• افزودن به علاقه‌مندی 121 بازدید1,080,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 598 بازدید5,600,000,000 تومان
 • پرند

  اجاره و فروش آپارتمان، خرید و فروش زمین و خانه مسکونی در شهر پرند با قیمت و متراژ های متنوع‌. همچنین جهت درج آگهی املاک خود و سرعت در فروش ملک خود می توانید با کلیک بروی دکمه ثبت آگهی املاک در بالای همین صفحه، اقدام به تبلیغ برای خانه ، زمین مسکونی و یا آپارتمان خود جهت فروش یا اجاره کنید‌.

   

  قیمت خانه ، آپارتمان و زمین در پرند
  قیمت خانه ، آپارتمان و زمین در پرند

  آپارتمان، خانه و زمین در پرند

  پرند شهری است در بخش مرکزی شهرستان رباط کریم ، استان تهران ، ایران . نام آن به معنای “ابریشم طبیعی” است.

  • انگلیسی : Parand
  • مختصات: 35°29′27″ شمالی 50°55′47″ شرقی
  • کشور: ایران
  • استان : تهران
  • شهرستان : رباط کریم
  • ناحیه : مرکزی
  • جمعیت (2016) : 97,464
  • منطقه زمانی : UTC+3:30 ( IRST )

  آخرین سرشماری در سال 1395 جمعیت 97464 نفر در 31693 خانوار را نشان می دهد.

  تاریخ شهر پرند

  این شهر به منظور تامین اقامت کارکنان فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و ایجاد تعادل در الگوی سکونتگاهی شهر تهران ، ایجاد فضای مناسب برای جذب جمعیت اضافی شهر تهران و ارائه جایگزینی برای سکونتگاه های غیرسیستماتیک در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود پرند 80000 شهروند در 1467 هکتار را در خود جای دهد.

  این طرح شهری با برنامه ریزی بود که به نیازهای جامعه پاسخ می داد. هدف آن میزبانی از خانواده های کم درآمد (تعاونی مسکن کارگری و کارمندی) با ارائه واحدهای مسکونی ارزان قیمت با وام بانکی و جذب طبقات مختلف مردم است. در سال 2019، این شهر هنوز به آن اهداف دست نیافته است.

  فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین در پرند
  فروش و اجاره خانه ، آپارتمان و زمین در پرند

  فروش و اجاره املاک در شهر پرند

  شهر پرند در 10 کیلومتری غرب رباط کریم (در 35 کیلومتری جنوب غربی تهران ) در مسیر ساوه قرار دارد و حدود 13000 دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند دارد . این شهر همچنین از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران از طریق آزادراه تهران-قم قابل دسترسی است .

  پرند به چند منطقه یعنی بافت شهری، سرسبزی، خدمات شهری، خدمات منطقه ای و ناحیه صنعتی تقسیم می کند.

  پروژه مسکن مهر شهر پرند

  مکان: تهران، فاز 6، شهر جدید پرند

  پروژه مسکن 16080 واحدی شهر جدید پرند، بزرگترین پروژه مسکن ایران، توسط کیسون بر اساس تفاهم نامه ای طراحی و ساخته می شود که کیسون با شرکت عمران شهر جدید پرند (تامین کننده زمین) و بانک مسکن (تامین کننده اعتبار) امضا کرده است.

  این شهرک از طریق روش مسکن انبوه کیسون، “سیستم ساخت و ساز بتن آرمه یکپارچه ریخته گری در محل” ساخته شده است. چیدمان این بلوک های مسکونی به گونه ای است که امکان احداث و تامین تمامی زیرساخت ها و امکانات رفاهی مورد نیاز برای ایجاد شهرک را فراهم می کند.

  مجتمع مسکونی 16080 واحدی شهر جدید پرند یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین پروژه های مسکن انبوه صنعتی بتن آرمه در جهان است. دوام طولانی، مقاوم در برابر شدیدترین زلزله ها و سایر بلایای طبیعی از دیگر دستاوردهای این پروژه است که می توان به آن اشاره کرد. در این پروژه، طراحی و ساخت 16 مجموعه قالب دیوار و 128 مجموعه قالب سقفی، کیسون را قادر می سازد تا روزانه 64 واحد مسکونی احداث کند.

  اجاره خانه و آپارتمان در پرند
  اجاره خانه و آپارتمان در پرند

  محدوده کاری پروژه شامل طراحی، تدارکات و ساخت 16080 واحد مسکونی است که در بلوک های پنج طبقه در حال ساخت می باشد که از این تعداد 25% دارای سه اتاق خواب، 63% دو خوابه و 12% یک خوابه می باشد.

  آمار کلیدی (برای 16080 واحد)

  مساحت ناخالص واحدهای مسکونی: 1,490,000 متر مربع

  کار خاکی: 2,000,000 مترمکعب

  از شما برای بازدید از زمین ، خانه مسکونی و واحد های آپارتمانی جهت فروش و اجاره در شهر پرند بسیار سپاسگزاریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل