران شدن کاشان در اثر زلزله‌های شدید در قرن هجدهم، دوباره ساخته شد. این خانه در حال حاضر یک هتل بوتیک است.

  زیگورات سیلک

  ادعا می شود که قدیمی ترین زیگورات جهان است که قدمت آن به هزاره سوم قبل از میلاد می رسد. 150.000.

  خانه عباسیان (خانه عباسیان)

  این خانه تاریخی بزرگ که در اواخر قرن هجدهم ساخته شده، نمونه ای زیبا از معماری مسکونی کاشانی است. می گویند ملک یک روحانی معروف بوده است. دارای شش حیاط است که متناسب با نیاز خانواده های مختلف است. یکی از اتاق ها دارای سقفی است که با قطعات آینه طراحی شده است تا در زیر درخشش شبانه شمع، تصور آسمان پرستاره را القا کند. این خانه اکنون یک موزه عمومی است. خانه عباسی (Q305988) در ویکی داده خانه عباسی در ویکی پدیا.

  • خانه آل یاسین
  • قلعه دختران

  زیارتگاه ابولؤلوعه .حرم ابولؤلوعه

  (قاتل خلیفه دوم اسلام) به سبک معماری متمایز قرن یازدهم ایرانی-خوارزمی ساخته شده است که شامل صحن، ایوان و گنبد مخروطی شکل با کاشی‌های فیروزه‌ای رنگ و سقف‌های نقاشی شده بود.

  موزه عروسک و اسباب بازی

  کوچه علامه پلاک 43(تابلویی از اقامتگاه طباطبایی ها), ☏ +98(31)-5522-5134.اگر از خانه های تاریخی خسته شده اید، این موزه زیبا را در نظر بگیرید که تعدادی عروسک و اسباب بازی ایرانی را نشان می دهد. کارگاه گنجانده شده است. 50000 ریال (قیمت خارجی).

  • قلعه جلالی
  • قلعه دیواری با زمین چمن در داخل. رایگان.

  املاک کاشان خرید و فروش و زمین و املاک مسکونی واقع در شهر کاشان جهت

  ابیانه

  روستای تاریخی و معروف ایرانی در شهرستان نطنز است، نزدیک کاشان. این روستا با رنگ منحصر به فرد متمایل به قرمز یکی از قدیمی ترین روستاهای ایران است که گردشگران بومی و خارجی زیادی را در تمام طول سال به ویژه در جشن ها و مراسم سنتی به خود جذب می کند. این روستا را ورودی تاریخ ایران نامیده اند. به عنوان مثال، لباس های محلی به سبکی با قدمت زیاد است. یک زن آبیوناکی معمولاً یک روسری بلند سفید (پوشاننده شانه ها و بالاتنه) می پوشد که طرحی رنگارنگ و دامن زیر زانو دارد. حتی نزدیک ترین روستاها هم سبک لباس پوشیدن متفاوتی دارند به طوری که می توان تشخیص داد اهل ابیانه است یا نه. از تپه ای درست خارج از روستا بالا بروید تا از منظره فوق العاده ابیانه لذت ببرید. در یک سفر یک روزه از کاشان می توانید به روستا دسترسی داشته باشید و یا می توانید راننده ای را استخدام کنید تا شما را به ابیانه نطنز برساند.
  در شهر کوچک

  نیاسر

  می‌توانید از آتشکده مربوط به زمان ساسانیان، غار دست‌ساز، کاخ قاجار، آبشار، حمام دوران صفویه، آسیاب آبی و البته خود روستا دیدن کنید. در حالی که هیچ یک از جاذبه ها به خودی خود طاقت فرسا نیست، اما یک سفر نیمه روزه آرام است.
  در بهار، شهر کوچک از 18 قمصر ارزش دیدن دارد. این بزرگترین مرکز تولید گلاب در خاورمیانه است.

  تپه های ماسه ای کویر مرنجاب در پارک ملی کویر

  سفر به تپه‌های ماسه‌ای کویر مرنجاب، دریاچه نمک و کاروانسرا در لیست بسیاری از بازدیدکنندگان کاشان قرار دارد (هر ماشین ۴۰ دلار آمریکا). می توان آن را با بازدید از شهر کوچک نوش آباد با شهر زیرزمینی آن (پناهگاهی که مردم برای پناه بردن از مهاجمان مغول حفر کردند) و قلعه گلی و حرم مطهر هلال علی در شهر آران و بیدگل ترکیب کرد . امکان اقامت شبانه در کاروانسرا نیز وجود دارد، اما انتظار آسایش زیاد را نداشته باشید. همچنین می‌تواند در طول فصل بالا مملو از گردشگران باشد. 30 دلار آمریکا برای هر نفر با تاکسی سواری (از سال 2017).

  شهر زیرزمینی اویی

  ،شهرستان نوش آباد (10 کیلومتری شمال کاشان), ☏ +98 31 5482 5850.09:00 – 17:00.هزارتوی تونل متشکل از سه طبقه زیرزمینی. به عنوان پناهگاهی برای پنهان شدن از گرمای تابستان حفر می شد، اما بعداً به عنوان مخفیگاه در زمان تهاجمات دشمن استفاده می شد. از مجموع 4 کیلومتر تونل، تنها چند صد متر برای عموم قابل دسترسی است. راهنمای مسلط به زبان انگلیسی احتمالاً اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. دو ورودی متفاوت وجود دارد. ورودی 1 کوتاه ترین طول تونل را دارد. بنابراین ورودی 2 جالب تر است. اینها در روستا علامت گذاری شده است. 500000 ریال.

  تپه های ماسه ای کویر مرنجاب

  (60 کیلومتری کاشان که 40 کیلومتر آخرش جاده شنی (10 کیلومتر اول) و شنی است که فقط با 4*4 (اجاره ای) قابل دسترسی است.).چندین کیلومتر مربع تپه های شنی. کویر مرنجاب (Q1107362) در ویکی داده کویر مرنجاب در دانشنامه ویکی پدیا

  دریاچه نمک

  دریاچه نمک در نزدیکی کویر مرنجاب. دریاچه نمک آنقدرها جذاب نیست مگر اینکه بعد از باران کمی آب پیدا کند. با ماشین معمولی قابل دسترسی نیست. شما در دروازه متوقف خواهید شد و باید یک 4×4 با راننده کرایه کنید. 5.000.000 ریال (قابل مذاکره).

  حرم مطهر هلال علیشهر آران و بیدگل

  مسجدی عظیم با میدان داخلی و قبور شهدای جنگ ایران و عراق در بیرون.
  انجام
  در کاشان چند کار ضروری وجود دارد: حتماً از بازار سنتی دیدن کنید و کمی در خیابان های همسایه قدم بزنید تا حس یک شهر ایرانی در حاشیه کویر را حس کنید. حتما از باغ فین دیدن کنید و اگر در فصل مناسب به کاشان سفر کردید، از باغ های گل رز حومه شهر دیدن کنید. و البته از یکی دو خانه تاریخی دیدن کنید.

  برای بسیاری از مسافران، کاشان اولین ایستگاه بعد از تهران شلوغ و پر هیاهو است. ارزش این را دارد که یک روز اضافی را در کاشان برنامه ریزی کنید، زیرا هتل های سنتی، چایخانه ها و باغ های آن به شما انگیزه می دهد که در اطراف خود بمانید، استراحت کنید و باتری های خود را شارژ کنید. برای این منظور بهتر است از جاذبه ها بدون راهنما بازدید کنید.املاک کاشان خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان واقع در شهر کاشان

  خرید از کاشان

  فرش و گلاب دو محصول شناخته شده این شهر هستند. مغازه های متعددی را خواهید دید که سعی در فروش گلاب و سایر مایعات معطر به گردشگران دارند.

  کوکی های سنتی.

  غذاهای کاشان

  هتل های سنتی کاشان همگی دارای رستوران های مناسبی هستند که ناهار و شام در آن ها در دسترس است. جدای از این، رستوران های سنتی در نزدیکی دیدنی ها وجود دارد و چندین رستوران باغ در جاده کنار باغ فین ردیف می شوند. همه آنها فقط غذاهای ایرانی سرو می کنند. در تمام خیابان های شلوغ تر، مغازه های فست فود یافت می شود.

  1- رستوران مظفری (سفره خانه مظفری)

  خارج از خیابان علوی(روبروی اقامتگاه طباطبایی.), ☏ +98-31-55235300.رستوران سنتی با سرو کباب و سایر غذاهای ایرانی. با فرش و حوض زیر سقفی بسیار بلند تزئین شده است. پیش بینی پرداخت 400000 ریال برای هر نفر.

  2- خانه منوچهریکاشان

  خیابان محتشم، کوچه ثابت، کوچه عمارت هفتم، پلاک 49(از خیابان محتشم تابلوهای بدون خطا دیده می شود.), ☏ +98(31)-5521-2617، فکس :+98(31)-5524-5531.این رستوران کوچک بخشی از بوتیک هتل منوچهری است. مشرف به حیاط داخلی با فواره است و با سلیقه تزئین شده است. منو روزانه تغییر می کند و شامل غذاهای ایرانی با جاه طلبی های آشپزی است. اگر از کرایه استاندارد ایرانی خسته شده اید جای خوبی است. انتظار خدمات بهتر و قیمت های بالاتر نسبت به جاهای دیگر را داشته باشید. پیش بینی پرداخت 500000 ریال برای هر نفر.

  3- چایخانه و رستوران سنتی عباسیخیابان علوی

  خیابان فاضل نراقی(بخشی از خانه سنتی عباسی است), ☏ +98(31)-5524-5764.رستوران سنتی با سرو کباب و سایر غذاهای ایرانی. با فرش و حوض زیبا تزئین شده است. فراموش نکنید که کارهای چوبی پیچیده سقف را تحسین کنید. برخی از اقلام موجود در منو قیمتی ندارند، پرس و جو نمی کنند یا در معرض خطر بیش از حد هزینه قرار نمی گیرند. پیش بینی پرداخت 500000 ریال برای هر نفر.
  خواب
  کاشان شهر کوچکی است که زیرساخت های گردشگری آن هنوز به طور کامل توسعه نیافته است. اگر در فصل گردشگری سفر می کنید، باید محل اقامت را از قبل رزرو کنید. در فصل بالا، مردم محلی اتاق های خصوصی ارائه می دهند.

  قیمت و هزینه های سفر به کاشان

  در زیر هزینه هتل ها و رستوران و هرگونه هزینه ای که هنگام سفر به کاشان ممکن است برایتان خرج داشته باشد ذکر شده است؛

  1- خانه نوقلی

  خیابان ملا حبیب الله شریف، کوچه پامنار، پاساژ آب انبارخان، پلاک 20 (در مسجد آقا بزرگ قدم بزنید), ☏ +98 31-5523-3324، فکس :98+31-5523-9346, info@noghlihouse.com . ورود:ساعت 14:00، وارسی:ساعت 12:00.خانه سنتی دور یک حیاط. دو نفره 2,000,000 ریال (اکتبر 2019) حمام دو نفره مشترک 1,100,000 ریال.

  2- هتل سیاحخیابان اباذر

  اتاق دو نفره به قیمت 1.600.000/1.300.000 ریال با / بدون دوش در اتاق هر دو با صبحانه.

  3- هاستل خانه سبز

  میدان امام خمینی، خیابان امام خمینی، پشت خانه تاریخی آل یاسین (ملال)، کوچه گذر آقا, hostelgreenhouse24@gmail.com .اتاق دو نفره 40 دلار آمریکا، خوابگاه 15 دلار.

  4- مهمانسرا گلچهرگانمیدان مطهری

  (50 متری ورودی شرقی بازار).اتاق های بسیار کوچک با کف بتنی. دوبل 500000 ریال. (به روز شده در آوریل 2017 | ویرایش )
  خوابگاه موزه عروسکی ، ☏ 88832266 21 +98, info@seeyouiniran.org .خوابگاه موزه عروسکی منحصر به فرد کاشان یک اقامتگاه جذاب، یک مکان منحصر به فرد برای حفظ فرهنگی و همچنین یک پروژه شور آکادمیک است. این مکان علاوه بر موزه بودن، خانه سابق شاعر و روحانی عهد قاجار جعفر علامه فیضی است که از نوادگان عارف معروف فیض کاشانی بوده است. این هاستل از هفت اتاق با تزئینات سنتی تشکیل شده است که همگی به حیاطی زیبا منتهی می شوند.

  خرید خانه در کاشان
  املاک کاشان خرید و فروش و خانه مسکونی و املاک مسکونی واقع در شهر کاشان جهت

  5- خانه احسان

  نزدیک میدان کمال الملک(از میدان کمال الملک در امتداد خیابان فاضله نراجی به سمت غرب حرکت کنید. وقتی خیابان منتهی به مسجد آقا بزرگ را در سمت چپ دیدید، به سمت راست در کوچه بپیچید. در چند متری سازه است), ☏ +98 31 5544 6833 ، +98 31 5546 4600, info@ehsanhouse.com . ورود:ساعت 14:00، وارسی:ساعت 12:00.این اولین خانه سنتی کاشان است که به هتل تبدیل شده است، با حیاط زیبا و وای فای رایگان و صبحانه. آنها اتاق های سنتی دارند که روی زمین می خوابید و اتاق هایی با تخت. به شدت توصیه می شود یک اتاق سنتی تهیه کنید. همچنین از یکی از کارکنان خوش برخورد بخواهید که غذاهای سنتی ایرانی (بدون برنج 100-150000 ریال) سفارش دهد. حتماً حداقل یک روز قبل رزرو کنید زیرا این مکان بسیار محبوب است! خوابگاه 15 دلار آمریکا، اتاق دو نفره بین 2500000-3100000 ریال.

  6- خانه منوچهریخیابان محتشم

  کوچه ثابت، کوچه عمارت هفتم، پلاک ۴۹(از خیابان محتشم تابلوهای بدون خطا دیده می شود.), ☏ 2617-5521-31 98+، فکس :+98 31-5524-5531، contact@manouchehrihouse.com . ورود:ساعت 14:00، وارسی:ساعت 12:00.هتل سنتی (یا بوتیک) با فضای داخلی بسیار زیبا و جوی که بسیار نزدیک به بازار واقع شده است. حیاط داخلی با حوض آب برای استراحت در بعد از ظهر دعوت می کند. این خانه در یک پروسه طولانی بازسازی شد، تصاویری از آثار در راهرو به نمایش گذاشته شده است. این هتل متعلق به یک خانم ایرانی-سوئیسی است که ظاهراً 2 میلیون دلار در هتل سرمایه گذاری کرده است و کیفیت اروپایی را تضمین می کند. محبوب است و اغلب رزرو می شود، از قبل رزرو کنید. اتاق های دو تخته از 2300000 ریال شروع می شود.

  7- هتل امیر کبیر

  ☏ +98 31 5530 4090.از 2,500,000 ریال.

  8- هتل سنتی مهینستان

  راهب ☏ 2417 31 5545 98 +, Info@MsrHotel.ir .خانه سنتی بازسازی شده تا به یک هتل ممتاز تبدیل شود. 3,500,000 ریال.

  9- هتل خانه ایرانیان

  (کین ایرانی)میدان کمال الملک، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی، کوچه باستان پنجم (کوشک صفی)، پلاک 8، ☏ 55240963 31 +98, reservation@khane.ir .هتل بوتیک. 4,800,000 ریال.

  کاشان در مسیر تهران – قم – نطنز – اصفهان قرار دارد . بنابراین، تهران و اصفهان دو ایستگاه منطقی بعدی اکثر بازدیدکنندگان هستند.

  کاشان می تواند آخرین توقف شما در ایران قبل از پرواز به خانه باشد. امکان چانه زنی با رانندگان تاکسی برای سفر به فرودگاه امام خمینی تهران با مبلغ کمتر از یک میلیون ریال (دی ماه 1395) وجود دارد. راهنماهای راننده می توانند شما را با توقفی در قم به فرودگاه ببرند تا از دومین مکان مقدس ایران، حرم حضرت فاطمه معصومه (س) بازدید کنند. اگر این گزینه را انتخاب کردید، حتما تا جایی که می توانید محافظه کارانه لباس بپوشید.
  نائین یکی دیگر از شهرهای کویری در جنوب است. این شهر کوچک و آرام در حاشیه کویر است. الگوی کامل یک شهر کویری. هر چیزی که دوست دارید در یک شهر کویری ببینید، می توانید آنجا پیدا کنید. با اتوبوس به یزد یا کرمان یا زاهدان بروید و از راننده بخواهید که شما را در نائین پیاده کند. یک راه ساده تر وجود دارد؛ در ایست بازرسی «آورزی» باشید تا اتوبوس های تهران – نائین را که در ساعت 13:00 و 20:00 از آنجا عبور می کنند، دریافت کنید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل