بارگذاری...

ثبت نام/ورود

” وظیفه خود دانستیم پیش از ثبت نام ، شما را از حقوق خود که حفظ حریم شخصی شماست، آگاه کنیم”

حفظ حریم خصوصی

ما خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان MELK20 می دانیم :

امروزه با گسترش ارسال اطلاعات در بستر اینترنت و فضای مجازی ، استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از  دغدغه‌ های کاربران تبدیل شده‌است.

باید گفت ما نیز که فقط 2 مورد از اطلاعات حریم شخصیتان ( نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل ) را دریافت می کنیم ، اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بالایی دارد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

1- برای ثبت نام در MELK20 :

برای ثبت نام در MELK20 و استفاده از تمام قابلیت های برنامه و سایت، لازم است تا  “نام و نام خانوادگی” و “تلفن همراه” خود را در هنگام ثبت نام وارد نمایید، که دریافت شماره همراهتان صرفاً برای ارسال ” پیامک تأییدیه ” درخواست می گردد.

2- ثبت ملک و استفاده از تبلیغات رایگان MELK20 :

برای ثبت ملکتان و استفاده از تبلیغات رایگان MELK20 ، به دلیل اینکه فقط افراد ثبت نام شده در سایت مجوز ثبت ملک را دارند ، لذا در این صفجه هیچگونه اطلاعات فردی از شما دریافت نمی گردد و صرفاً با وارد کردن مشخصات ملکتان که شامل مواردی چون ؛ نوع ملک ، شهر، قیمت ملک و موارد جزئی این چنینی ، ثبت ملکتان انجام می شود. و در نهایت پیامکی با مضمون ” موفقیت آمیز بودن ثبت ملک “، برایتان ارسال می گردد.

 

3- در مرحله ثبت نوبت و خدمات رایگان تصویربرداری  MELK20 :

در مرحله ثبت نوبت نیز مشخصات ملک و کاربر برای تصویربرداری هوایی و  محیطی ، عکسبرداری حرفه ای ، تدوین و چندین خدمات رایگان دیگر انجام می گیرد ، فقط نام و نام خانوادگی و شماره موبایل شما درخواست می گردد که آن هم به مانند ثبت نام برای”پیامک تأییدیه” درخواست می گردد و در نهایت تاریخ اعزام گروه فیلمبرداری Melk20 برایتان پیامک می گردد.

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم.

Melk20 چه خدماتی ارائه می دهد؟

خـدمات رایگان تصویربرداری برای فروشندگان ملک :

 

تیــم ملک 20 با تبلیغاتی گسترده و مستمر از ملکتان در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی، که تمامی این تبلیغات با تولید محتوایی رایگان ولی حرفه ای، مانند؛ تـور مجازی ۳۶۰ درجه ، فیلمبــرداری هوایـی و محیـطی ، عکسبرداری و … انجام میگیرد، قصد دارد از یک طرف موجب کاهش دغدغه های فروشندگان ملک شود و از طرفی دیگر ، رضایت سرمایـه گذاران برای سهولت در بازدید از املاک شمال را ،جلب نماییـد.

بلـکه بتوانیم با این خدمات رایـگان، مراتب رضایتمنـدی دو طـرف معاملـه را فراهـم آوریم.

برای ثبت نام کلیک کنید