لوشان

آگهی های ثبت شده ویلا ، خانه مسکونی ، آپارتمان و زمین در شهر لوشان که شهری است در بخش مرکزی شهرستان رودبار، استان گیلان، شمال ایران . بر روی رودخانه شاهرود در رشته کوه البرز قرار دارد.

فروش زمین ، خانه و ویلا در لوشان

بهترین سایت فروش زمین و ویلا در لوشان
بهترین سایت فروش زمین و ویلا در لوشان

با ثبت آگهی املاک خود مثل ویلا ، خانه و زمین در شهر لوشان و همچنین درج تبلیغ از اجاره روزانه ویلای خود در لوشان از دکمه ثبت  ملک در بالای همین برگه اقدام نمایید. همچنین جهت استعلام قیمت خانه ، زمین و ویلا می توانید با جستجو در املاک شهر یا شهرستان خود ، نزدیکترین به ملکتان را پیدا کنید.

فاصله لوشان تا شهرها و روستایهای مجاور :

فاصله لوشان تا رودبار : 6.9 کیلومتر

فاصله لوشان تا منجیل : 16.7 کیلومتر

فاصله لوشان تا رستم آباد : 17.2 کیلومتر

پا چنار

پا چنار روستایی از توابع دهستان کلاشتر از توابع بخش مرکزی شهرستان رودبار است . پا چنار در 2 و نیم کیلومتری جنوب شرقی لوشان واقع شده است. ( فروش زمین و خانه و ویلا در پاچنار )

ترک نشین لوشان

ترک نشین لوشان روستایی در دهستان کلاشتر از توابع بخش مرکزی شهرستان رودبار استان گیلان ایران است . ترک نشین لوشان در 4 کیلومتری شمال لوشان واقع شده است.( فروش زمین و خانه و ویلا در لوشان )

جمال آباد نظامی وند

جمال آباد نظامی وند روستایی از توابع دهستان کلاشتر از توابع بخش مرکزی شهرستان رودبار در استان گیلان ایران است . جمال آباد نظامی وند در 5 کیلومتری شمال غربی لوشان واقع شده است. ( قیمت زمین و خانه و ویلا در لوشان ، جمال آباد )

قیمت زمین ، خانه و ویلا در لوشان
قیمت زمین ، خانه و ویلا در لوشان

سد منجیل

سد منجیل (با نام اصلی “سد سفید رود”) یک سد برق آبی در ایران با ظرفیت تولید برق نصب شده 87 مگاوات ساعت است. در استان گیلان قرار دارد و آب انباری به ظرفیت 1.82 کیلومتر را تشکیل می دهد. ( فروش زمین و خانه و ویلا در منجیل )

در 36.76 49.39 (Lat./Long.) قرار دارد. کمتر از 19 کیلومتر فاصله دارد.

مارلیک

مارلیک محوطه ای باستانی در نزدیکی رودبار گیلان در شمال ایران است. محل یک گورستان سلطنتی و آثار باستانی یافت شده در این مکان به 3000 سال قبل باز می گردد. بنا به گفته GN Kurochkin، آثار باستانی هند و ایرانیان شباهت هایی به توصیف یشت های اوستا دارد.

در 36.83 49.46 (Lat./Long.) واقع شده است. کمتر از 24 کیلومتر فاصله دارد.

غار دربند

غار دربند محوطه‌ای از دوران پارینه سنگی در استان گیلان در شمال ایران است که در ضلع شمالی دره شاخه‌ای عمیق رودخانه سیاهرود، شاخه‌ای از رودخانه سفید رود که به دریای خزر می‌ریزد، واقع شده است. این غار حاوی اولین شواهد شناخته شده از اشغال غارهای پارینه سنگی زیرین در ایران است. ( فروش زمین و ویلا در لوشان )

فروش خانه ، زمین و ویلا در لوشان
فروش خانه ، زمین و ویلا در لوشان

فاصله لوشان (بر حسب کیلومتر) تا بزرگترین شهرهای ایران:

رشت : 74 کیلومتر نزدیکترین

تهران : 200 کیلومتر

مشهد : 904 کیلومتر

اصفهان : 485 کیلومتر

کرج : 159 کیلومتر

شیراز : 830 کیلومتر

تبریز : 329 کیلومتر

قم : ۲۵۲ کیلومتر

اهواز : 595 کیلومتر

کرمانشاه : 339 کیلومتر

ارومیه : 408 کیلومتر

زاهدان : 1323 کیلومتر

مجدداً از شما برای بازدید جهت خرید، فروش و اجاره خانه ، ویلا و زمین در لوشان بسیار سپاسگزاریم.

حساب کاربری
پلن اقتصادی
ثبت آگـهی
آگهی نقشه
اپ موبایل