• افزودن به علاقه‌مندی 286 بازدید1,360,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 38 بازدید320,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 32 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 210 بازدید4,500,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 206 بازدید10,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 463 بازدید300,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 115 بازدید2,300,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 161 بازدید800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 244 بازدید2,200,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 139 بازدید900,000,000 تومان
 • زنجان

  خرید و فروش و رهن و اجاره در زنجان. آپارتمان ، خانه مسکونی و زمین با متراژ و قیمت مناسب در شهرهای مختلف زنجان . بهترین سایت فروش و اجاره املاک در زنجان ، بی شک سایت Melk20  می باشد.

  املاک زمین ویلا و آپارتمان ئ خانه برای خرید و فروش و اجاره در زنجان

  فروش زمین ، آپارتمان و خانه در زنجان

  پیش از خرید، فروش ، رهن و اجاره  خانه ، آپارتمان در زنجان ، خالی از لطف نیست که کمی اطلاعات از این شهر کسب نمایید. ( فروش زمین در زنجان )

  زنجان ، منطقه جغرافیایی شمال غرب ایران . در غرب تهران قرار دارد و از شمال غربی با آذربایجان و از جنوب غربی با کردستان همسایه است . منطقه را تشکیل می دهدیکی از ارتفاعات مرتفع ایران که به طور متوسط ​​8200 فوت (2500 متر) ارتفاع دارد. بخشی از حوزه دریای خزر را تشکیل می دهد. زنجان رود تنها رود بزرگ منطقه است. ( فروش خانه در زنجان )

  کشاورزی شغل اصلی است و محصولات زراعی شامل برنج، ذرت ، دانه های روغنی، میوه ها و سیب زمینی است. طیور، گاو و گوسفند پرورش می یابند. تولیدات شامل آجر، سیمان، برنج آسیاب شده و فرش است. کروم، سرب و مس استخراج می شوند. خدمات ریلی شهر زنجان، شهر اصلی منطقه را به تبریز و تهران متصل می کند. ( فروش آپارتمان و واحد آپارتمانی در زنجان )

  اجاره خانه و آپارتمان در زنجان

  زنجان در شمال غربی استان زنجان در منطقه ای کوهستانی با ارتفاع 1663 متر از سطح دریا واقع شده است. ( اجاره خانه در زنجان )

  بهترین سایت املاک زنجان
  بهترین سایت املاک زنجان

  اراضی ناهموار این شهر به دو دسته شمالی و جنوبی تقسیم می شود. این شهر تابستانی معتدل و زمستانی بسیار سرد دارد. از سه بخش به نام‌های «زنجانرود»، «قره پشتلو» و «مرکزی»، سه شهر و 12 دهستان تشکیل شده است. (اجاره آپارتمان در زنجان )

  زنجان با توجه به موقعیتی که در مسیر ترانزیتی ایران و اروپا دارد و نقطه اتصال بخش‌های مرکزی غرب و شمال غرب ایران است، بزرگ‌ترین و شاخص‌ترین شهر استان زنجان و همچنین یکی از شهرهای ارزشمند است.

  سلطانیه ، بنای بزرگ و باشکوه این شهر، یکی از بزرگترین و مشهورترین بناهای اسلامی ایرانی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. ( اجاره و رهن خانه در زنجان )

  از معروف ترین رودخانه های این شهر می توان به قزل اوزن و زنجان رود و پل های تاریخی روی رودخانه زنجان رود به عنوان نمادهای معماری ایرانی- اسلامی اشاره کرد. تنوع اقلیمی این شهر باعث شده است تا منطقه ای چهار فصل با ظرفیت های بالاتر در زمینه گردشگری طبیعی ایجاد شود. ( اجاره و رهن واحد آپارتمانی در زنجان )

  صنایع دستی مانند چاقوسازی، گلیم بافی، جاجیم بافی، چاروق دوزی، سفالگری، فیلیگران، قالی بافی، فلزکاری، مسگری، نقره‌سازی، موسیقی و تئاتر محلی، آداب و رسوم، سایر اموال فرهنگی و هنری و همچنین جاذبه‌های طبیعی مانند چشمه‌های آبگرم و … بناهای تاریخی زنجان از عوامل بسیار مهم در اقتصاد این شهر هستند. ( بهترین سایت اجاره املاک در زنجان )

  مردم زنجان به زبان ترکی (آذربایجانی) با گویش زنجانی صحبت می کنند و پیرو شیعه هستند.

  بهترین سایت املاک زنجان

  خرید و فروش و اجاره خانه ، آپارتمان ، باغ و زمین در استان زنجان بهمراه استعلام قیمت ملک در زنجان که واقع در شمال غرب ایران، میزبان گنبد سلطانیه، یکی از میراث جهانی یونسکو، با جمعیتی حدود یک میلیون نفر. مرکز استان زنجان است. ابهر ، خرمدره ، سلطانیه ، هیدج ، سهرورد ، ماهنشان از شهرستان های این استان هستند.

  فروش زمین ، آپارتمان و خانه مسکونی با قیمت مناسب در زنجان
  فروش زمین ، آپارتمان و خانه مسکونی با قیمت مناسب در زنجان
  شهرستان نام شهرمرکز شهرجمعیت سال 1396رتبه در
  شهرستان
  ۱زنجانزنجان۳۴۲۰۰۳۹۰۰۰
  ۲ابهرابهر۷۱۰۰۰۸۷۰۰۰
  ۳خرمدرهخرمدره۴۶۰۰۰۵۶۰۰۰
  ۴قیدارخدابنده۲۶۵۰۰۳۱۰۰۰
  ۵صایین‌قلعهابهر۱۱۸۰۰۱۳۰۰۰
  ۶هیدجابهر۱۱۱۰۰۱۲۰۰۰
  ۷آب‌برطارم۵۰۰۰۶۸۰۰
  ۸سجاسسلطانیه۵۹۰۰۷۰۰۰
  ۹سلطانیهخدابنده۶۰۰۰۶۸۰۰
  ۱۰ماهنشانماهنشان۵۴۰۰۶۲۰۰
  ۱۱سهروردخدابنده۵۸۰۰۶۱۰۰
  ۱۲دندیخدابنده۳۷۰۰۴۳۰۰
  ۱۳گرمابماهنشان۳۵۰۰۴۰۰۰
  ۱۴زرین رودخدابنده۵۳۰۰۶۷۰۰
  ۱۵نوربهارخدابنده۳۳۰۰۳۷۰۰
  ۱۶کرسفخدابنده۲۹۰۰۴۴۰۰
  ۱۷زرین‌آبادایجرود۲۰۰۰۲۵۰۰
  ۱۸ارمغانخانهزنجان۱۶۰۰۲۰۰۰
  ۱۹حلبطارم۱۱۰۰۱۶۰۰
  ۲۰چورزقایجرود۹۰۰۱۲۰۰
  ۲۱نیک پیزنجان۵۰۰۵۰۰

   

   

  بازداری انسان در استان زنجان به هزاران سال پیش برمی گردد. اقلام تاریخی و باستانی مربوط به دوره های مختلف تاریخی در این استان یافت شده است. بنای شهر زنجان به روایت حمدالله مستوفی مورخ به دوره اردشیر بابکان ساسانی باز می گردد.

  زنجان در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی داشته و در دوران صفویه بازسازی شد.

  شهر امروزی زنجان از زمان صفویه مسکونی بوده است. ( بهترین سایت خرید و فروش املاک در زنجان )

  قیمت زمین و خانه در زنجان

  این استان از شمال با استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان ( زمین ، خانه و ویلا در گیلان ) ، از غرب با آذربایجان غربی و کردستان، از جنوب با همدان و از شرق با قزوین همسایه است.  ( سایت خرید ، اجاره و فروش زمین کشاورزی ، باغ ، خانه مسکونی ، ویلا و آپارتمان در زنجان با قیمت های مناسب و متنوع )

  قیمت زمین ، خانه و آپارتمان در زنجان
  قیمت زمین ، خانه و آپارتمان در زنجان

  استان را می توان به دو منطقه کوهستانی و جلگه ای تقسیم کرد. بیشتر شهرها در حاشیه کوه ها و دشت های محصور در منطقه کوهستانی قرار دارند.

  رودخانه قزل اوزن و تعدادی رودخانه دیگر در استان زنجان جریان دارد. از کوه های کردستان شروع می شود و در نهایت پس از پیوستن به رودخانه های دیگر وارد دریای خزر می شود. ( سایت استعلام قیمت ملک در زنجان )

  اقلیم

  استان زنجان یکی از استان های سردسیر ایران است. با وجود تغییرات ارتفاعی و تأثیر جبهه های آب و هوایی، اکثر مناطق آن دارای آب و هوای نیمه خشک و بسیار سرد هستند.

  بهترین زمان برای سفر به این استان از نظر آب و هوا، بهار و تابستان است. همچنین برای اجاره روزانه ویلا در زنجان از آرشیو اجاره املاک در زنجان بازدید نمایید. ( قیمت زمین در زنجان )

  شهر زنجان در 320 کیلومتری تهران ( زمین ، خانه و آپارتمان در تهران ) در مسیر تبریز قرار دارد و بر روی دره ای روباز حدود نیمی از جاده اصلی و راه آهن تبریز ( خانه ، زمین و آپارتمان در تبریز ) قرار دارد . با 300 هزار نفر جمعیت امروزی، ساخت این شهر را به اردشیر اول ، پادشاه ساسانی نسبت می دهند. زنجان از نظر اداری به سه بخش مرکزی (خود شهر) و دو بخش خارج از شهر به نام‌های ماهانشان و طارم علیا تقسیم می‌شود. سلطانیه مهمترین سایت یونسکو در زنجان است. ( قیمت خانه در زنجان )

  قدمت ساخت این شهر به امپراتوری ساسانیان باز می گردد. این شهر که در قرن هفتم توسط مسلمانان تسخیر شد، در طول قرن‌های سیزدهم و چهاردهم توسط مغول‌ها و تامرلن محو شد و سابقه‌ای روشن در تمدن، فرهنگ، هنر و علوم داشت، اکنون مرکز زمین کشاورزی با گندم فراوان است. محصولات زراعی. صنایع برنج و آرد آسیاب شده، پارچه های دستباف، ظروف فلزی و فرش تولید می کنند.

  آنچه در زنجان باید دید :

  در اینجا لیستی از جاذبه های اصلی زنجان جهت آسانتر شدن خرید ، فروش ، رهن و اجاره آپارتمان ، خانه مسکونی و زمی ‌ آورده شده است:

  سلطانیه

  مقبره اولجیتو در اوایل قرن چهاردهم در شهر سلطانیه، که زمانی پایتخت سلسله ایلخانیان مغولستان بود، تأسیس شد .

  سلطانیه یکی از شناخته شده ترین نمونه های دستاوردهای معماری ایرانی و یادگاری مهم در توسعه معماری اسلامی است. این بنای هشت ضلعی با گنبدی باشکوه به ارتفاع 50 متر که با کاشی های فیروزه ای رنگ پوشیده شده و توسط هشت مناره با شبحی ظریف احاطه شده است، پوشیده شده است. این سازه قدیمی ترین نمونه موجود از گنبد دوبل در ایران است. تزئینات داخل مقبره نیز تحسین برانگیز است و متخصصان این بنا را «پیش‌آهنگ تاج محل» توصیف کرده‌اند.

  رهن و اجاره خانه و آپارتمان در زنجان
  رهن و اجاره خانه و آپارتمان در زنجان

  غار کتله خور

  کتله خور غار زیبایی است که در ۱۲۰ کیلومتری جنوب زنجان و حدود ۴۱۰ کیلومتری تهران قرار دارد. نام کتله خور به معنای “کوه خورشید” است. این غار حدود 90 سال پیش کشف شد. مطالعات زمین شناسی انجام شده در سال 1984 نشان داد که شکل گیری غار به دوره ژوراسیک باز می گردد. گمان می رود این غار به غار علیصدر در استان همدان متصل است، در حالی که علیصدر پر آب است، اما کتله خور تقریباً خشک است. یکی دیگر از شگفتی های غار تعداد سطوح آن است که در بین بزرگترین غارهای جهان بسیار نادر است.

  بخش تفریحی غار مورد استفاده عموم بوده و شامل 2 کیلومتر مسیر مستقیم می باشد. کارشناسان استدلال می کنند که این بخش غار سوم را تشکیل می دهد. جاده زنجان به ختله خور از سلطانیه، باستانی می گذرد خانات شهر به دلیل نفوذ آب به لایه‌های زیرین غار و تالاب‌های کم عمق، استالاگمیت‌های کریستالی مناظر بسیار زیبایی ایجاد کرده‌اند. در طول 120 میلیون سال زندگی، این غار بارها تغییر کرده است و زمین لرزه ها، گسل ها و ریزش ها یکی از رایج ترین تغییرات طبیعی است که در داخل غار رخ داده است.

  موزه مردان نمکی

  خانه ذوالفقاری یا موزه مردان نمکی بنایی متعلق به سلسله قاجاریه است که در زمان ساسانیان می توان از مردانی که به طور طبیعی پس از گیرکردن در معدن نمک مومیایی شده بودند بازدید کرد، این افراد به طور تصادفی در حین عملیات حفاری در یکی از معادن کشف شدند. چهرآباد در ماهانشان زنجان و از اعماق معدن بیرون آمد. چکمه، پا و سر یکی از این مومیایی‌ها در موزه ملی تهران نگهداری می‌شود.

  همچنین مجموعه هایی از ظروف سفالی و شیشه ای در این موزه وجود دارد. بازدید از این موزه در زمانی که در زنجان هستید به شدت توصیه می شود.

  موزه مردان نمکیموزه مردان نمکی

  قلعه بهستان

  قلعه بهستان یا دودکش جنیس یکی از 20 قلعه تاریخی زنجان است که در شهرستان ماهانشان در استان زنجان و در کنار رودخانه قزل اوزن واقع شده است. این پدیده طبیعی “هودو” نامیده می شود که نوعی سنگ قارچ مانند است که در اثر فرسایش ایجاد می شود و مانند یک شفت بلند و نازک به نظر می رسد. دودکش جن و قلعه بهشتان در ماهنشان از جاذبه های گردشگری زنجان هستند که تاکنون واقعا ناشناخته بوده اند.

  طبقات بالای این قلعه برای دفاع و طبقات پایین به عنوان زاغه و انبار مواد غذایی مورد استفاده قرار می گرفت. به دلیل شرایط خاص آن دوره، حاکمان برای دفاع از خود و مردم این قلعه را ساخته اند. فضای کلی قلعه به سه قسمت اتاق ها، راهروها و راهروها تقسیم می شد. برخی از باغ ها سقفی شبح مانند دارند. در برخی مناطق، محل های مثلثی یا دایره ای شکل روی دیوارها نیز برای قرار دادن شکاف در نظر گرفته شده است. در ضلع غربی و شرقی این قلعه قایق های زیگزاگی وجود دارد. این مسیرها روزگاری از پایین ترین قسمت ضلع شمالی آن آغاز می شد و اکنون مانند ویرانی که بر هسته قلعه وارد شده است به هیچ چیز دیگری شباهت ندارد.

  خرید و فروش زمین ، آپارتمان و خانه در زنجان
  خرید و فروش زمین ، آپارتمان و خانه در زنجان

  به دلیل فرسایش طبقات پایین تردد در این جاده خطرناک و تقریبا غیرممکن است. ضلع شمال غربی قلعه یکی از تنها قسمت های قلعه است که به خوبی حفظ شده است. یکی از اتاق های بالای این پله ها با طاق های مسجد اسلامی مسلمانان تزئین شده است. حیاط های بزرگ با عرض یک متر نیز از همین سبک معماری اقتباس شده است. یک قلعه صخره ای هموار وجود دارد که امروزه به دلیل تخریب زیاد فقط با کوهنوردی می توان به این قلعه رسید.

  قسمت فوقانی قلعه با گچ پوشانده شده است و داخل آن حوضی به قطر 7 متر و در فاصله 3 متری از سنگ و ماسه است. آب قلعه با لوله های آب نیم متری به نام گنگ تامین می شد. یک قلعه صخره ای هموار وجود دارد که امروزه به دلیل تخریب زیاد فقط با کوهنوردی می توان به این قلعه رسید. قسمت فوقانی قلعه با گچ پوشانده شده است و داخل آن حوضی به قطر 7 متر و در فاصله 3 متری از سنگ و ماسه است.

  آب قلعه با لوله های آب نیم متری به نام گنگ تامین می شد. یک قلعه صخره ای هموار وجود دارد که امروزه به دلیل تخریب زیاد فقط با کوهنوردی می توان به این قلعه رسید. قسمت فوقانی قلعه با گچ پوشانده شده است و داخل آن حوضی به قطر 7 متر و در فاصله 3 متری از سنگ و ماسه است. آب قلعه با لوله های آب نیم متری به نام گنگ تامین می شد. قلعه بهستان.

  فاصله زنجان تا استان های بزرگ کشور :

  رختشور خانه

  غسالخانه زنجان بنایی بزرگ واقع در مرکز شهر است که قدمت آن به اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی می رسد. این بنا که در منطقه ای بسیار پرجمعیت ساخته شده است، در حال حاضر موزه مردم شناسی زنجان را در خود جای داده است که عمدتاً اشیاء محلی آن دوره از جمله لباس، جواهرات و ابزار به نمایش گذاشته شده است.

  این رختشوی خانه در ابتدا توسط زنان به عنوان رختشویخانه برای شستن لباس ها استفاده می شد. امروزه معمولاً هر خانه ای مجهز به وسایلی مانند ماشین لباسشویی و خشک کن و یک دستشویی بزرگ برای شستن دست ها و لباس های نرم تر است.

  از نظر نوع کاربری، هیچ ساختمان دیگری در ایران نمی توان یافت که فقط برای شستشوی لباس از آن استفاده شود.

  این ساختمان توسط دو برادر برای استفاده عمومی ساخته شد و به صورت 24 ساعته قابل دسترسی بود و هیچ پولی برای استفاده از آن از شهروندان دریافت نمی شد. از آنجایی که شهر زنجان معمولاً زمستان‌های سرد و سختی را پشت سر می‌گذارد که شستن لباس‌ها را برای خانم‌ها سخت‌تر می‌کند، غسالخانه واقعاً کمک خوبی برای ساکنان زنجان بود.

  از شما عزیزان و همراهان همیشگی ملک ۲۰ جهت بازدید از زمین ، باغ ، خانه و آپارتمان در زنجان بسیار سپاسگزاریم.


  حساب کاربری
  پلن اقتصادی
  ثبت آگـهی
  آگهی نقشه
  اپ موبایل