• افزودن به علاقه‌مندی 90 بازدید700,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 218 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 294 بازدید500,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 225 بازدید680,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 552 بازدید19,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 96 بازدید6,420,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 292 بازدید3,180,000,000 تومان
 • مرزن‌آباد

  مرزن آباد زمین و خانه مسکونی و فروش و اجاره روزانه ویلا ، درج شده از شهر مرزن آباد ، شهرستان چالوس ، استان مازندران.

  فروش ویلا در مرزن آباد
  خرید و فروش ویلا در مرزن آباد

  زمین ، خانه و ویلا در مرزن آباد

  مرزن آباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر کرج به چالوس یکی از معروف ترین شهرهای استان مازندران است به طوری که بوی دریا از مرزن آباد بلند می شود.

  نام های قدیمی این شهر سعدآباد، سعیدآباد، مرزن آباد و مرزبان آباد بوده و قدمت 1200 ساله آن در کتب تاریخی ذکر شده است. این شهر در میان کوهپایه های البرز قرار دارد که در آن چالوس و برارود به هم می رسند. زمین ، خانه و ویلا در مرزن آباد با قیمت مناسب و متراژهای متنوع در سایت ملک20.

  بخش عمده ای از جمعیت مرزن آباد در روستاها زندگی می کنند. بیشتر مردم این منطقه از طریق کشاورزی و دامداری کسب درآمد می کنند. با این حال، برخی از آنها مشغول ساختن خانه در مرزن آباد هستند. شغلی پر تقاضا به ویژه پس از مهاجرت تهرانی ها به شمال. مردم این شهر به زبان مازنی صحبت می کنند.

  فروش زمین در مرزن آباد بهمراه قیمت

  جنگل‌های انبوهی در این شهر وجود دارد که می‌توانید درختان بلوط، افرا، راش و بلوط را ببینید. بابونه، بز، پلنگ، خرس و گرگ از حیواناتی هستند که در میان درختان جنگلی و زندگی بزهای وحشی در ارتفاعات این منطقه دیده می‌شوند.

  دریاچه آب شیرین ولشت در دل طبیعت بکر البرز در نزدیکی مرزن آباد قرار گرفته است. می توانید با گذر از جنگل های زیبای این شهر به کلاردشت برسید و طبیعت زیبای کلاردشت هم لذت ببرید.

  خرید و فروش و اجاره املاک در مرزن آباد

  مرزن آباد روستاهای طبیعت بسیار پاکی دارد. الیت، کردیچال و کندولوس. زیبایی های مرزن آباد به جنگل و دریاچه محدود نمی شود، بلکه این شهر مقصد کوهنوردان نیز هست. کوه‌نوردان زیادی هر ساله از علم کوه، دومین قله مرتفع ایران صعود می‌کنند. بهترین زمان برای سفر به مرزن آباد بهار و تابستان است زیرا زمستان های بسیار سردی دارد.

  مردم مرزن آباد مانند سایر شهرهای شمال، غذاهای محلی مانند باقلابیج، خورش سیر انار، مرجی اسفناج، مرغ ترش، بادمجان پر، سوسه کباب و کدو حلوایی را طبخ می کنند. یکی دیگر از غذاهای محلی کدو پلو (کادو پولو) است که با استفاده از کدو سبز رنده شده و گوشت چرخ کرده پخته می شود.

  بشتواش نوعی دمنوش حاوی اسفناج، عدس و زیره است. غذاهای دریایی نیز در مرزن آباد جایگاه مهمی مانند ملابیچ یا مالاتا دارند که دو نوع ماهی سیر هستند.

  اجاره روزانه ویلا در مرزن آباد

  اجاره روزانه و شبانه ویلا مرزن آباد
  اجاره روزانه و شبانه ویلا مرزن آباد

  لبنیات منطقه از جمله ماست صاف شده، ماست موسیر، کره محلی و خامه از شهرت و کیفیت بالایی برخوردار است. عسل، نان محلی و کلوچه از دیگر سوغات این منطقه است.

  فرهنگ مردم تنکابن و کلارآباد را بخوانید.

  نوروز خوانی، رقص آیینی و تلم زنی از آداب و رسوم شگفت انگیز مرزن آباد و مازندران است. برخی از مراسم برای شیرخواران مانند گهواره بندی (برپایی گهواره) در روز دهم پس از تولد و دندان ساری که در زمان دندان درآوردن برگزار می شود.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل