• افزودن به علاقه‌مندی 62 بازدیدبرای قیمت تماس بگیرید.
 • افزودن به علاقه‌مندی 45 بازدید9,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 661 بازدید3,400,000,000 تومان
 • شیرگاه

  آگهی های زمین آپارتمان و ویلا در شهر شیرگاه ، شهرستان سوادکوه جهت خرید و فروش و اجاره املاک با قیمت مناسب.

  زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه

  فروش و اجاره زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه
  فروش و اجاره زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه

  جمعیت آن در سرشماری سال ۱۳۸۵، ۸۵۲۹ نفر در ۲۲۶۹ خانوار بوده است. بخش شیرگاه سابق شهرستان سوادکوه . ( زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه )

  محلات در منطقه شیرگاه

  چالی

  چالی روستایی از توابع دهستان شرق و غرب شیرگاه شهرستان سوادکوه شمالی در استان مازندران ایران است . ( زمین ، خانه و ویلا در چالی )

  شیرجه کلا

  شیرجه کلا روستایی از توابع دهستان شرق و غرب شیرگاه شهرستان سوادکوه شمالی در استان مازندران ایران است . ( زمین ، خانه و ویلا در شیرجه کلا )

  کلیج خیل

  کلیج خیل روستایی از توابع دهستان شرق و غرب شیرگاه شهرستان سوادکوه شمالی دراستان مازندران ایران است . کلیج خیل در 31⁄2 کیلومتری شمال غربی شیرگاه قرار دارد.( زمین ، خانه و ویلا در خلیج خیل )

  شیرگاه (به فارسی: شیرگاه که به رومی شیرگاه و شیرگاه نیز گفته می‌شود) شهری و مرکز شهرستان سوادکوه شمالی در استان مازندران در ایران است. جمعیت آن در سرشماری سال ۱۳۸۵، ۸۵۲۹ نفر در ۲۲۶۹ خانوار بوده است.( زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه )

  قیمت زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه
  قیمت زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه

  شیرگاه یکی از چهار شهر شهرستان سوادکوه است. از جنوب به زیراب، از شمال به قائم شهر و از غرب به جاده بابل همسایه است. 8000 نفر و در روستاهای اطرافش 3000 نفر جمعیت دارد. جاده ارتباطی تهران به قائم شهر و راه آهن تهران به شمال از آن عبور می کند.( زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه )

  • نوع :شهربا 9000 نفر ساکن
  • توضیحات : شهری در استان مازندران، ایران
  • طبقه بندی : شهر ایران و محله
  • مکان:ارطه، شیرگاه، شهرستان سوادکوه، استان مازندران، کشور ایران ، خاورمیانه ، قاره آسیا.
  • عرض جغرافیایی: 36.30043 درجه یا 36 درجه و 18 دقیقه و 2 اینچ شمالی
  • طول جغرافیایی : 52.88159 درجه یا 52 درجه و 52 دقیقه و 54 اینچ شرقی
  • جمعیت : 9,000
  • ارتفاع : 240 متر

  شغل اکثر مردم این منطقه زراعت و زراعت است زیرا از هر طرف به جز کشاورزی از شمال با کوه احاطه شده و از اراضی دارد. کوه های آن در غرب تریز، در شرق ورسک و در جنوب سارا سر و شاه کوه نامیده می شود. شیرگاه محل تلاقی دو رودخانه مازندران تالار و کسیلیان است.( زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه )

  تالار از دامنه های گدوک سرچشمه می گیرد. یعنی شیرگاه دره‌ها و پل‌های بسیار دارد و به همین دلیل به آن شهر پل‌ها می‌گویند. از این پل ها استخر دختر (در چالی) پل تاریخی شاه عباس همانطور که از نامش پیداست در دوره صفویه (داخل شهر) ساخته شده است و آبدانگسر (در جاده قائمشهر است) و پل شاهپور.

  اجاره روزانه ویلا در شیرگاه

  اجاره روزانه ویلا در شیرگاه
  اجاره روزانه ویلا در شیرگاه

  معروف ترین از همه چند پل دیگر نیز ساخته شده است، مانند راه آهن در سرتپه، دو پل در شهر، در مسیر قائم شهر و خارج از شهر. تنها سه کارخانه در این شهر وجود دارد.

  صنایع چوب در چالی، پیچکوبان در سرتپه و کارخانه اشباع چوب که در سال 1932 شمسی (1311 ایران) تأسیس شده و به دلیل استفاده کمتر از شمش‌های چوب در راه آهن، تولید آن محدود شده است. نوعی از این کارخانه در استان قزوین ساخته شده است که فقط چوب را جدا می کند. بنابراین اولین کارخانه اشباع در ایران بود.( زمین ، خانه و ویلا در شیرگاه )

  از شما دعوت میکنم تا از آرشیو اجاره روزانه ویلا در شیرگاه بازدید نمایید.

  از شما عزیزان برای بازدید از زمین، خانه ، ویلا در شیرگاه در سوادکوه بسیار سپاسگزاریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل