• افزودن به علاقه‌مندی 30 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 619 بازدید3,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 33 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 202 بازدید2,630,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 140 بازدید2,550,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 159 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 265 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 135 بازدید870,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 15 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 24 بازدید5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 165 بازدید40,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 273 بازدید525,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 130 بازدید1,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 299 بازدید400,000,000 تومان
 • ساری

  آگهی های درج شده در استان و شهر ساری زمین آپارتمان و ویلا ، درج شده از شهر ساری بهمراه قیمت و جزئیات کامل املاک . همچنین جهت ثبت آگهی املاک در ساری با کلیک بروی دکمه ای با همین نام در بالای برگه ، اقدام به درج و تبلیغات ملک خود نمایید. در زیر به تمامی ویژگیهای شهر و شهرستان ساری پرداخته ایم تا سفر یا نقل مکان احتمالی شما با اطلاعات کامل باشد.

  اجاره روزانه ویلا در ساری
  اجاره روزانه ویلا در ساری

  خرید و فروش و اجاره املاک در ساری

  ویژگی های ساری:

  ساری که در کرانه غربی رود تجن قرار دارد، ساکنان آن فارس ، ترک ، کرد ، بنگاشی، افغانی و ترکمن است . صنایع تولید آجر، موزاییک، پارچه های بافته شده و جوت، پنبه خرد شده، فرش، برنج آسیاب شده، نوشیدنی های الکلی، کنسرو گوشت و سایر محصولات غذایی است. راه آهن ساری را به گرگان وصل می کند و جاده ها آن را به بابل ، نوشهر، تنکابن (شاهسوار سابق) و آمل متصل می کند . در آنجا قصر مخروبه آقا محمدخان و مقبره رهبران روحانی یحیی و زین العابدین وجود دارد.

  در ساری جاهای زیادی برای رفتن وجود دارد. در اینجا فقط چند مورد است:

  • ساحل فرح آباد
  • ساحل گهر باران
  • ساحل دریا کنار
  • ساحل خزر شهر
  • دهکده گردشگری دهکده آرامش
  • پارک رودخانه تجن
  • پارک جنگلی زارع (شرق ساری، نزدیک جاده بهشار)
  • پارک جنگلی سالاردره
  • پارک ملی دشت ناز
  • مسیر پیاده روی پل گردان
  • دریاچه نماشون
  • دریاچه لک دشت
  • دریاچه سلیمان- تنگه
  • تپه بام شهر (نمای پانوراما عالی از شهر را ارائه می دهد)
  • قرمراز (آبگرم طبیعی نکا)

  ساری ، شهرستان مرکز استان مازندران، شمال ایران . این شهر که در دوره ساسانیان (۲۲۴–۶۵۱ میلادی ) تأسیس شد، پس از تسخیر اعراب بر منطقه، پایتخت طبرستان (قرن هفتم تا نهم) شد. این شهر در قرن سیزدهم توسط مغول ها ویران شد و در قرن چهاردهم توسط مستوفی مورخ بازدید شد.آغا محمد خان از سلسله قاجار (حکومت 1779-1797) قبل از 1786، زمانی که تهران را پایتخت امپراتوری خود کرد، از ساری حکومت کرد.

  بهترین سایت املاک ساری

  ساری مرکز استان مازندران و پایتخت سابق ایران (برای مدت کوتاهی) است که در شمال ایران و بین دامنه‌های شمالی رشته‌کوه البرز و سواحل جنوبی دریای خزر واقع شده است. ساری بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر مازندران است.

  ساری در منطقه زیبای خزر ایران است که حدود نیم میلیون نفر در این شهر و به همین میزان در حومه شهر ساکن هستند. ساری به عنوان شهری باستانی به خود می بالد، زیرا تمامی نقشه های تاریخی که به این شهر اشاره شده است، پایتخت تمدن هیرکانی باستان 6 قرن قبل از میلاد مسیح و پادشاهی طبریه تا قرن هفدهم بوده است، همچنین در چهار قرن اخیر دو بار پایتخت ایران بوده است.

  ساری همچنین در طول تاریخ به دلیل طبیعت و باغ های پرتقال بسیار مورد توجه بوده است. چشمه طبیعی بی نظیر باداب سورت که دومین جاذبه طبیعی ثبت شده ایران است در منطقه چهاردانگه ساری واقع شده است.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری

  چشمه طبیعی سورت باداب

  برج ساعت در میدان ساعت یکی از نقاط دیدنی شهر است که در مرکز شهر ساری قرار دارد و بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند و به یک مکان دیدنی معروف تبدیل شده است.

  ساری و همچنین برخی از شهرهای مازندران یکی از شهرهای کمیاب ایران است که در تابستان‌ها امکان زندگی شبانه وجود دارد. بسیاری از مردم از دور هم جمع شدن در برخی مکان ها برای بازی کردن، لذت بردن از موسیقی و هوای مطبوع یا خوردن غذا لذت می برند. یا کتاب شعری مثل دیوان حافظ را بخوانید. شما همچنین بسیاری از رستوران ها را در مرکز شهر پیدا می کنید.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری

  آب و هوای ساری

  ساری دارای آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب با نفوذ آب و هوای مدیترانه ای است. زمستان ها خنک و بارانی است در حالی که تابستان ها گرم و مرطوب است. اطلاعات آماری آب و هوای ساری در سال های 1384 تا 1385 در مقایسه با سایر شهرهای مازندران نشان می دهد که ساری دارای آب و هوای متوسط ​​است، اما تا حدودی آفتابی تر است و بارندگی های بهاری بیشتر است. با این حال بارندگی اخیر در ساری کاهش یافته است.

  مردم و فرهنگ مردم ساری

  ساکنان محلی به سراویس یا ساریان معروف هستند. این جمعیت ترکیبی از بومیان مازندرانی، فارس، آذربایجانی، قفقازی، کرد و ترکمن است. در حالی که محله‌ها در دوره قاجاریه بر اساس قومیت ساکنانشان شناسایی می‌شدند، دیگر اینطور نیست. ساری و سایر مناطق شمال ایران به مهمان نوازی معروف است. ساری در گذشته زادگاه گرجی ها، ارمنی ها و زرتشتیان بوده است، اما امروزه تنها از اقلیت های کوچکی تشکیل شده اند. در برخی از محله‌ها به زبان‌های محلی صحبت می‌شود، اما تقریباً همه فارسی را به عنوان زبان اصلی می‌فهمند و از آن استفاده می‌کنند.

  زرتشتیان ساری که در قرن دهم به هند مهاجرت کردند شهری را در آنجا بنا کردند که نام آن را “ناو ساری” (به انگلیسی: “New Sari”) گذاشتند، نامی که تا به حال به ناوساری خلاصه شده بود. این شهر همچنان مرکز جامعه پارسی زرتشتیان هند است.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری

  در استان مازندران مرکز استان مازندران و پایتخت سابق ایران (برای مدت کوتاهی) در شمال ایران، بین دامنه‌های شمالی رشته‌کوه البرز و سواحل جنوبی دریای خزر واقع شده است. ساری بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر مازندران است.

  ساری – مازندران ساری (یا ساری) بزرگترین شهرستان استان و در مرکز استان واقع شده و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. شهرستان ساری مرکز استان مازندران است و در 277 کیلومتری آن قرار دارد. از تهران این شهر اساساً در دوران پیش از اسلام ساخته شده است و مربوط به توس ابن نودر است.

  مسجد بزرگ ساری اولین بنای بود که در سال 140 هجری قمری برپا شد. توسط مسلمانان در سال 298 ه. شهر توسط قبایلی که از مجاورت دریای خزر به آن هجوم آورده بودند به آتش کشیده شد.

  بهترین سایت املاک مازندران و ساری
  بهترین سایت املاک مازندران و ساری

  در اوایل قرن چهارم هجری، سیل خسارات زیادی به این منطقه وارد کرد. ساری در زمان خوارزمشاه و حمله مغول شاهد ویرانی های بیشتری بود. در دوره شاه عباس صفوی عمارات مهمی در ساری ساخته شد. در جریان فتوحات زندیه در طبرستان، پایتخت به بارفروش (بابل) منتقل شد. در سالهای 1200-1211 ه.

  در زمان حکومت آقامحمدخان قاجار، پایتخت بار دیگر از بارفروش به ساری منتقل شد و بار دیگر اهمیت آن را ارتقا داد. امروزه این شهر زیبا با احداث ساختمان‌های خصوصی و دولتی به همراه خط آهنی که از کنار شهر می‌گذرد، همراه با شبکه راه‌های خوب، همسایگی پر رونق است.

  برج ساعت در میدان ساعت (میدان ساعت) واقع در مرکز شهر ساری، بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند و به یک مکان دیدنی معروف تبدیل شده است. ساری همچنین دارای مقبره های روحانی مسلمان یحیی و زین العابدین، امام زاده عباس و شازده حسین است که معماری آن متعلق به قرن پانزدهم است.

  زمین ، خانه و آپارتمان و ویلا در ساری

  ساری شهری در منطقه زیبای خزر ایران است که حدود نیم میلیون نفر در این شهرستان و به همین میزان در حومه آن در سمت چپ رودخانه تجن و در حدود 20 کیلومتری جنوب دریای خزر (مازندران) ساکن هستند . ساری در شمال ایران در دامنه شمالی کوه های البرز قرار دارد.

  ساری شهری باستانی است که تمامی نقشه های تاریخی که به این شهر اشاره دارد، پایتخت تمدن باستانی هیرکانی از 6 قرن پیش از میلاد مسیح و پادشاهی طبریه تا قرن هفدهم بوده است. این شهر در چهار قرن اخیر دو برابر پایتخت ایران بوده است.

  ساری و برخی از شهرهای مازندران یکی از نادرترین شهرهای ایران است که در تابستان‌ها امکان زندگی شبانه وجود دارد. بسیاری از مردم از دور هم جمع شدن در برخی مکان ها مانند باربد، بهشت، توسکا و نماشوون برای بازی کردن، لذت بردن از موسیقی و هوای مطبوع و یا صرف غذا لذت می برند. یا کتاب شعری مثل دیوان حافظ را بخوانید. رستوران های زیادی در مرکز شهر (مخصوصا خیابان فرهنگ) و رستورانی در کوچه توکل پیدا می کنید که غذاهای ایتالیایی ارائه می دهد.

  درصد امنیت در ساری

  ساری حتی در نیمه های شب شهر نسبتاً بسیار امنی است، بنابراین در طول اقامت در ساری اجازه ندهید این موضوع باعث نگرانی و آزار شما شود. اگر مشکل دارید می توانید با تماس با پلیس 110 یا خدمات فوریت های پزشکی با شماره 115 یا آتش نشانی با شماره 125 کمک بخواهید.

  ممکن است بخواهید پول پلاستیکی داشته باشید تا از سرقت پولتان جلوگیری کنید. بانک ملی ایران (بانک ملی ایران) که یک بانک دولتی در ایران است، خدمات کارت نقدی خودپرداز (کارت مغناطیسی پلاستیکی) را برای گردشگرانی که به ایران سفر می کنند ارائه می دهد.

  ساری شهری در منطقه زیبای خزر ایران است که حدود نیم میلیون نفر در این شهرستان و به همین میزان در حومه آن در سمت چپ رودخانه تجن و در حدود 20 کیلومتری جنوب دریای خزر (مازندران) ساکن هستند . ساری در شمال ایران در دامنه شمالی کوه های البرز قرار دارد.

  ساری شهری باستانی است که تمامی نقشه های تاریخی که به این شهر اشاره دارد، پایتخت تمدن باستانی هیرکانی از 6 قرن پیش از میلاد مسیح و پادشاهی طبریه تا قرن هفدهم بوده است. این شهر در چهار قرن اخیر دو برابر پایتخت ایران بوده است.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری

  ساری و برخی از شهرهای مازندران یکی از نادرترین شهرهای ایران است که در تابستان‌ها امکان زندگی شبانه وجود دارد. بسیاری از مردم از دور هم جمع شدن در برخی مکان ها مانند باربد، بهشت، توسکا و نماشوون برای بازی کردن، لذت بردن از موسیقی و هوای مطبوع و یا صرف غذا لذت می برند. یا کتاب شعری مثل دیوان حافظ را بخوانید.

  رستوران های زیادی در مرکز شهر (مخصوصا خیابان فرهنگ) و رستورانی در کوچه توکل پیدا می کنید که غذاهای ایتالیایی ارائه می دهد.

  جمعیت: 568,214 (برآورد 1387)
  ارتفاع : 50 متر
  مساحت: 5,089 کیلومتر مربع
  دین: اسلام، زرتشتی، مسیحی
  زبان: مازندرانی (طبری)، فارسی و مقداری ترکمنی.

  با هواپیما

  1 فرودگاه بین المللی دشت نازSRY IATA) (در شمال شرقی و کمتر از 10 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد).چهار پرواز روزانه در فصل تابستان و شش پرواز هفتگی در سایر فصول به مقصد و از تهران. کرایه حدود 20 دلار آمریکا است. همچنین مقاصد پرواز هفتگی به مشهد و عربستان. فرودگاه دشت ناز (Q1151977) در ویکی داده فرودگاه دشت ناز در دانشنامه ویکی پدیا(ژوئیه 2022 به روز شد | ویرایش )
  تاکسی مشترک و فرودگاه در دسترس است. بزرگراهی وجود دارد که فرودگاه و شهر را مستقیماً به هم متصل می کند.

  با قطار

  این شهر از آنجایی که در شاخه اصلی راه آهن ایران قرار دارد با قطار به گرگان و تهران نیز متصل است .

  هر روز چهار قطار مسافربری به ساری می‌روند، یک قطار محلی از گرگان حدود ساعت 06:00 حرکت می‌کند و قبل از ساعت 09:00 به ساری می‌رسد، و ساعت 13:00 از سواتکاو به ساری در ساعت 14:30 برمی‌گردد، یکی از تهران در ساعت 09:10 هر روز برای رسیدن به ساری (2:30 و خروج از ساری در ساعت 2:30 و 13:30، ساعت 16:30 ساری) حرکت می‌کند.

  برای رسیدن به تهران حدود ساعت 04:00، قطارهای دوقلو مازندران وجود دارد که مقصد گرگان از تهران حرکت می کند، یکی از تهران در حدود 19:30 (زمستان) و 22:10 (تابستان) با ساری حدود 03:30 (زمستان) و حدود 05:50 (تابستان) و دیگری در همان زمان (1:00) به تهران (11:00) در تابستان حدود 50 به تهران می رسد. 7:00 (تابستان) و 05:30 (زمستان).

  برنامه زمانبندی قطارهای مقصد دوقلو گرگان به صورت دوره ای در حال تغییر است. با این حال قطار مقصد ساری حدود ساعت 16:00 به شهر می رسد.

  سفر به ساری با ماشین

  ساری با اتوبان A62 به نکا و شاهی متصل می شود، تمامی شهرهای ساحلی مازندران دارای حداقل 8 باند (4 باند جلو و 4 باند عقب) هستند. بسیاری از افرادی که از طریق مرزهای ترکمنستان – مازندران ( ایران ) به ساری سفر می کنند، امکان اخذ ویزای ایران از مرز و ادامه سفر در اطراف دریای مازندران وجود دارد.

  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری 
  خرید و فروش و اجاره ویلا ، خانه و آپارتمان و زمین در ساری

  با قایق

  بندر امیر آباد در ساحل زیبای جنوبی دریای مازندران است، اما سفرهای دریایی از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.

  گشت و گذار در ساری

  رودخانه تجن از ساری می گذرد
  گسترش شهر باعث می شود تاکسی تقریباً در همه جا در دسترس باشد.

  انتخاب گسترده ای از سیستم های تاکسی از جمله تاکسی های مراسم، تاکسی های مخابراتی بی سیم، تاکسی های فرودگاه یا ایستگاه راه آهن، تاکسی های تلفنی و تاکسی های مشترک وجود دارد.

  شما می توانید از هر نقطه از شهر و شهرستان با شماره 133 تماس بگیرید تا در کمتر از پنج دقیقه در هر نقطه از ساری سوار شوید یا شما را از مسافت های تقریباً 20 کیلومتری (نیاز به ثبت نام) ببرند و حتی در هر مقصدی در سراسر ایران به شما خدمات رسانی کنند. بنابراین اگر مایل به اقامت بیش از یک هفته در ساری هستید، ثبت نام در این دفتر توصیه می شود.

  جستجو در شهر ساری

  ممکن است در خیابان های ساری پارکینگ پیدا نشود و معمولاً پارکینگ در خیابان ها و کوچه های کوچک است یا ورودی کوچکی از خیابان ها دارد. توصیه می شود ماشین خود را در پارکینگ هتل خود پارک کنید.

  رانندگی ممکن است گزینه ای برای رفتن به برخی از دیدنی های حومه شهر مانند سلیمان تنگا (به معنی تنگه سلیمان) یا دریای ماساندران باشد. غارهای مربوط به هزاره 70 قبل از میلاد و برج های سلسله های پادشاهی طبریان مقاصدی هستند که مورد توجه اولیه بازدیدکنندگان قرار می گیرند .

  غار هوتو: غارهای هوتو و کمربند در نزدیکی روستای شهید آباد در 40 کیلومتری شرق شهر قرار دارند.

  • غار کمربند
  • غار خصوصی خورشید دابو
  • برج Resket از دوران کارن پاوند
  • برج لاجیم از دوران دابویان
  • محل مجتمع فرح آباد

  خانه های معروفی مانند :

  • خانه کلبادی و خانه امیر دیوان (خانه رامدانی) ،
  • محوطه های باستانی از جمله غار هوتو (هزاره 70 قبل از میلاد)،
  • غار کمربند (هزاره 70 قبل از میلاد)
  • برج رسکت از دوران قاران و مجموعه فرح آباد از دوران صفویه.

  خانه کلبادی 125 ساله بازسازی شده یادآور کاخ خان قرن هجدهم است. دیوارهای ضخیم، طبقه پایینی را در زمستان گرم نگه می‌داشتند، در حالی که طبقه فوقانی روشن و روشن را می‌توان برای تابستان‌های گرم از طریق آب‌ها باز کرد.

  پنجره‌های اوروسی آن (پازل‌هایی با قاب چوبی از شیشه‌های رنگارنگ) ظاهراً پشه‌ها را منحرف می‌کرد. این ساختمان قرار است به موزه ای تبدیل شود که در پشت آن حمام تاریخی (حمام) را در خود جای دهد.

  مسجد حاج مصطفی خان

  مسجد جامع غیرمعمول دارای سقف‌های کاشی‌کاری سنتی مازندرانی است، اما از بیرون بیشتر شبیه یک زندان ایتالیایی قرون وسطایی است.

  • مقبره یاحا
  • آرامگاه زین العابدین
  • آرامگاه عباس

  برج ساعت: در مرکز شهر قرار دارد. برج ساعت به عنوان نماد ساری شناخته می شود.

  Badab – e Surt تراس های تراورتن شبیه تراس های پاموکاله ترکیه، در 100 کیلومتری جنوب ساری قرار دارند. یک مسیر 2 کیلومتری برای رسیدن به تراس ها از یک پارکینگ وجود دارد که از طریق جاده ای ناهموار قابل دسترسی است. همچنین می‌توان پیکاپ‌های گران قیمت را برای پیاده‌روی شیب‌دار 2 کیلومتری استخدام کرد.

  ساده‌ترین راه برای دسترسی، ماشین شخصی از طریق کیاسر است، با این حال چند اتوبوس عمومی نیز به روستای اروست نزدیک، در 5 کیلومتری کیاسر (حدود ساعت 12:00) یا تقاطع ایستگاه اتوبوس حرکت می‌کنند.

  پیاده روی خوش منظره از دوراهی ساری – دامغان به سمت اروست و باداب سورت امکان پذیر است. بیش از 20 کیلومتر است، هیچ هتلی در اطراف وجود ندارد، زیرا یک منطقه بسیار روستایی است، اما در روستای اروست ممکن است میزبان یک خانواده ایرانی دوستانه باشید.

  اجاره روزانه ویلا در ساری

  همچنین یک اسپای حمام محلی با روزهای کاری متناوب برای مردان و زنان موجود است. از محل اتصال، بستر خشکی رودخانه ای وجود دارد که از میان دره منتهی می شود که منظره ای دیدنی از رشته کوه دارد که از بالای آن به مناظر تراس ارزشمند تراورتن منتهی می شود. اجاره روزانه ویلا در ساری

  خرید ویلا در ساری
  خرید ویلا در ساری

  شما می توانید در آب بالادست استحمام کنید اما حمام کردن در استخرهای تراورتن به منظور محافظت از سازندهای زمین شناسی ممنوع است.

  ساری یکی از فرهنگی ترین شهرهای ایران است. میزبان چندین دانشگاه است:

  • دانشگاه کشاورزی
  • دانشگاه علوم پزشکی مازندران (MazUMS)
  • دانشگاه علوم طبیعی
  • دانشگاه هنر و معماری ساریان
  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه فنی و مهندسی
  • دانشگاه تربیت مدرس
  • دانشکده فنی سما دانشگاه آزاد

  خرید در ساری

  غذاهای محلی ساری که می توان به عنوان سوغاتی خریداری کرد شامل کیک مخصوص، برنج، ماست و میوه است. شرکت چوب و کاغذ ساری در سراسر خاورمیانه شهرت دارد.

  چندین مکان در ساری برای خرید وجود دارد. این شامل:

  • بازار بزرگ امام رضا (نزدیک ورودی شرقی)
  • بازار نرگسیه (نزدیک مرکز شهر)
  • بازار ماهی فروشان
  • مجتمع تجاری مهر
  • مجتمع تجاری انقلاب
  • مراکز خرید و مراکز خرید زیادی در خیابان قران در نزدیکی مرکز شهر مانند
  • مرکز خرید الهیه وجود دارد.

  خوراک در ساری

  اگر در ساری هستید، ماهی بهترین راه برای رفتن است. اگر واقعاً به ماهی علاقه ندارید، کباب فروشی ها در سراسر شهر پراکنده هستند. فراموش نکنید یک وعده غذایی در این شهر بدون سالاد و نان نان (نان ایرانی) کامل نخواهد بود.

  نوشیدنی مورد علاقه ساری در فصل زمستان چای خزر (چای) است که تقریباً در همه جای شهر به خصوص در فصل زمستان موجود است. در تابستان که هوا گرم و مرطوب است، دوغ یک نوشیدنی ماست سنتی نیز موجود است. کولای محلی (زمزم) نیز موجود است.

  هتل های شهرستان ساری

  هتل سالاردره در کیلومتر 17 خیابان کیاسر. (جنوب)، در دل جنگل ها با چشم انداز منحصر به فرد از جنگل ها و تپه ها و دره های اطراف. بسیاری از نروژی‌ها، آلمانی‌ها و سوئدی‌ها ساکن این هتل هستند، زبان انگلیسی تضمین شده است، کلیسای محلی برای اعمال مذهبی دارد. کرایه آن معقول است زیرا هتل نیمه خصوصی است.

  فروش زمین در ساری
  فروش زمین در ساری

  هتل نارنج در کیلومتر 5 خیابان دریا (شمال). برای فصل بهار مخصوصاً ماه های آوریل و اردیبهشت خوب است، زیرا می توانید پنجره های اتاق را باز کنید و در کنار هوای مطبوع و یاسمین پخش شده بخوابید.

  بادله ، کیلومتر. خیابان نکا 10 (شرق) بیشتر سوئیت ها رزرو شده اند و گردشگران به ندرت فرصت استفاده از این هتل را پیدا می کنند.

  کاردانی هتل مازندران در خیابان فردوسی کوچه بیست و یکم ترجیح داده نمی شود اما برای یک شب اقامت کرایه ارزان دارد.

  مزرعه ، در کیلومتر خیابان قائم شهر هفتم (غرب) اتاق های ویلا ساز ارائه می دهد.

  آپارتمان سارویه در بلوار طالقانی دارای اتاق مهمان ارزان و راحت است، دریافت اتاق سرویس خواب دوقلو با تهویه مطبوع، یخچال و حمام خصوصی نباید بیش از 10 دلار باشد.

  ساکنین فوریگن که انگلیسی صحبت می کنند معمولا این هتل را اجاره می کنند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که منشی انگلیسی صحبت کند.
  مجتمع مسکونی ساری ، کوچه پیوندی، خیابان فرهنگ پذیرایی معقول با کارکنانی تمیز و مهمان نواز.

  هتل اسرم جنب پل تجن. هتل بسیار گران با کمبود برخی خدمات و مهمان نوازی. آلمانی نیز همراه با انگلیسی صحبت می شود. مخصوصاً در تابستان ها تضمین می شود.

  همراه با هتل ها، اتاق های مهمان (مهمان پذیر) زیادی وجود دارد که مخصوصا در خیابان نادر (خیابان جمهوری اسلامی) در مرکز شهر و جنب پل تجن موجود است.

  فروش و اجاره روزانه ویلا در ساری

  اگرچه بسیاری از ساکنان ترجیح می دهند از ویلا های در فرح آباد استفاده کنند. اما این اقامتگاه ها ممکن است امکان خواب را برای خارجی ها فراهم نکنند، اما توصیه می شود از هتل های بابلسر استفاده کنید که از طریق جاده بهنامیر حدود 35 کیلومتر با ساری و از طریق اتوبان A62 در شب ها حدود 60 کیلومتر فاصله دارند. منظره دریا دارند. آنها ممکن است در روزهای شلوغ در دسترس نباشند یا با کرایه ارزان قیمت در دسترس نباشند.

  اگر مازندرانی یا فارسی بلد نیستید نگذارید این موضوع شما را آزار دهد یا نگرانتان کند، خارجی ها و ایرانی های زیادی آنجا هستند که در شهر انگلیسی صحبت می کنند.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل