• افزودن به علاقه‌مندی 270 بازدید11,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 133 بازدید11,100,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 127 بازدید20,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 563 بازدید4,830,000,000 تومان
 • سلمان شهر

  زمین ، خانه مسکونی ، آپارتمان و ویلا در سلمان شهر جهت فروش ، اجاره و رهن با قیمت مناسب ، متراژهای متنوع و تصاویر ملک با جزئیات کامل. ثبت آگهی املاک در متلقو یا سلمانشهر

  زمین ، خانه و ویلا در سلمانشهر

  زمین ، خانه و ویلا در متلقو ، سلمانشهر با قیمت ارزان
  زمین ، خانه و ویلا در متلقو ، سلمانشهر با قیمت ارزان

  سلمان شهر ( به انگلیسی: Salman-shahr ، رومی‌شده : Salmānŝahr ، سابقاً متل قو یا متلقو ، شهری است در مرکز بخش سلمانشهر شهرستان عباس‌آباد ، استان مازندران ، ایران . 30 کیلومتری شرق تنکابن در مسیر شهر چالوس . ( فروش زمین و ویلا در متل قو – سلمانشهر )

  در سرشماری سال 1385 جمعیت آن 9600 نفر در 2600 خانوار بوده که در بخش عباس آباد سابق شهرستان تنکابن بوده است . ( فروش زمین و ویلا در متل قو – سلمانشهر )

  در سال 1390 تعداد 8600 نفر در 2580 خانوار را به عنوان یک شهر در بخش تازه‌ تشکیل شده کلارآباد شمارش کرد،  که تا آن زمان این منطقه با ایجاد شهرستان عباس‌آباد از شهرستان جدا شده بود. ( فروش زمین و ویلا در متل قو – سلمانشهر )

  آخرین سرشماری در سال 1395 جمعیتی بالغ بر 9600 نفر در 3100 خانوار را نشان می‌دهد که در حال حاضر شهری در بخش تازه تأسیس سلمانشهر است. ( فروش زمین و ویلا در متل قو – سلمانشهر )

  قیمت زمین و ویلا در متل قو

  قیمت زمین ، خانه و ویلا در متل قو یا سلمانشهر
  قیمت زمین ، خانه و ویلا در متل قو یا سلمانشهر

  این بخش به نقل قول های اضافی برای تأیید نیاز دارد . لطفاً با افزودن نقل قول به منابع معتبر در این بخش به بهبود این مقاله کمک کنید. اطلاعات بدون مرجع ممکن است مشکل ایجاد کرده و پاک شوند. ( مه 2023 ) ( با نحوه و زمان حذف این پیام الگو آشنا شوید )

  این بخش ممکن است نیاز به بازنویسی داشته باشد تا با استانداردهای کیفیت ویکی‌پدیا مطابقت داشته باشد . شما می توانید کمک کنید . صفحه بحث ممکن است حاوی پیشنهاداتی باشد. ( قیمت زمین و ویلا در متل قو – سلمانشهر )

  گردشگری بخش مهمی از اقتصاد شهر است.  در اواخر دهه 2000، پروژه های توسعه و ساخت و ساز بزرگ به نام قو “Qoo” یا “الماس خاورمیانه” آغاز شد.

  اجاره روزانه ویلا در متلقو ( سلمانشهر )

  خرید و فروش زمین و ویلا در سلمانشهر متلقو
  خرید و فروش زمین و ویلا در سلمانشهر متلقو

  هسته اصلی این پروژه ها در همان مکانی که متل قو در آن قرار داشت ساخته شد. این مجموعه وسیع تجاری، مسکونی، توریستی، ورزشی و تفریحی شامل یک هتل 5 ستاره، دو برج مسکونی و تجاری، یک مجموعه ورزشی و یک پارکینگ شش طبقه است که به شکل یک کشتی غول پیکر ساخته شده است. اجاره روزانه ویلا در سلمانشهر ( متلقو )

  مساحت این پروژه 43263 مترمربع است که 173000 مترمربع از آن به شرح زیر ساخته می شود:

  برج مسکونی نگین پویا: شامل برج های دوقلو 25 طبقه با 300 واحد آپارتمان مسکونی. ( اجاره روزانه ویلا در سلمانشهر )

  مرتفع تجاری نگین پوریا: در سه طبقه با ورودی مستقل و مجزا از برج مسکونی

   

  از شما برای بازدید از زمین و خانه مسکونی و همچنین بازدید از آرشیو اجاره روزانه ویلا در سلمانشهر یا متلقو بسیار متشکریم.

  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل