گناباد

املاک ثبت شده در گناباد. خرید و فروش و اجاره و رهن آپارتمان ، خانه مسکونی ، زمین ، املاک تجاری با قیمت ارزان و متراژ مناسب در گناباد و شهرها و مناطق تحت پوشش گناباد.

خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین در گناباد با قیمت مناسب
خرید و فروش و اجاره خانه و آپارتمان در گناباد

زمین ، خانه و آپارتمان دز گناباد

گناباد در 260 کیلومتری جنوب مشهد و در ارتفاع 1105 متری از سطح دریا واقع شده و بر اساس مجاورت با کویر و دور بودن از دریا از آب و هوای گرم و خشک برخوردار است.

گناباد از دو بخش به نام‌های مرکزی، کاخک و سه شهرستان به نام‌های گناباد، بیدخت، کاخک و 4 دهستان تشکیل شده است. موقعیت این منطقه از تقاطع، آن را به یک مرکز اقتصادی، فرهنگی با تمدن کهن سوق می دهد. همچنین قرار گرفتن در راه ارتباطی خراسان رضوی به خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان عامل رونق و توسعه همه جانبه این شهرستان است.

جهت محاسبه آنلاین قیمت خانه کلیک کنید.

وجود آثار فرهنگی و گردشگری نشان دهنده تمدنی کهن در این منطقه است. بزرگترین قنات جهان از دوران هخامنشیان در این شهر قرار دارد. مردم گناباد در زمینه های کشاورزی، دامپروری، صنعت و معدن، حمل و نقل و خدمات فعال هستند.

شاخص ترین شغل سنتی در منطقه مند سفالگری با شهرت فراوان است. آهنگری، حصیر بافی منطقه کویری، فروش فرآورده های دامی که به روش سنتی تهیه می شود، نجاری، چوب زنی و چوب زنی از دیگر مشاغل سنتی گناباد است. زبان مردم گناباد فارسی به گویش خراسانی، مسلمان و پیرو شیعه جعفری هستند.

از شما برای بازدید از  خانه و آپارتمان و زمین در گناباد که جهت فروش و اجاره ثبت شده است، بسیار سپاسگذاریم.

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل