• افزودن به علاقه‌مندی 196 بازدید5,300,000,000 تومان
 • مشکات

  زمین ، باغ ، آپارتمان و خانه مسکونی در مشکات اصفهان جهت خرید ، فروش ، رهن و اجاره املاک با قیمت و متراژ و قیمت متنوع و مناسب . جهت تبلغ ملک خود در شهرستان کاشان و شهر مشکات از دکمه ثبت ملک در بالای برگه اقدام نمایید.

  خرید ، فروش ، رهن و اجاره املاک در مشکات کاشان
  خرید ، فروش ، رهن و اجاره املاک در مشکات کاشان

  زمین ، آپارتمان و خانه در مشکات

  مشکات ( به انگلیسی: Meshkat ، با تأکید بر هجای دوم، مشكان ، مشقان و مشكان تلفظ می‌شود ) شهری در بخش مرکزی شهرستان کاشان ، استان اصفهان ، ایران است.

  • شهر : مشکات
  • کشور : ایران
  • استان : اصفهان
  • شهرستان : کاشان
  • ناحیه : مرکزی
  • جمعیت (1396) : 5,357
  • منطقه زمانی : UTC+3:30 ( IRST )
  • مختصات: 34°10′43″ شمالی 51°15′51″ شرقی
  • سایت اینترنتی www .meshkatcity .ir

  مشکات شمالی ترین شهر استان اصفهان در ایران است . بین بزرگراه قم – کاشان ( فروش خانه ، آپارتمان و زمین در کاشان ) – به نام بزرگراه امیر کبیر -در جنوب و جاده بین المللی قم – کاشان در شمال واقع شده است. این دو جاده اصلی شمال کشور را به جنوب آن متصل می کند.

  در کیلومتر 25 جاده کاشان – قم واقع شده است. همچنین در 195 کیلومتری جنوب تهران و 250 کیلومتری شمال اصفهان ( آپارتمان ، خانه مسکونی و زمین در اصفهان ) است. مشکات 880-910 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد.

  قیمت زمین ، آپارتمان ، باغ و خانه در مشکات
  قیمت زمین ، آپارتمان ، باغ و خانه در مشکات

  در  سال 1387 ، جمعیت آن 5000 نفر در 1300 خانوار بوده است.   در سال 1392 تعداد 4900 نفر در 1400 خانوار بود. و در آخرین سرشماری سال 1396 جمعیت 5400 نفر در 1700 خانوار را نشان داد.

  مشکات آب و هوای نیمه گرم دارد. مردم این شهر عمدتاً کشاورز، کارگر کارخانه یا صنعتگر هستند.

  از مهم ترین محصولات در زمین های کشاورزی مشکات می توان به گندم، انار، سبزی، پنبه و غیره اشاره کرد. این رودخانه دارای جویبارهای متعددی است که برخی از آنها در تمام طول سال جاری هستند.

  درختان از انواع مختلف به تعدیل دما در فصل گرم کمک می کنند. هنگام عبور از مناطق انبوه پوشش گیاهی در کنار جاده اصلی مشکات به راحتی می توان افت قابل توجه دما را احساس کرد. ( خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان ، خانه مسکونی و زمین و باغ در مشکات )

  اخیراً یک کارخانه بی کربنات کلسیم در نزدیکی این شهر ساخته شده است که نویدبخش آینده اقتصادی پررونقی برای این شهر است.

  زمین ، آپارتمان ، باغ و خانه در مشکات اصفهان
  زمین ، آپارتمان ، باغ و خانه در مشکات اصفهان

  مشکات از جنوب به بزرگراه تهران-قم-اصفهان محدود می شود و جاده اصلی آسفالته که تهران ( زمین ، ویلا ، آپارتمان و خانه در تهران )  را به جنوب کشور متصل می کند مستقیماً از این شهرک می گذرد. همچنین یک راه آهن از ضلع شمالی حومه مشکات می گذرد.

  از شما عزیزان برای بازدید از زمین ، خانه و آپارتمان در مشکات استان اصفهان بی نهایت سپاسگذاریم و دعوت می کنم جهت ثبت آگهی املاک خود در مشکات اصفهان از دکمه ثبت آگهی املاک در بالای همین برگه اقدام نمایید.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل