• افزودن به علاقه‌مندی 179 بازدید8,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 129 بازدید2,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 198 بازدید9,750,000,000 تومان
 • همدان

  تمامی املاک ثبت شده در همدان، آگهی‌های خرید و فروش زمین و رهن و اجاره خانه، آپارتمان، املاک مسکونی، اداری و تجاری، باغ در استان همدان و شهرهای مجاور. سایت آگهی‌ املاک و خانه و مغازه در شهر همدان. فروش املاک، ویلا، سوله و باغ را در شهر همدان مشاهده کنید. محبوب‌ترین بنگاه‌های مشاور املاک در محله‌های امیر کبیر،  استادان، ششصد دستگاه، شهرک فرهنگیان واقع شده است. برای خرید ملک در همدان می‌توانید آگهی‌های مختلف را مشاهده نمایید و با مقایسه آنها و با فیلتر قیمت‌ها، جزئیات و موقعیت املاک بر روی نقشه، مناسب‌ترین املاک را انتخاب کنید.

  سایت آگهی‌ املاک و خانه و مغازه در همدان. هزاران آگهی خانه، املاک، ویلا، مغازه، سوله و باغ

  املاک ثبت شده در استان همدان

  پیش خرید املاک در همدان ابتدا آن را بشناسید. شهری کوهستانی با ارتفاع 1800 متر از سطح دریا است که در دامنه رشته کوه الوند قرار دارد. و این کوه تا مرزهای شرقی استان همدان ادامه یافته است. این شهر در تابستان از آب و هوای معتدل و در زمستان آب و هوای سرد و برفی دارد.

  همدان از 2 بخش «مرکزی»، «شارا»  4 شهر و 9 دهستان تشکیل شده است. همدان با داشتن آثار تاریخی و فرهنگی متنوع به عنوان ششمین شهر تاریخی و فرهنگی ایران شناخته می شود که آن را به یکی از شاخص ترین شهرهای تاریخی-فرهنگی و گردشگری تبدیل کرده است.

  مقبره ابن سینا نماد این شهر است. میدان مرکزی همدان با سبک معماری کم نظیرش در جهان به پلان شعاعی شهرت دارد. اقتصاد این شهر به دلیل وجود مراکز تاریخی و باستانی، مذهبی، طبیعی و صنایع دستی مانند سفال و سرامیک، چرم، فرش، گلیم، جاجیم و همچنین مجتمع‌های صنعتی و کارخانه‌ها به جاذبه‌های گردشگری وابسته است.

  مردمی که در همدان زندگی می کنند به زبان پهلوی فارسی با گویش همدانی صحبت می کنند. همچنین افراد دیگری با گویش های ترکی، کردی و لری نیز در همدان زندگی می کنند و بیشتر آنها پیرو شیعه اثنی عشری هستند.

  از شما برای بازدید از املاک ثبت شده در همدان بینهایت سپاسگذاریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل