• افزودن به علاقه‌مندی 229 بازدید4,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 160 بازدید2,300,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 162 بازدید3,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 214 بازدید3,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 586 بازدید5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 178 بازدید1,137,500,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 759 بازدید1,000,000,000 تومان
 • گرگان

  گرگان خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین مسکونی با متراژ و قیمت مناسب در گرگان و شهرهای تحت پوشش گرگان. با درج آگهی املاک خود در سایت Melk20 سرعت فروش و اجاره ملک خود در گرگان را چند برابر کنید.

  زمین ، آپارتمان و خانه مسکونی در گرگان با قیمت و متراژ مناسب
  زمین ، آپارتمان و خانه مسکونی در گرگان با قیمت و متراژ مناسب

   

  زمین ، خانه و آپارتمان در گرگان

  گرگان (یا استرآباد سابق) مرکز استان گلستان ایران است. تقریباً 400 کیلومتر در شمال شرقی تهران و 30 کیلومتر از دریای خزر فاصله دارد.

  گرگان (و همچنین کل استان گلستان) دارای صنعت فرش و قالی با شهرت جهانی به نام قالی ترکمن است که توسط ترکمن ها ساخته شده است. نقوش این فرش ها برگرفته از شهر باستانی ایران بخارا است که اکنون در ازبکستان امروزی است.

  کارهایی که باید در گرگان انجام دهید:

  • جنگل ناهار خوران
  • جنگل النگدره
  • روستای زیارت
  • تپه هزارپیچ
  • مدرسه عمادیه
  • تپه سرخنکلاته
  • اسماعیل شیرین سرخنکلاته
  • حمام زیرزمینی دوره قاجاریه، سرخنکلاته
  قیمت خانه ، آپارتمان و زمین در گرگان
  قیمت خانه ، آپارتمان و زمین در گرگان

  یکی از شهرهای شمال ایران در ارتفاع 3/13 متری از سطح دریا با آب و هوای معتدل و تابستان تا حدی گرم و مرطوب قرار دارد.

   

  مکان های دیدنی گرگان

  این استان  که در گذشته با نام استرآباد شناخته می شد، مرکز استان گلستان است که در جنوب شرقی دریای خزر قرار دارد. در 400 کیلومتری قرار دارد. شمال شرق تهران و 30 کیلومتری. از سواحل دریای خزر.

  خرید و فروش ، رهن و اجاره آپارتمان، خانه مسکونی و زمین و املاک تجاری مسکونی در گرگان با متراژ مناسب و قیمت مناسب

  در نزدیکی گرگان محوطه های باستانی متعددی از جمله تورنگ تپه و شاه تپه وجود دارد که در آنها بقایایی از دوران نوسنگی و کالکولیتیک وجود دارد.

  فروش و اجاره خانه آپارتمان و زمین در گرگان
  فروش و اجاره خانه آپارتمان و زمین در گرگان

  برخی دیگر از محوطه های مهم نوسنگی در این منطقه یاریم تپه و سنگ چکسماق هستند. همچنین دشت شاهرود که در نزدیکی آن قرار دارد از این قبیل مکان ها بسیار است. تعداد محوطه های تایید شده دوران نوسنگی در دشت گرگان در حال حاضر بیش از پنجاه است.

  به گفته آریان مورخ یونانی: زادراکارتا بزرگترین شهر هیرکانی و محل «کاخ سلطنتی» بوده است. این اصطلاح به معنای شهر زرد است و از تعداد زیادی پرتقال، لیمو و سایر درختان میوه ای که در حومه آن شهر می روید به آن داده شده است.

   

  تاریخ گرگان

  هیرکانی در زمان کوروش کبیر (559–530 قبل از میلاد)، بنیانگذار آن، یا جانشین او کمبوجیه (530-522 پیش از میلاد) بخشی از امپراتوری هخامنشی شد.

  دیوار بزرگ گرگان، دومین دیوار دفاعی بزرگ جهان، در دوره اشکانیان و ساسانیان ساخته شده است.

  در زمان ساسانیان، «گرگان» به عنوان نام شهر، مرکز استان و استان مطرح بوده است.حتی پس از فتح ایران به دست اعراب مسلمان در قرن هشتم، استقلال خود را به عنوان یک کشور زرتشتی حفظ کرد.

  در سال 1210، این شهر توسط ارتش پادشاهی گرجستان به فرماندهی برادران مخارگردزلی مورد تهاجم و غارت قرار گرفت. گرگان قدیم در قرن سیزدهم در حمله مغول ویران شد و مرکز منطقه به استرآباد که امروزه گرگان نامیده می شود منتقل شد. با مناطق اطرافش گاه جزو منطقه طبرستان محسوب می شد. استرآباد شهر مهم سیاسی و مذهبی در دوره قاجاریه بود.

   

  سایت املاک گرگان

  بهترین سایت خرید و فروش املاک در گرگان
  بهترین سایت خرید و فروش املاک در گرگان

  گرگان بر اساس ویژگی های طبیعی خود دارای سه ناحیه دشتی، کوهپایه ای و کوهستانی است و مناطق جنوبی آن دارای آب و هوای کوهستانی است، اما قسمت های شمالی آن نیمه مرطوب است. تنوع اقلیمی در این منطقه شامل کوه، جنگل، علفزار، دشت، مزارع و شوره‌زار، دریا و خلیج، رودخانه و تالاب و مزارع است.

  گرگان از دو بخش مرکزی، بهاران، دو شهرستان و 5 دهستان تشکیل شده است.

  چهار شهرک صنعتی، صنعت عمده این شهر را به خود اختصاص دادند و کشاورزی عمده ترین فعالیت اقتصادی این شهر است. همچنین این شهر مرکز مهم دام، طیور و ماهی است. صنایع دستی گرگان در کنار محوطه تاریخی این شهر که سومین منطقه ارزشمند تاریخی با سبک معماری بعد از یزد و اصفهان و وسیع‌ترین منطقه تاریخی شمال ایران است در کنار جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی از جاذبه‌های گردشگری این شهر است.

  اکثریت مردم گرگان فارس زبان به گویش استرآبادی (گرگانی) هستند. جمعیت فعلی شهرستان دارای تنوع زیادی است و ترکیبی از اقوام محلی فارس، ترکمن و سادات، بلوچ، سیستانی، دیلمی، مازندران، سبزوار، کاشمر، شاهرودی و بسطامی است. مردم گرگان مسلمان شیعه هستند.

  گرگان شمال مرکزی ایران است. در امتداد شاخه کوچکی از رودخانه قره در 37 کیلومتری دریای خزر واقع شده است . این شهر که از زمان هخامنشیان وجود داشت، مدت‌ها از هجوم اقوام ترکمن که دشت شمال رودخانه قره را اشغال کرده بودند، رنج می‌برد و در قرن نوزدهم در معرض درگیری‌های بی‌وقفه قبیله‌ای قاجار و ترکمن بود. در دهه 1930 پس از ویران شدن در اثر زلزله به گرگان تغییر نام داد. اقلام تجاری شامل غلات، صابون و فرش است. در دوران معاصر دشت اطراف گرگان تبدیل به انبار غلات شکوفا شده است.

   خرید و فروش و اجاره خانه آپارتمان و زمین در گرگان
  خرید و فروش و اجاره خانه آپارتمان و زمین در گرگان

  خلاصه

  جهت استعلام قیمت املاک در گرگان ، با جستجو در موقعیت‌های همجوار با لوکیشن خود، نزدیکترین قیمت به ملکتان را بدست آورید. با ثبت آگهی زمین ، خانه و آپارتمان خود در سایت Melk20 ، تجربه ای متفاوت خواهید داشت و مطمئناً قدمی مؤثر در سرعت فروش املاک خود بداشته اید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل