آگهی پیدا نشد

شلمان

آگهی های ثبت شده ویلا زمین و آپارتمان در شهر شلمان جهت خرید ، فروش و اجاره. و ثبت آگهی املاک خود از شهر شلمان گیلان در سایت Melk20 جهت سرعت در فروش و اجاره ویلا ، خانه مسکونی  و زمین .

زمین ، خانه و ویلا در شلمان

زمین ، خانه و ویلا در شلمان گیلان
زمین ، خانه و ویلا در شلمان گیلان

رودخانه جاده شلمان مربوط به شهرستان رودسر (استان گیلان) و شهرستان لنگرود همچنین به عنوان:شلمان رود, رودخانه شلمان (رود شلمان) دارای آب با حجم  نسبتاً زیادی است که تا پل شلمان و در امتداد جاده رودسر – لاهیجان، بین رودسر و لنگرود خارج می‌شود. دارای دو شاخه اصلی «طاق ور» از غرب و شلمان رود از شرق است. تقریبا 3 کیلومتر.

به سمت این رودخانه، در پیچی حدود 2. 5 کیلومتر. کیارود (رودخانه کیارود) به آن می پیوندد و با چند پیچ ​​و خم دیگر به دریای خزر می ریزد. نقشه تمام صفحه گالری عکس رودسر شهرستان رودسر با داشتن آب و هوای معتدل و مرطوب در 326 کیلومتری دشتی سرسبز واقع شده است.

قیمت زمین و ویلا در شلمان
قیمت زمین و ویلا در شلمان

از تهران و به سمت جنوب دریای خزر. بر اساس اسناد معتبر تاریخی نام باستانی رودسر «کوتوم» بوده که شهری کوچک در رانکوه بوده است.

خرید و فروش و اجاره املاک در شلمان

شلمان شهری است در بخش کومله شهرستان لنگرود در استان گیلان ایران . در سال 1387، جمعیت آن 56,851  نفر در 1,759 خانوار بوده است. شلمان به شیلمان نیز گفته می‌شود که به دره شلمان نیز معروف است، منطقه‌ای بزرگ در نزدیکی ناحیه پیشاور .

محلات در منطقه شلمان :

قاضی محله

درد قاضی محله روستایی از توابع دهستان دریاسر بخش کومله شهرستان لنگرود در استان گیلان ایران است .

ولیسه

ولیسه روستایی از توابع دهستان چینی جان از توابع بخش مرکزی شهرستان رودسر در استان گیلان ایران است .

از شما برای بازدید از زمین ، خانه و ویلا در شلمان بسیار سپاسگذاریم.

صفحه اصلی
عضویت املاک
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل