• افزودن به علاقه‌مندی 30 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 221 بازدید950,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 138 بازدید11,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 392 بازدید1,457,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 389 بازدید851,200,000 تومان
 • خشکبیجار

  آگهی های ثبت شده ویلا زمین و آپارتمان در شهر خشکبیجار شهری در گیلان، ایران

  خشک بیجار ( به انگلیسی : Khoshkebijar ) ( گیلکی : خۊشكبجار ) شهری و مركز بخش خشك بیجار در شهرستان رشت در استان گیلان ایران است . جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 1396 ، 7,269 نفر بوده است.

  زمین ، خانه و ویلا در خشکبیجار

  بهترین سایت املاک خشکبیجار در گیلان
  بهترین سایت املاک خشکبیجار در گیلان

  جهت بازدید  از زمین ، خانه و ویلا در خشکبیجار به آرشیو ملک ۲۰ در بالای همین صفحه مراجعه کنید. همچنین برای درج تبلیغ ملکتان از دکمه ثبت آگهی املاک در بالای همین صفحه اقدام کنید. تاریخ خشکبیجار به حدود 800 سال پیش برمی گردد. در زمان حمله مغول در سال 706 پس از میلاد، این شهر توسط سلطان مغول سربازام (سالوک) غارت شد که مردی شجاع و مجبور به تسلیم شد.

  نقاط دیدنی خشکبیجار

  • بازار صد ساله در مرکز شهر دوشنبه و پنجشنبه
  • شهر پارک خشکبیجار
  • سواحل مکان تفریحی زیبا
  • سل (تالاب) جکتاج محل تجمع پرندگان
  • حمام دارایی تاریخی با قدمت نزدیک به یک قرن است

  در زمان صفویه شاه طهماسب به زبان اسپرانتو پس از صفویه حومه گیلان (استان گیلان پس از وبیه تو به دو قسمت اسپرانتو تقسیم شد) در سال 975 میلادی جمشید خان پسر سلطان محمود را به خود اختصاص داد. جمشید خان در سال 989 هجری قمری توسط وزیر خود به قتل رسید. دو پسر به نام های جمشید خان ابراهیم خان و محمد امین خان بر سر قلمرو با چند پدر و مادر درگیر شدند. ( فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در خشکبیجار )

  خرید و فروش و اجاره املاک در خشکبیجار
  خرید و فروش و اجاره املاک در خشکبیجار

  خرید و فروش و اجاره املاک در خشکبیجار

  پناهگاه ابراهیم خان محمد امین خان شاهزادگان قابل قدردانی شعبه شاهزادگان هستند. محمد امین خان پایگاه خود را در خشکبیجار قرار می دهد …. به گفته ای رابینو در استان گیلان دارالمرز خشکبیجاری در حدود 100 سال پیش با 1600 خانه. ( فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در خشکبیجار )

  اجاره روزانه ویلا در خشکبیجار

  اجاره روزانه خانه و ویلا در خشکبیجار
  اجاره روزانه خانه و ویلا در خشکبیجار

  علاقه مندان برای اقامت و اجاره روزانه در خشکبیجار می توانند از آرشیو ملک 20 در بالای همین صفحه بازدید کنند ولی پیش از اجاره روزانه ویلا در این شهر ابتدا باید از آب و هوای این شهر در فصل ها و ماه های مختلف باخبر شوید.

  اقلیم خشکبیجار با آب و هوای مرطوب و معتدل به ویژه گیلان دارای بارندگی 3/974 میلی متر در سال زیاد و میانگین رطوبت 89 درصد و میانگین تعادل حرارتی 16/6 درجه سانتی گراد است. حداکثر مطلق دمای 28.5 درجه و حداقل دمای 7.5 مطلق در فصول مختلف سال. ( فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در خشکبیجار )

  37/5 گرم ترین ماه های تیر و مرداد به طور میانگین 38 درجه سانتی گراد و سردترین ماه های سال میانگین تاریخ 14 بهمن و اسفند 15 درجه است. بارندگی ماه های بهمن و اسفند 274/5 221  میلی متر و بارندگی کمتر در فروردین و آذر 50 به میزان 46.5 میلی  متر و تعداد روزهای بارانی در 136 روز است. (خرید ،  فروش و اجاره ویلا ، خانه و زمین در خشکبیجار )

  فروش و اجاره ویلا خشکبیجار
  فروش و اجاره ویلا خشکبیجار

  از شما برای بازدید از زمین، خانه و ویلا در خشکبیجار در استان گیلان بسیار متشکریم. همین حالا آگهی املاک خود را جهت فروش سریع ملکتان در سایت Melk20 ثبت نمایید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل