• افزودن به علاقه‌مندی 243 بازدید9,637,500,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 84 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 82 بازدید1,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 84 بازدید3,800,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 110 بازدید570,000,000 تومان
 • بهشهر

  زمین آپارتمان و ویلا در بهشهر جهت خرید ، فروش و اجاره . با ثبت آگهی املاک  درج شده از شهر بهشهر ، سرعت فروش و اجاره املاک خود را چندین برابر خواهید کرد.

  بهشهر ( به انگلیسی : Behshahr؛ سابقاً اشرف و اشرف‌البلاد ، شهری در بخش مرکزی شهرستان بهشهر ، استان مازندران ، ایران و مرکز این شهرستان است. در ساحل دریای خزر ، در دامنه البرز ، تقریباً 41 کیلومتر از ساری فاصله دارد .

  زمین ، خانه و ویلا در بهشهر

  استعلام قیمت زمین ، خانه و ویلا در بهشهر
  استعلام قیمت زمین ، خانه و ویلا در بهشهر

  بهشهر شهری 95 هزار نفری در ساحل دریای خزر، در دامنه رشته کوه های البرز در کنار ساحل دریای خزر در ایران است . ( زمین ، خانه و ویلا در بهشهر )

   

  بهشهر در شرق استان مازندران و در ارتفاع 20 متری از سطح دریا واقع شده است. این شهرستان از شمال به دریای خزر، از جنوب به رشته کوه های البرز و استان سمنان، از شرق به استان گلستان و از غرب به شهرستان نکا منتهی می شود و دارای دو منطقه کوهستانی در جنوب و جلگه ای در شمال است.

  آب و هوای منطقه کوهستانی سرد و معتدل است و در دره دشت تراس ها و زمین های زراعی وجود دارد. _ ( زمین ، خانه و ویلا در بهشهر )

  این شهرستان از 3 بخش به نام‌های مرکزی، گلوگاه، یانه سر، 3 شهرستان بهشهر، رستم کلا، گلوگاه و 5 دهستان تشکیل شده است.

  شهرستان بهشهر در شرق استان مازندران و شمال آن دریای خزر است. این منطقه دارای آب و هوای معتدل و مرطوب با مرکز شهرستان بهشهر در 326 کیلومتری است. از تهران این شهر در دامنه شمالی رشته کوه البرز قرار دارد._ ( زمین ، خانه و ویلا در بهشهر )

  • کاخ صفی آباد
  • مجموعه تاریخی عباس آباد
  • تالاب  میانکاله
  • باغ ملت
  • قوهرتاپه
  • قلعه پالنگان
  • غارهای هوتو و کمربند
  • چشمه عمارت
  • قلعه آسیاب سر
  • خانه سیامی
  • پارک ملت (چهل ستون اشرف)
  • پل سیکاپل
  • عمارت افغان نژاد

  خرید و فروش و اجاره املاک در بهشهر

  خرید و فروش و اجاره املاک در بهشهر
  خرید و فروش و اجاره املاک در بهشهر

  بهشهر، اشرف سابق، شهری در مازندران است که در ساحل دریای خزر، در دامنه کوه‌های البرز، در حدود 40 کیلومتری استان ساری، واقع شده است. نام بهشهر در لغت به معنای شهر خوب است. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

  در سال 1832 دیوید بروستر در دایره المعارف ادینبورگ نوشت: «اشرف به عنوان اقامتگاه مورد علاقه شاه عباس شناخته می شود و از تنها بندر خوب در سمت جنوبی خزر برخوردار است».

  قبل از آمدن شاه عباس اول اشرف روستایی بود که هیچ تمایزی نداشت. این مکان مورد توجه عباس اول قرار گرفت که در سال 1613 آن را به اقامتگاه امپراتوری تبدیل کرد و او دستور ساخت کاخ و باغ را داد. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

  اوج شکوفایی شهر از آن زمان تا اواسط قرن هجدهم بود. در زمانی که سر توماس هربرت در سال 1628 از کاخ بازدید کرد، حدود 2000 خانواده در شهر زندگی می کردند که در آن زمان حداقل شامل 300 حمام عمومی بود.

  با این حال این شهر هم صحنه بی نظمی داخلی و هم تهدیدات خارجی بود (بارها توسط ترکمن ها غارت شد)، بنابراین اگرچه در سال 1727 زمانی که صلح جنگ عثمانی و ایران به پایان رسید (1722-1727) هنوز شهر مهمی بود. به تدریج رها شد. جوناس هانوی در سال 1744 از این شهر بازدید کرد، زمانی که در حال زوال بود.

  و در سال 1812 هنگامی که سر ویلیام اوزلی از آنجا دیدن کرد، کاخ ویران شده بود. تا سال 1860 اشرف روستایی بزرگ با 845 خانه با بین هشت تا ده هزار نفر سکنه نبود. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

   

  اجاره روزانه ویلا در بهشهر

  بهشهر  در گذشته خرگوران نام داشت و به دستور شاه عباس ساخته شد.  از آنجا به اشرف البلاد معروف است. شاه عباس موظف بود تعداد زیادی از گرجی ها را به این سرزمین بیاورد تا شهرک سازی کنند.

  بدین ترتیب در این شهر اقوام یا طوایف مختلفی مانند گرجی ها، تالش ها، لنکران و طات ها زندگی می کنند. این منطقه امروزه علاوه بر چشم انداز طبیعی دارای آثار تاریخی نیز می باشد. در سال 1832 دیوید بروستر در دایره المعارف ادینبورگ نوشت که “اشرف به عنوان اقامتگاه مورد علاقه شاه عباس شناخته می شود و از تنها بندر خوب در سمت جنوبی خزر برخوردار است”. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

  بهترین سایت املاک بهشهر
  بهترین سایت املاک بهشهر

  قبل از آمدن شاه عباس اول اشرف روستایی بود که هیچ تمایزی نداشت. این مکان مورد توجه عباس اول قرار گرفت که در سال 1613 آن را به اقامتگاه امپراتوری تبدیل کرد و او دستور ساخت کاخ و باغ را داد. اوج شکوفایی شهر از آن زمان تا اواسط قرن هجدهم بود.

  در زمانی که سر توماس هربرت در سال 1628 از کاخ بازدید کرد، حدود 2000 خانواده در شهر زندگی می کردند که در آن زمان حداقل شامل 300 حمام عمومی بود.

  استعلام قیمت املاک در بهشهر

  با این حال این شهر هم صحنه بی نظمی داخلی و هم تهدیدهای خارجی بود (بارها توسط ترکمن ها غارت شد)، بنابراین اگرچه در سال 1727 زمانی که صلح جنگ عثمانی – ایران به پایان رسید (1722-1727) هنوز شهر مهمی بود. به تدریج رها شد. (استعلام قیمت املاک در بهشهر)

  جوناس هانوی در سال 1744 از این شهر بازدید کرد، زمانی که در حال زوال بود. و در سال 1812 هنگامی که سر ویلیام اوزلی از آنجا دیدن کرد، کاخ ویران شده بود. تا سال 1860 اشرف روستایی بزرگ با 845 خانه با بین هشت تا ده هزار نفر سکنه نبود.(استعلام قیمت زمین و ویلا در بهشهر)

  بهشهر شهری خوش آب و هوا با جاذبه های گردشگری، طبیعی و تاریخی در استان مازندران است. انار، مرکبات، برنج، دانه های روغنی آفتابگردان، کلزای بهشهر شهرت داشته و این شهر یکی از مراکز تولید دانه، روغن نباتی و صابون در ایران است به طوری که قدمت کارخانه پنبه آن به سال ها قبل می رسد.

  اهمیت اقتصادی این منطقه توسط مجتمع های صنعتی بهشهر و سفید چاه افزایش یافته است. مردم بهشهر مسلمان و شیعه هستند و به گویش مازندرانی و فارسی صحبت می کنند. (استعلام قیمت املاک در بهشهر)

  بهشهر شهری در مازندران در ایران است. این شهر در ساحل دریای خزر و در دامنه البرز قرار دارد و تقریباً 40 کیلومتر با ساری فاصله دارد .

  نام بهشهر در لغت به معنای شهر بزرگ است. این بنا شامل مکان‌های تاریخی بسیاری از جمله عباس آباد خانه شاه عباس اول ایران، کاخ چشمه عمارت، باغ‌های باغ شاه و چیت‌سازی بافندگی عباس‌آباد است که به سرسبزی و زیبایی شهرت دارد و همچنین اهمیت تاریخی آن یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری است. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

  جاذبه های گردشگری بهشهر

  جاذبه جاده ای وجود دارد که از میان جنگل به کوهی منتهی می شود. در منطقه توریستی عباس آباد، جنگل دریاچه ای را احاطه کرده است که در وسط آن قلعه ای نیمه ویران قرار دارد. این قلعه زمانی متعلق به شاه عباس بوده است.

  زمین ، خانه و ویلا در بهشهر
  زمین ، خانه و ویلا در بهشهر

  بهشهر خانه بسیاری از چهره‌های مشهور ایرانی از بازیگران تا چهره‌های سیاسی است. یکی از مشهورترین چهره های سیاسی بهشهری احمد توکلی است که زمانی کاندیدای ریاست جمهوری بود.

  هرساله افراد مشهور صنعت سرگرمی ایران در مراسمی در بهشهر گرد هم می آیند و به مجریان جایزه می دهند. اخیراً پرویز پرستویی از جمله اعضای این گروه بود. ( خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، ویلا و زمین در بهشهر )

  فاصله بهشهر شهرها و روستاهای مجاور :

  خلیل شهر :  8.7 کیلومتر

  رستمکلا  :  11.1 کیلومتر

  از شما برای بازدید از زمین ، خانه ، ویلا و آپارتمان در بهشهر بینهایت سپاسگذاریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل