امیرکلا

فروش زمین ، ویلا و خانه و همچنین اجاره روزانه خانه و ویلا در امیرکلا با قیمت مناسب ، متراژ متنوع با تصاویر و جزئیات کامل املاک در امیر کلا.

زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا

قیمت زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا
قیمت زمین ، خانه و ویلا در امیرکلاقیمت زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا

امیرکلا ( به انگلیسی: AMIR-KALA ، که به رومی‌های امیرکولا ، نیز گفته می‌شود ؛ معروف به امیرکلعن )  شهری است در بخش مرکزی شهرستان بابل ، استان مازندران ، ایران . ( فروش زمین ، اجاره روزانه ویلا در امیرکلا )

در سال 1387، جمعیت آن 25,235 نفر در 6,895 خانوار بوده است.  در سال 1392 تعداد 27,986 نفر در 8,596 خانوار بود.  آخرین سرشماری در سال 1396 جمعیت 30,568 نفر در 10,136 خانوار را نشان داد. ( فروش زمین ، ویلا و خانه در امیرکلا )

استعلام قیمت املاک در امیرکلا

دو مکان تاریخی عبارتند از حمام عمومی قدیمی (حمام) که توسط حاج ملا خلیل مازندرانی از خاندان خلیلی امیری در اوایل قرن نوزدهم ساخته شده است و مجموعه چهلستون هر دو در محله قدیمی شهر. ( فروش زمین ، ویلا و خانه در امیرکلا )

شهرها 1 ساعت تا امیر کالا :

44 دقیقه : آمل، ایران

40 دقیقه : جویبار، ایران

دقیقه 35 : قائم شهر، ایران

دقیقه 34 : ساری، ایران

دقیقه 23 : فریدون کنار، ایران

12 دقیقه : بابل سر، ایران

5 دقیقه : بابل، ایران

زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا
زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا

 

شهرهای با فاصله 5 ساعت تا امیرکلاد :

4 ساعت و 53 دقیقه : لاهیجان، ایران

4 ساعت و 51 دقیقه : آبیک، ایران

4 ساعت 50 دقیقه : نظرآباد، ایران

4 ساعت و 49 دقیقه : هشتگرد، ایران

4 ساعت و 42 دقیقه : لنگرود، ایران

4 ساعت و 31 دقیقه : اقبالیه، ایران

 

اجاره روزانه ویلا در امیرکلا

اجاره روزانه ویلا در امیرکلا
اجاره روزانه ویلا در امیرکلا

این زمان های تقریبی رانندگی در شعاع امیر کالا ایران است. برای یک سفر یک روزه یا تعطیلات آخر هفته، مکان های تعطیلات را در فاصله رانندگی جستجو کنید. شهرهای زیادی در کل منطقه وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال مکان‌های نزدیک‌تر هستید، شعاع کوچک‌تری مانند 4 ساعت و نیم را امتحان کنید . اگر می‌خواهید بیشتر رانندگی کنید، 5 ساعت و نیم امتحان کنید .( فروش زمین ، اجاره روزانه ویلا در امیرکلا )

نمی دونم کجا باید برم؟ از امیر کالا یک سفر یک روزه داشته باشید یا اگر زمان بیشتری دارید می توانید برای سفرهای آخر هفته ، امیر کالا را انتخاب کنید. اما قبل از آن مطمئن شوید که وضعیت جاده های اطراف امیر کالا بدون مشکل است.( فروش زمین ، اجاره روزانه ویلا در امیرکلا )

از شما برای بازدید از زمین ، خانه و ویلا در امیرکلا شهرستان بابل و در استان مازندران که برای فروش و اجاره در سایت ملک 20 ثبت شده اند ، بسیار سپاسگذاریم.

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل