• افزودن به علاقه‌مندی 39 بازدید5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 203 بازدید4,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 485 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • فریدونکنار

  فریدونکنار زمین خانه مسکونی و ویلا ، درج شده جهت خرید و فروش و اجاره روزانه ویلا از شهر فریدونکنار در استان مازندران. جهت ثبت آگهی املاک در این شهر از دکمه ای به همین نام در بالای صفحه اقدام نمایید. شهری در و مرکز بخش مرکزی شهرستان و همچنین مرکز استان است.

  قیمت زمین ، خانه و ویلا در فریدونکنار
  قیمت زمین ، خانه و ویلا در فریدونکنار

  زمین ، خانه و ویلا در فریدونکنار

  فریدونکنار در کرانه جنوبی دریای خزر، بین بابلسر و محمودآباد از جنوب و متصل به آمل واقع شده است.

  ارتفاع متوسط ​​این شهر جلگه ای از سطح دریا حدود 12 متر است. آب و هوای این شهر مانند سایر شهرهای شمالی معتدل است. این شهرستان از 2 بخش به نام‌های مرکزی، دهفاری، یک شهرستان و 4 بخش روستایی تشکیل شده است.

  بارندگی فراوان، زمین‌های حاصلخیز و دشت‌های این شهر، آن را به سرزمین کشت برنج و لوبیا در ایران تبدیل کرده است. حوضه های متعدد و سدهای متعدد، جنگل ها و مناطق جنگلی در اینجا وجود دارد. آب و هوای معتدل دریای خزر آن را به یکی از منحصر به فردترین زیستگاه های زمستانی پرندگان زیبا به ویژه جرثقیل سیبری تبدیل کرده است.

  مرکز پرنده شناسی تالاب فریدونکنار برای اولین بار در خاورمیانه احداث شد. بهترین کوتوم کپور و خزر(تنها گونه در جهان و به طور خاص در دریای خزر) در آنجا به وفور صید می شود و بزرگترین و پرطرفدارترین بازار ماهی در مازندران است.

  استعلام قیمت ملک در فریدونکنار

  فریدونکنار یکی از شهرهای مهم ساحلی استان مازندران با اولین بندر اختصاصی است. این شهر گذرگاه مهمی در ارتباط شرق، غرب و جنوب دریای خزر است. توسعه پیشرونده فریدونکنار بیشتر مرهون کسب و کار، کشاورزی، ماهیگیری و شکار در این منطقه است.

  زمین ، خانه و ویلا در فریدونکنار
  زمین ، خانه و ویلا در فریدونکنار مازندران

  یکی از ویژگی های فریدونکنار از نظر گردشگری و پذیرایی از مسافران آن را از سایر شهرستان های استان متمایز کرده است، علاوه بر ظرفیت های طبیعی و جاذبه های گردشگری، ساحل بکر و دست نخورده این شهرستان است. مردم فریدونکنار با لهجه مازندرانی صحبت می کنند و مردم این شهر پیرو مذهب شیعه هستند.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل